Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İZLEMEYİN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cail.lou

5. bölüm altyazı bulamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar ?

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Diziyi artık izlemiyorum ama emin olduğum bir şey varsa o da bu videonun bölümden daha keyifli olduğudur

Geekyapar gömüşü de olsa keşke bu sezon tam gömmelik

• Süper gücü koşmak olan bir süper kahraman dizisinde koşmayan kişiye "Flash" denir
  • İkinci sezonu siz gömerken ben yine iyi tarafına odaklanıyordum

ama şu son 2 sezonun rezilliği açıklanamaz.

Legends of Tomorrow daha ilginç gidiyor çünkü fikir bitmiyor. Flash da aslında fikir bitmemesi lazım ama senaristler ....
  • quote:

Diziyi artık izlemiyorum ama emin olduğum bir şey varsa o da bu videonun bölümden daha keyifli olduğudur

Bir insan kendine niye bunu yapar ki ? Rezil bir dizi. Ve aynı rezillikte gittiği için bırakmıştım. Mental olarak zarar veriyor Baran kendine Başladığı bir diziyi bırakmamak gibi bir huyu var sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

İZLEMEYİN.

Aynen...
  • Dizi iyice salaklaştı. Meta insan olmayan, topuklu ayakkabılı 3 kadını meta insanlarla mücadele ettirdiler. Bir de utanmadan "#feminism" sloganlarını işleyerek yaptılar bunu. Feminizmin ateşli savunucularına bile saçma gelmiştir.

The Flash serisini sevdiğim için izlemeye devam edeceğim. Fakat bu sezon bir an önce sona ersin artık, beşinci sezon için perde arkası kadro değişsin gerekirse, daha nitelikli insanlara yer verilsin.
  • Yabancı forumlarada da irise bu kadar sövülüyormu bileniniz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Undisclosed -- 11 Kasım 2017; 8:7:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darısı Greg Berlanti'nin başına
  • Komple bitirsinler dizileri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben anlamıyorum flash gibi bi karakterin böyle rezil edilmesine DC nasıl ses çıkarmıyor? Vallahi büyük rezillik ya, karakteri perişan ettiler resmen.

• Geçen günlerdeki uzuuuuun yorumum malumdur daha 4.sezon 2.bölümde izlemeyi birakmiştim... Bugun arkadaşla sohbet muhabbet ederken tutturdu yaaw indir bakalim aç bakalim ne kadar kötü olabilir ki derken 3 4 ve 5. bölümleri indirip izledim..

Yani, yanii.... Biri yumruklasin beni yaa abi dövsün yoğursun istedim beni çünkü bu duruma bi izah getiremedim.. Gerçekten laflarin sözlerin bittiği yer deriz yaa hani, ya ne diyim ki.. Arkadaş bu kadar içine siçilmak istense ancak bu kadar siçilirmiş, bence onu kanitlamak istediler izleyiciye.. Hani ''bakin bizi eleştiriyosunuz ama istersek dahada kötü yapabiliyoruz ühehehheeehhehehe '' demek istemişler çünkü yok olm yok anam babam küfür etmeden izah edemiyorum bu durumu yazmak istediklerimi tam yazamayinca şuan ben kuduruyorum burda..

Yaa bence ben size bişiy söylim mi, Diziyi yapanlarda bunlarin farkinda ve istiyolar ki Dizi iptal edilsin falan yani uğraşmak istemiyolar ki her hafta birbirinden bok bölümler yapiyolar bence ama kanal diyo ki sözleşme var bana bu sene çikaracaksin bölümleri falan filan bunlarda boktan olsun bölüm olsun diye dizi çekiyolar bence yani başka bilemiyorum ya açiklayacak bişiy... Ben tüm bu olanlarin arkasinda artik ciddi ciddi gizli kapakli basina yansimayan bi kasıt ariyorum, çünkü bu adamlar yazar senarist v.b.v.bv.v.b. kendilerini göz göre göre neden insanlarin gözlerinin önünde kötülesinler bilemiyorum ne düşüneyim yani ne diyim ya, valla tükendim.. Bu diziyi geçen sene final yapacaklardi, diyceklerdi ki size 3 sezondur baryy gidecek kaybolacak diye gazete gösteriyoduk falan oldu filan oldu barry gitti dizi bitti diyeceklerdi bizde ohh be tamam o zaman diyip Kanser olmayacaktik...

İzlemeyin izlettirmeyin... Ben artik izlersem baştan sona küfür edip deşarj olmak için izlerim stres atmak için izlerim.. Şu saatten sonra dizinin Gerçekten bi anlami kalmadi bende..

• Valla bu dizi Arrow un fln gerisinde kaldi Supergirl den bile dusuk su anda. Benim icin Arrow kotuydu sonra toparladilar bu sefer bunlar bozdu. sirf aliskanligim var diye izliyorum izlerkende telefonla fln oynuyorum.
  • 1.sezonu ile son sezonu bu kadar farklı olan bir dizi hatırlamıyorum ben.
  • Yarıda kapattım yeni bölümü. İzlemeyin, izlettirmeyin.
  • Bu dizi cennet mahallesi dahil, hayatımda izlediğim açık ara en rezil yapımdır.
  • Biri şunlara komik olmadıklarını söylesin

• Abi iğrenç ya gerçekten büyük rezalet, gidin bu diziyi izliceğinize çavuşu tokatlayın. Emin olun vaktiniz daha verimli geçer.

• quote:

"Gidin bu diziyi izliceğinize çavuşu tokatlayın"

Shameless izleyip mi geldin hayırdır

Yok reis o an öyle yazmışım şuan bi garip geldi zaten

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.