Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Harrison Wells dönecek mi geri? Sırf onun için izliyordum onu da çıkardılar saçma sapan bir hal aldı dizi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim için de bu sezon artık son.Dizi resmen çöp oldu.Bu sezon reverse flash geri gelir mi derken yine havamızı aldık.

• 2 ay kimse yazmamış.Dizinin ne halde olduğunun en güzel göstergesi.

• Cisco da çıkmış diziden. Dizinin sonunda Iris ve Barry takılırlar tek başlarına.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Diziyi 4 sezon izledim ve bıraktım. Artık dizi ömrünü tamamlamıştı gereksiz yere uzatıyorlardı. Şimdi üstünden 4 sezon daha geçmiş hala devam ediyormuş. İnsanlar benzer bölümleri tekrar tekrar izlemekten nesinden zevk alıyor anlamak zor. İyice kalite yerlerdedir tahmin etmek zor değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canadiens kullanıcısına yanıt

İlk 3 sezon sonrası gerçekten çok kötü.Ben de devam edenlerdenim ama yeni sezonda düzgün bir kötü karakter (speedster) olmazsa ben de bırakacam.Rezalet bölümleri izlemek yerine ilk 3 sezonu tekrar izlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 18 Ekim 2021; 11:59:11 >
  • Ben de 4.sezonda bıraktım diziyi.Saçma sapan uzatılan sahneler vardı. Dc bu kafayla Marvel'ı çok zor geçer.Marvel'ın filmlerini geçtim dizileri de çok güzel ve sürükleyici ama dc için bu söylemek çok zor

• artık final yapması gereken dizidir, düşmanlar ortaya çıkar sonra aynı giriş, gelişme ve sonuç ile bölümü bitir. Crossover dizilerle senede ortak bölüm çekeceğiz diye olgunlaşamadı dizi...

• Hala devam ediyo mu bu ya. Üniversiteye başlarken izlemeye başlamıştım, üniversite bitti, üzerinden 4 sene geçti, hala devam ediyo.  

En son

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Reverse Flash çıkmıştı, Gorilla Grodd falan vardı ben izlerken. Bi noktadan sonra romantik ergen dizisine dönüşünce bırakmıştım.

hala aynı devam ediyodur büyük ihtimalle 

• Bojji kullanıcısına yanıt

ilk 3 sezon harici, gerisi çöp

• Ben de dizideki kezban dahil alayı flash özellikleri kazanınca bıraktım diziyi

• 2 sezon izleyip bırakmıştım, mantık hatalarına daha fazla dayanamamıştım. Şuan biraz tekrar izleme isteği geldi.

Hem filmden sonra özlem oldu hem de internette gördüğüm videolar şaşırttı. Hepsi Flash'ın CW'de inanılmaz derecede güçlü olduğunu söylüyor. CW Flash, DC-Marvel hepsinin içinden kolayca geçebilecek kadar güçlü deniliyor hep. En son izlerken o hızla herkese yeniliyordu sinir oluyordum. Şimdi ise Superman'i bile zorlanmadan yener diyorlar. Merak ettim açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 7 Temmuz 2023; 12:32:9 >
  • Targaryen96 kullanıcısına yanıt

CW Flash'ı ilk 4 sezon seyretmiştim. Hiçte DC karakterlerinin hepsini yener gibi bir hali yoktu. Hatta bütün ekip toplanıp 15 dk istişare etmeden bir halt yapamıyordu. Süpo'dan hızlıdır. Fakat süpo'da hızlıdır. Yakalayamaz ama görür, bilir. Yakalarsada ...

• alpalp84 kullanıcısına yanıt

https://www.youtube.com/shorts/yPsdmaTtBaA?feature=share4

https://www.youtube.com/shorts/3j9ETEKyLSo?feature=share4

https://www.youtube.com/shorts/AUkI4gf2jxY?feature=share4

Mesele böyle videolar gibi bir dünya video var. Normalde çok önemsenecek videolar değiller ama hepsinde bu şekilde söyleniyor ve yorumlar da hep onaylıyor. O zaman doğru heralde diye düşünüyor insan ama ilk 2 sezon motivasyon konuşması olmadan hiçbir şey yapamıyordu. İşin garibi dceu flash'ı için de aynısını söylüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 8 Temmuz 2023; 17:39:10 >

• Dün tekrar başladım, 5 bölüm izleyip neden bıraktığımı çok daha iyi anladım. O kadar tutarsız ve saçma sahneler var ki daha kötü bir senaryo yazımı görmedim. Bakın süper hızlı olmasından bahsetmiyorum, süper hıza sahipken dünyanın en aptal insanı gibi davranmasından bahsediyorum. Sadece Barry de değil, dizideki çoğu karakter böyle.

https://www.youtube.com/watch?v=c9Xh7_XvnFI&feature=youtu.be

Bu video anlatmak istediğimi çok iyi özetlemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 11 Temmuz 2023; 14:29:9 >
  • Targaryen96 kullanıcısına yanıt

hocam 19-20li yaşlarda bu tarz diziler izleniyordu ama belli bi yaştan sonra çok zor. ben de yanlış hatırlamıyorsam 19-20li yaşlarda izliyordum bunu. şimdi 28 yaşındayım inan ki 5 dakika bile izlemeyi midem kaldırmıyor. yaş ilerliyor ve yaşla birlikte ilerleyen dizi kültürümüz sayesinde bu tarz diziler izletmiyor kendini. 5ıq diyaloglar falan aman aman evlerden ırak  

• Beyler hâlâ izleyen var mı? 4 sene önce bırakmıştım devam ediyor sanırım. İyiyse bir izleme isteği geldi içimden

• aykut.. kullanıcısına yanıt
    Vaktine yazık edersin hiç gereği yok.Az önce filmini izledim oda yaramaz.

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.