Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon finalinin öyle olmasını istemezdim
    ama 2. sezonu merakla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbangem

Caitlin laurel iris felicity hepsini topla bir Helena Bertinelli (jessica de gouw) etmez. İki diziye de bir sürü bayan karakter geldi hiçbiri helenanin çeyreği etmez

Adam gibi kız

• ne yazmışın bee

ve ben hepsini okudum

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

Dizi ne zaman başlayacak bilen var mı?

6 Ekim

Güzel haber, 2 ay kaldı en azından
  • Yoksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 9 Ağustos 2015; 15:28:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

Yoksa?

Supergirl'de olabilir o.
  • Daniel Bryan kullanıcısına yanıt
    Supergirl kostümündeki logonun arkaplanı sarı değil. Daha çok Smallville'de kullanılan kostüme benziyor.
  • beyler ileride wally west'de çıkar mı
  • Sylargray kullanıcısına yanıt
    Yanındaki Tom Welling olmasın
  • 2.sezon da Wally West olacak karakteri Keiynan Lonsdale canlandıracak.
  • çizgi romanda da hiç sevmemiştim veledi.Büyük ihtimalle dizide
  • quote:

Supergirl kostümündeki logonun arkaplanı sarı değil. Daha çok Smallville'de kullanılan kostüme benziyor.

Oha o zaman süper.Hadi inşallah görürüz Superman'i.
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Aslında 2. Sezon'da Tom Welling'in cameo olarak gözükeceği söylentileri dolanıyordu ama kendisi bayağı yaşlandı. Eğer olur da Superman'i diziye dahil etme durumu olursa genç bir oyuncu tercih ederler diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 9 Ağustos 2015; 17:10:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yoksa?

Bu arada parmağındaki yüzüğü şimdi farkettim
  • Finali bugün izledim.

Flah annesi kurtarmamakla doğru olanı yaptı.Eğer annesini kurtarsa idi uzun yıllar flash olmayı bekleyebilirdi tekrardan.Ayrıca solucan deliği tekrar açıldığına göre orda bişey değiştirmiş olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Woodroof

Finali bugün izledim.

Flah annesi kurtarmamakla doğru olanı yaptı.Eğer annesini kurtarsa idi uzun yıllar flash olmayı bekleyebilirdi tekrardan.Ayrıca solucan deliği tekrar açıldığına göre orda bişey değiştirmiş olmalı

O açılan solucan değildi kara delikti evren kendini yokediyordu çünkü eddie kendini vurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkangunes04 -- 11 Ağustos 2015; 23:23:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

quote:

Finali bugün izledim.

O açılan solucan değildi kara delikti evren kendini yokediyordu çünkü eddie kendini vurdu

evet kara delik pardon.eddie o değilin içine girdiğine göre baska bi olusum görebiliriz belki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

quote:

Finali bugün izledim.

evet kara delik pardon.eddie o değilin içine girdiğine göre baska bi olusum görebiliriz belki

Dizi ucu açık bitti. Birdahaki sezon çok iyi bir sezonda olabilir arrowun 3. sezonu gibide olabilir. Ben ümitliyim. Diğer yıla damga vuracaktır bence yeni grafik teknolojiside kullanılacakmış. Ama çok basite indirgeyip saçma birşeyde yapabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkangunes04 -- 11 Ağustos 2015; 23:25:26 >

• 2.Sezon posteri, güzel düşünülmüş.

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Yatan kiz felicity'e benziyor ve iki flash da one dusecekmis gibi duruyor

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.