Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonuna kadar haklısınız.Flash dizide resmen yardımcı karakter.Olay iris oldu mu akan sular duruyor

• Bölümdeki CGI'lar aşırı derece kötüydü ama yeni kostüm eskisine kıyasla oldukça iyi duruyor. Thinker'ın da tasarımı hoşuma gitti.

Beklentimi çok düşük tuttuğum için diğer arkadaşlar gibi hayal kırıklığına uğramadım açıkcası. Standart bir Flash bölümüydü.

• çakma samuray, bizimkilerle birlikte bir kaç arabaya takla attırdı diye "barry'yi çağıralım yoksa şehir düşecek" moduna girdiler. bari en azından şehirde yalandan kaos yaşatsalardı.

barry'nin speedforcedan çıktıktan sonraki halleri boşuna değil.büyük ihtimal yine geçmişe gidip, flashpointten sonraki reverse flashın yarattığı etkileri gidermek isteyecek.bunun için formuller planlar hazırlıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tornado of Souls -- 11 Ekim 2017; 15:48:17 >
  • Iris gazeteci olarak kalacaktı, saçma sapan işlere girdiler. O kızın işi yok orada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 11 Ekim 2017; 16:36:28 >
  • Yeni sezonda da Iris iticiliği başrolde yine,göründüğü her sahneden sonra bölümü kapatasım geliyor

Sezonun kalitesini villain'nın kalitesi belirleyecek gibi.Ayrıca Barry'nin bir an önce Iris gazı modundan kurtulması gerek sıktı artık çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqqqqq -- 11 Ekim 2017; 16:4:50 >
  • yav şu iris olayını yapmasalar keşke artık çok daha güzel olacak bence
  • biz böyle giderse 10. sezonda bile Iris illetini konuşmaya devam edeceğiz

-
  • Bölümü 20 dakkada bitirdim Iris sahnesi geldiği anda sarıyorum ileri, kafam rahat tafsiye ederm arkşlar
  • ilk bölümü maalesef pek beğendiğim söylenemez.
    Şu ışık hızında hareket eden adamların yumruk veya döner tekme yemelerine bir çözüm bulmaları gerek.
    Iris'den daha fazla göze batıyor.

• Son sahne braniac sandım abiii. Ya iris lütfen öl geber ya. Flashın direk 1.bölümden gelmesi de çok basit kaçtı gene.Dizinin senaristleri çok basit düşünüyorlar sanırım
  • Arrowda ne iş yaptığını anlamadığım karakter curtis

Flash da da iris

Allahım sen bu senaristlere akil ver ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Arrowda ne iş yaptığını anlamadığım karakter curtis

Flash da da iris

Allahım sen bu senaristlere akil ver ya

Curtisin topları var irisde oda yok
  • The Irıs with Flash

bu dizinin adı budur

Ben izlemeyi düşünmüyorum bu sezonu anca canım sıkılırsa açıp bakarım Iris sahneleri gelince direk ileri sarıcam artık izlersemde hayatımda gördüğüm en itici karakter olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mamileite kullanıcısına yanıt
    hocam biraz cinsiyetçi bir yaklaşım olmadı mı bu

edit : kendimi tutamadım kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOD_A_MAN -- 12 Ekim 2017; 13:30:52 >
  • Spoiler'lara dikkat edin.
  • Irıs sahnelerini ileri saracaksan açmana hiç gerek yok zaten full ıris var
  • Iris ileri sar yerine Caitlin'i tekrar tekrar izle.
    Kot da ne güzel yakışmış...
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Mavi Jeans takılıyor sanırım.
  • barry
    ırıs in gazıyla hemen düzeldi. sözde kafayı yemişti speedforce ta çok kalmaktan
    aşırı saçmalıyorlar

birde barry
    çok hızlanmış duruyor, özellikle normalde meta insanları koydukları hazneden hızıyla camı patlatarak çıkması bunun kanıtı . ama ilerleyen bölümlerde yine arabaya yetişemeyen barry izlettirirlerse büyük hayal kırıklığı olur
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Zoom yapınca resmen ekrana yapıştım,artık böyle giyinsin....
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.