Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 5. Sezon Başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
10.172
Cevap
130
Favori
253.009
Tıklama
Giriş
    2665 Mesaj
    Bölüm iyiydi ama fazla boş yapılmış.

Villain speedster olmucak bu sefer. Lex luthor çakması bir abimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zafer Korkmaz -- 11 Ekim 2017; 13:56:6 >
    |
    |
    Thinker denen eleman fazla cosplay gibi duruyor. Daha uğraşsalarmış keşke
    |
    |

Şu bölümü yazan adamın bu işten para kazanıyor olması beni derinden yaralıyor. Kötü adam gelir şehrin anasını ağlatır tık yok ama Iris'in başı belaya girince kahramanımız kendisine gelir ve günü kurtarır. Ya Allah aşkına yapılmasın artık bu klişe, bıktım ben bu herifin Iris gazıyla çalışmasından. Ayrıca dizinin adını bir an önce The Iris diye değiştirsinler de rahatlasınlar.

Thinker low-budget Brianiac gibi olmuş

Iris her zamankinden daha uyuz bir de kendini lider ilan etmiş. Eeey Iris sen kimsin ya daha dün gazeteciydin şimdi suçla savaşma grubunun lideri olmuşsun bir de Wally için simulasyon yazmışsın ne ara öğrendin sen uygulama yazma işlerini. Gidip ne yaptılar ettiler olayı yine Iris üzerinden bağladılar

Cisco yine adam gibi adam. Bu dandik dizide bile düzgün kalabilen nadir karakterlerden.

Caitlin 6 ay gitmişsin aramamışsın sormamışsın Cisco gelip "gel knk Barry'yi kurtarak" deyince işi gücü bırakıp gidiyorsun. Tekrar Killer Frost olması da ayrı sıkıntı umarım güncel çizgi romanları takip edip direk Frost yaparlar bir de onun dramasıyla, kötülüğüyle uğraşmayalım. Ek olarak Cold'un silahını kullandığı yerde ben kendi attı sandım güzeldi orası

Wally sanki biraz daha Wally gibi olmuş. Japonca konuşması olsun 1-2 yer daha olsun o odun, dümdüz herif gitmiş sanki. Böyle devam ederse hiç yoktan düzgün Wally görürüz.

Şu dizi izlediğim en zayıf bilim kurgu olabilir. Speedforce'u topla kandırmak ne ya şaka mı bu Sonra speedforce'dan nasıl çıktı belli değil. Zaten dizide ne zaman karmaşık bir şey deneseler açıklama yapmayıp speedforce falan filan diye bağlıyorlar
    |
    |

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Epic: TheHumanSpectre
    İzlediğim diziler için TV Time profilim

• Yüzbaşı
    801 Mesaj
    Şu diziye ne umutlarla başlamıştım . ilk sezon efsaneydi . bir efsane diziyi nasıl kestaneye çevrilir bunu görmüş olduk bugün . bölüm gecen sezonki gibi yine leş . inşallah arrow da olduğu gibi dizi kendini toplar . sırf ilk sezon hatrina izliyorum hâla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sonuna kadar haklısınız.Flash dizide resmen yardımcı karakter.Olay iris oldu mu akan sular duruyor
    |
    |
    bLackMumbLe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bölümdeki CGI'lar aşırı derece kötüydü ama yeni kostüm eskisine kıyasla oldukça iyi duruyor. Thinker'ın da tasarımı hoşuma gitti.

Beklentimi çok düşük tuttuğum için diğer arkadaşlar gibi hayal kırıklığına uğramadım açıkcası. Standart bir Flash bölümüydü.
    |
    |

Nikon D7000 / Tamron 17-50 f2.8 / Nikkor 50mm f1.8D / Nikkor 55-200 VR
    flickr / Instagram / Steam
  • Teğmen
    178 Mesaj

çakma samuray, bizimkilerle birlikte bir kaç arabaya takla attırdı diye "barry'yi çağıralım yoksa şehir düşecek" moduna girdiler. bari en azından şehirde yalandan kaos yaşatsalardı.

barry'nin speedforcedan çıktıktan sonraki halleri boşuna değil.büyük ihtimal yine geçmişe gidip, flashpointten sonraki reverse flashın yarattığı etkileri gidermek isteyecek.bunun için formuller planlar hazırlıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tornado of Souls -- 11 Ekim 2017; 15:48:17 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 11 Ekim 2017; 16:36:28 >
    |
    |

Sezonun kalitesini villain'nın kalitesi belirleyecek gibi.Ayrıca Barry'nin bir an önce Iris gazı modundan kurtulması gerek sıktı artık çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqqqqq -- 11 Ekim 2017; 16:4:50 >
    |
    |
    |
    |

-
    |
    |
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Binbaşı
    1476 Mesaj
    Bölümü 20 dakkada bitirdim Iris sahnesi geldiği anda sarıyorum ileri, kafam rahat tafsiye ederm arkşlar
    |
    |
  • Yarbay
    8483 Mesaj
    ilk bölümü maalesef pek beğendiğim söylenemez.
    Şu ışık hızında hareket eden adamların yumruk veya döner tekme yemelerine bir çözüm bulmaları gerek.
    Iris'den daha fazla göze batıyor.
    |
    |

özel mesajları okuyamıyor ve gönderemiyorum. özel mesaj göndermeyin bana.
  • Teğmen
    236 Mesaj

Son sahne braniac sandım abiii. Ya iris lütfen öl geber ya. Flashın direk 1.bölümden gelmesi de çok basit kaçtı gene.Dizinin senaristleri çok basit düşünüyorlar sanırım
    |
    |
    Arrowda ne iş yaptığını anlamadığım karakter curtis

Flash da da iris

Allahım sen bu senaristlere akil ver ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Arrowda ne iş yaptığını anlamadığım karakter curtis

Flash da da iris

Allahım sen bu senaristlere akil ver ya

Curtisin topları var irisde oda yok
    The Irıs with Flash

bu dizinin adı budur

Ben izlemeyi düşünmüyorum bu sezonu anca canım sıkılırsa açıp bakarım Iris sahneleri gelince direk ileri sarıcam artık izlersemde hayatımda gördüğüm en itici karakter olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

hocam biraz cinsiyetçi bir yaklaşım olmadı mı bu

edit : kendimi tutamadım kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOD_A_MAN -- 12 Ekim 2017; 13:30:52 >
    |
    |
    mamileite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.