Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya abi Devoe yi oynayan adam karısıyla gül gibi anlaşıyordu, adam bedenini değişince birden karısının düşmanı gibi davranmaya başladı, halbuki sadece beden değişti zihin değişmedi ama onu iyi yansıtamadılar. Oynayan oyuncular ya da kötü replikler böyle hissettirdi galiba bilmiyorum. Adam hangi bedene geçse devoe gibi değilde o bedenin sahibi gibi oldu.

Birde Flash devoe'ya doğru koşarken beyin dalgalarını falan bozmuş sözde, imkansız abi sen daha gözünü kapatmadan o adam kafana yapıştırır, adı üstünde flash di mi
  • Diziyi 4x2 de bırakmıştım ama bir gaz ile 4x10 a kdr izledim .

Bomboş bir sezon yani iris ve Harrison sahnelerini direk atliyorum dizi 10 dk de bitiyor . sırf dayanmamim sebebi caitlin . sadece 40 dk caitlin i koysunlar izlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arrow'u 4. sezonda izlemeyi bırakmıştım. Flash'ı da bu sezon sonu izlemeyi bırakıcam bu gidişle.
  • bir dizi ancak bu kadar çöpleştirilir sezonlar geçtikçe . o ilk sezon ki ivmede devam etse efsane bir dizi olarak akıllarda kalacaktı. bu sezon zor ama seneye devam ederse dizi, rf nin mutlaka geri gelmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 2 Mart 2018; 17:12:41 >
  • Felaket bir bölüm daha...
  • Beyler bunlar nasıl para kazanıyor ? Caitlin , Cisco iris falan nasıl geciniyor??

Bu starlabs in elektrik faturasını nasıl ödüyorlar??

Hadi arrow da anladık adam ilk zengindi sonra başkan oldu para akıyor adama .

Bu çapsız Barry zaten fakir . ne yapıyorlar da para kazanıyorlar ? Yoksa Barry banka falanmi soydu çaktırmadan ? Şu son 4-5 bölümdür bunu düşünüyorum

• Bu arada günlük küfür kotamı iris ile doldurdum . teşekkürler iris west-allen

• Gelecek bölümün fragmanı yayınlanmış. Nükleer bomba patlaticaklar. Acaba o sahne olacak mı mikrosaniyeler içinde bir şehir dolusu insan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Beyler bunlar nasıl para kazanıyor ? Caitlin , Cisco iris falan nasıl geciniyor??

Bu starlabs in elektrik faturasını nasıl ödüyorlar??

Hadi arrow da anladık adam ilk zengindi sonra başkan oldu para akıyor adama .

Bu çapsız Barry zaten fakir . ne yapıyorlar da para kazanıyorlar ? Yoksa Barry banka falanmi soydu çaktırmadan ? Şu son 4-5 bölümdür bunu düşünüyorum

Qardeşim Iris Ablam geçindiriyor hepsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2AE10949E -- 7 Mart 2018; 7:48:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

Gelecek bölümün fragmanı yayınlanmış. Nükleer bomba patlaticaklar. Acaba o sahne olacak mı mikrosaniyeler içinde bir şehir dolusu insan.

Fragmanı gördüm az önce buraya bakayım dedim tam da 16.bölümde Iris, Flash olacakmış bu bölüm bağlı olabilir.

Nükleer bombayı patlatacak karakter muhtemelen Veronica Dale. Bu karakter 94 yılında Green Arrow çizgi romanların 4-5 sayıda gözükmüştü. Bir kargo uçağına nükleer bomba koyup metropolise doğru saldırı düzenleyecekti ki Oliver işe karışıp kadını öldürmüştü. Oliver da bombayı metropolise gitmeden önce havada patlamıştı ve ölmüştü Bu derece önemli bir karakterin Flash'ta harcanacağını görmek üzücü olacak sanırım. Diziyi bırakmıştım ama bu bölümü merak ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Zaten bir tek o kaldı Flash olmayan o da olsunda rahat nefes alsınlar. Koskoca Flash karakterini bitirdiler resmen adam herkesten dayak yer mi ya :D

• Bu bölüm son bölümlere göre daha iyiydi. Sokakta koşma sahneleri hariç.

Sondaki kadın kim? İki oldu milletin karşısına çıkıp duruyor garip bi şekilde.

• işte böyle bölümlerle gelin bize. heyecanlıydı bölüm

• Uzun zamandan beri ilk kez güzel bir bölüm geldi.
    hem kurgu çok iyiydi hem de bu bölüm saçmalık yapmadan işi hallettiler.
    sebepler , bahaneler ve fikirler güzeldi.
    Gaz verme yoktu.

• Uzun zaman sonra ilk defa güzel bölüm izledik

• hele şükür güzel bölüm geldi sonunda,birara bombayı durdurmak için rf yi çağıracak sandım.Aslında çağırsa güzel olurdu daha da heyecan katardı bölüme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Undisclosed -- 11 Mart 2018; 1:18:27 >
  • Undisclosed kullanıcısına yanıt
    baş kötü olarak devoe çok sönük bence.
    rf gelmeden dizi düzlüğe çıkamaz gibi geliyor bana. keşke dediğiniz gibi gelseydi bu bölüm ve kalıcı olsaydı dizide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 13 Mart 2018; 12:18:27 >

• Iris'e tilt olanlar sakın izlemeyin bölümü,şimdiden uyarayım...
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Bu sahneden sonra iyice soğudum sen kimsin ulan ne vasfın var :D Koskoca Flash'ın lideriymiş :D :D
  • 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.