Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda bir arkadaş var.Adam herşeyi bildi.Biz daha savitar kim olabilir derken,adam cevabı yazdı.Geçen hafta da İris'e ne olacağını aynen yazmıştı.Herhalde CW'da tanıdığı veya akrabası var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

Bence ölen kişi
    Irish değil H.R. dikkat ettiyseniz hiçbir işe yaramadım triplerine girdi. o yüz değiştirme teknolojisiyle bence kendini Irish'in gibi gösterdi ve kendini feda etti.

• o kadar dizi izledim, hiç birinin sezon finali flash 3x23 kadar dandik değildi.

speed force olayına hiç girmeseler bir nebze fena değil derdim. ama son 6-7 dk çok kötü ve saçmaydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon finali özeti.

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

Kezban force kaldığı yerden devam edecek.

Ciddi yorum yapacak olursam %95'i boş ve gereksiz muhabbetlerle geçen bir sezonun, dandik sezon finaliydi. Yokluğu iyi gelecek.

• 3. sezon finali hakkında yorumumu Feyyaz'a bırakıyorum.

-Flash çok bozdu, baya bozdu inanılmaz bozdu. Çok fazla bozdu. Normal öyle böyle değil yani. O kadar bozdu önünü alamadık öyle kötü bozdu. Bozdu bozdu bozdu, bi yerden sonra bozmaz diye bekledik, daha da bozdu.

Flash da Arrow gibi 3. sezonla topu dikti gözümde. Arrow'u bırakmıştım final itibariyle Flash'ı da bıraktım.

"Hız gücü kurban istiyoooğğğrrrr" nedir ya

• Kezbandan kurtulamadık yine bi bu diğeride felicity dizinin içine nasıl edilirin tam adları. Ayrıca seneye barry olmazsa bu dizi izlenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

3. sezon finali hakkında yorumumu Feyyaz'a bırakıyorum.

-Flash çok bozdu, baya bozdu inanılmaz bozdu. Çok fazla bozdu. Normal öyle böyle değil yani. O kadar bozdu önünü alamadık öyle kötü bozdu. Bozdu bozdu bozdu, bi yerden sonra bozmaz diye bekledik, daha da bozdu.

Flash da Arrow gibi 3. sezonla topu dikti gözümde. Arrow'u bırakmıştım final itibariyle Flash'ı da bıraktım.

Okuduğum en iyi yorumdu bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

3. sezon finali hakkında yorumumu Feyyaz'a bırakıyorum.

Okuduğum en iyi yorumdu bu...

Amaaaa gene bozdu.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ne desem bilemedim. Üzülüyorum sadece.. Efsane olabilecek bir diziyi/karakteri ne hale getirdiler.
    Barry olmadan zaten izlemem katlanamam ben, Kid Flash ile olmaz benim için.
    İlk sezonu hatırlıyorum da nere den nereye geldik ne diyelim yazık oldu..
  • Bu Baran köse ayık kafayla mı inceleme yaptı öve öve bitiremedi bu leş bölümü
  • ya ne desem bilemedim denecek birşey yok.

yok böyle bir dizi izleyin izlettirin alem ibret alsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: zeqqqqq

Sezon boyu ben tanrıyım diye gezinen Savitar çok tırt bi şekilde harcanacak sezon finalinde diyor içimden bir ses

yok hocam bence tırt bir şekilde değil,şu harcayacak savitar ı barry,cisco veya o bilim kadını değil

bakalım sezon finalinde tutacak mı bu tahminim

tahminim tutmadı. aksine çok tırt bir şekilde harcadılar black flash i. ben çizgi romanları okumadım ama duyduğum kadarıyla bu şekilde durdurulacak bir karakter değil black flash. iyice saçmaladılar. ulan adam speedforce tan geliyor , caitlin elini kaldırıp buz atana kadar 10 defa öldürmesi lazım onu ilk defa legend of tomorrowda gördüm bf yi ve reverse flash o gelecek diye devamlı kaçıyordu. hatta bir sahnede kaçamadığı için g*tünden ter attı bf ou farkedecek diye. ama gel gelelim bizim caitlin ablamız bu bf yi tek hamle ile bitirdi

legend of tomorrowda yaşanan sahne şu

reverse flash in yüzündeki ifade bf nin nasıl birşey olduğunu anlatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 25 Mayıs 2017; 11:23:31 >

• Hocam legend of tomorrow finali izleyin sonra bir daha bu adam böyle harcanır mi diyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Hocam legend of tomorrow finali izleyin sonra bir daha bu adam böyle harcanır mi diyin

hocam onuda izledim zaten ona dayanarak tahmin yürütmüştüm . o final sahnesini izledikten sonra havalı bir final bekledim flash ten ama olmadı. kahramanımız kezban iris oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Grant Gustin olmazsa seneye izlemem, bu kadar salağın içinde oyunculuk becerisi olan tek adam.

Ağlaması ve koşması mı oyunculuk? Abartmayalım bence.

Abartmalık bi durum yok grant gayet iyi oyuncu

• quote:

quote:

Grant Gustin olmazsa seneye izlemem, bu kadar salağın içinde oyunculuk becerisi olan tek adam.

İyi oyuncu bence sen abartıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

quote:

quote:

Katılıyorum çok yapay geliyor bana oyunculuğu.Duyguyu veremiyor 3 sezondur aşırı yapay.Bu zamana kadar en sevdigim diziydi ama su sezon finali rezalet her yönü ile

• quote:

Orijinalden alıntı: LiuKang

quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

quote:

quote:

Katılıyorum çok yapay geliyor bana oyunculuğu.Duyguyu veremiyor 3 sezondur aşırı yapay.Bu zamana kadar en sevdigim diziydi ama su sezon finali rezalet her yönü ile

Savitar
    rolünde gayet iyiydi ama normalde katılıyorum

• Grant gustin de çıktı diziden artık yen bölüme Kid flashı izleriz bazende 1-2 bölüm flashı koşarak gösterirler veya ne yapıyor diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Grant gustin de çıktı diziden artık yen bölüme Kid flashı izleriz bazende 1-2 bölüm flashı koşarak gösterirler veya ne yapıyor diye.

Grant Gustin gerçekten çıktı mı diziden? Eğer çıktıysa dizi benim için final yapmıştır.

• 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.