Şimdi Ara

The Forest [ANA KONU] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
29
Favori
103.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geliyor da güncelleme gecikti :) birazdan yayınlanır sanırım.

Bu arada beraber oynamak isteyen varsa ulaşsın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

hocam imzmdan eklermisiniz oynıylaım
  • Kaçan Aşık kullanıcısına yanıt
    nickinizi yazdım ve sonuç, 1 ile 20 arası gösteriliyor, toplam sonuç 97,369
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

quote:

hocam imzmdan eklermisiniz oynıylaım

ekledim. beraber takılırız, ts üzerinden konuşarakta oynayabiliriz.
  • coop geldi beraber oynayacak birilerini arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peroxide -- 11 Kasım 2014; 1:58:38 >
  • 0.09 Complete

•Slowed down tennis ball throw massively so players can play catch together on beach
    •(multiplayer)Server configuration screen – This will automatically tell you your public ip address – This is temp, server browser or better Steam integration coming soon!
    •(multiplayer)Chat box – Press enter to type messages to each other – This is temp and may be buggy!!, Voice chat is coming soon! (we’re modeling walkie-talkies)
    •(multiplayer)Player texture variation, run around with your survivalist buddy!
    •(multiplayer)First pass at player respawn system, on dead try and find way back to body to collect your belongings
    •Fixed bug where building a bench could cause save games to break
    •Fixed female skin being too dark
    •Rest of skinny animation variations added

Known issues:

Saving in a multiplayer game will save over single player save game, allowing you to continue progress but not as a multiplayer game (working on fix for this currently)

Destroying partially built items can be glitchy! Try not to destroy structures you haven’t placed yourself!

• Düzeltmeye çalışıyoruz dedikleri ve yakında gelecek dedikleri 20 gün sonraki patch ile gelecekse yandık ki ne yandık. Hadi voice chat çok önemli değil ama steam ile entegre olmaması ve mp save dosyasını sp dosyası üzerine yazması kötü olmuş. Umarım 20 gün bekletmeden ara bir patch çıkarırlar da adam gibi mp zevkini yaşayabiliriz.

Co Op deneyen oldu mu bu arada? Ne durumda lag vs. ?
  • soulfly1 kullanıcısına yanıt
    Hocam co op deneyemedim nasıl girebileceğimi çözemedim op port vs. vs. var anlatırmısınız nasıl yapabileceğimi
  • co-op girebilen oldu mu?
    bağlantıda sorun var gibi sanki.
  • Girmek isteyen var mı, beraber oynayalım.
  • biz girdikte oynanacak bir durumda değil, 3-5 ay beklemek lazım co-op ' un adam olması için.
  • Co-op oynuycak akli selim arkadaslar aranir.yasim 30 .pm atiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PintiPanda konuk olarak oynamış buradan izleyebilirsiniz.21 nci dakikadan sonra başlamış yayın.Bu arada hemen bir güncelleme gelmiş diyorlar çünkü ateş falan yakınca oyundan atıyormuş.Demek arada güncellemeler gelecek.Zaten bu oyun için co-op'un buglı olmadığını düşünmek mümkün değildi :))

http://www.twitch.tv/gamerrocko/b/587734359
  • Arkadaşlar co-op modunu denemek istiyorum, oynamak isteyen olursa PM atabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayKratos

Hocam co op deneyemedim nasıl girebileceğimi çözemedim op port vs. vs. var anlatırmısınız nasıl yapabileceğimi

Aynen, biri açıklayabilir mi?

Server adress kısmına kuran arkadaşın IP'sini yazıyorsun da port ne olmalı?
  • Beyler şu co-op olayını çözünde 2-3 kişi takılalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanGulAilesi

quote:

Oyunu kurmak için girdiğimde küçük bir pencerede IP ve PORT bilgileri yazıyordu, bunu arkadaşıma ilettim, loading ekranından sonra oyuna giriyoruz.
    ama şu haliyle oynamak güç, bağlantı sorunları, kopmalar, donmalar vs birçok bug ve sorun var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GokhanGulAilesi

quote:

Oyunu kurmak için girdiğimde küçük bir pencerede IP ve PORT bilgileri yazıyordu, bunu arkadaşıma ilettim, loading ekranından sonra oyuna giriyoruz.
    ama şu haliyle oynamak güç, bağlantı sorunları, kopmalar, donmalar vs birçok bug ve sorun var.

Ben biraz araştırınca arkadaşla oynayabildik aslında =)

Tunngle isimli programı indirip üye olduk, ardından Log In olduktan sonra The Forest'ın olduğu odaya daldık. Sonra ben oyunu kurdum, arkadaş benim IP'den JOIN oldu. Bildiğin Hamachi gibi bir şeymiş bu program. Yeni duydum ben de.

Başka türlü oynanabiliyor mu bilmiyorum.

• Beyler ben teknede radyo buldum kaseti yok, nerde bunun kaseti
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.