Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sezon başından beri Savitar'ın tanıdık bir yüz olacağını söylemiştim ve öyle çıktı. (kim olduğunu daha öğrenemedik ama son sahnede Caitlin'in tepkisinden anlaşılıyor tanıdık olduğu). Birdahaki bölüm kim öldüğü belli olacak muhtemelen trailerden öyle gözüküyor.

Şimdi birazcık tahminde bulunayım da doğru çıkarsa haftaya hava atarım

Aslında hiçbir fikrim yok herkes gelecekteki Barry diyor ama ben sanmıyorum.

1. Tahmin bizim ihtiyar Jay Garrick olabilir. Speedforce'da kendini feda ederek hapsolmuştu çünkü. Wally ile oradan kurtulmak için yer değiştirdi bu mantıklı olabilir.

2. Olarak da Eddie olabilir (teorim yok salladım)

Umarım , hatta inşallah julian çıkmaz. Yani gerçekten bıktık hep aynı senaryodan. Julian çıkarsa büyük hayal kırıklığına uğrarım

• Şu savitar kim,arkadaş?24 mayısa kadar bekleyeceğiz anlaşılan...
  • Bence Savitar

Joe West

Şaka bir yana Ronnie miydi Robbie miydi her neyse o çıkar yüzyılın saçmalığı olur.

NOT: Diziyi izlemiyorum, sadece son sahneyi gördüm bir instagram sayfasında.
  • Bölümün son saniyesindeki görüntüden savitarın kimliği ile çıkarım yapan arkadaş var mı?
  • Bolum efsaneydi diye dusunuorm.Bilmiorm siz de oyle dusunuor musunuz.Ancak dizi 18.bolumden sonra (18 de guzeldi bence)toparlayacak gibi gozukuyor.Bu arada gercekten savitarin joe west olacagini dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronnie acayip saçma olur lan. Öyle böyle değil dam üstünde saksağan vur beline kazmayı gibi olur.
  • Bir de su caitlini eski haline nasil dondurecekler cok merak ettim.Eger savitar ronnie olsaydi killer frost caitlin haline geri donerdi cunku cok buyuk bir sok olurdu.Tabi ki joe westte degil ama 20.bölumde sasiracaz gibi gozukuyor.

• saimertug kullanıcısına yanıt
    Degil hocam buyuk ihtimalle.

• 2024 deki barry arefe benziyor.Savitari bu kadar gizlediler sakladilar barryin kendisi cikmadiktan sonra beni sasirtmaz.

• Ne kostümmüş arkadaş açıl açıl bitmedi

Bence Savitar Ronnie çıkmaz. Öyle olursa çok saçma olur. Tahmin edemediğimiz biri çıksın artık.
  • haftayada açıklamazlar kimliğini tam açıklanacakken bölüm biter , sonraki hafta kesin açıklarlar
  • Bence gelecek hafta savitar'ın kimliği açıklanacak ama Ronnie çıkarsa valla bidaha izlemem bu diziyi gerizekalı senaristler yüzünden
  • Bölüm güzeldi bu arada zaten geçmişe ya da geleceğe koştuğu bölümler güzel oluyor
  • çoğu dizi sitesi flash ve pb'yi kaldırmış.

• saçma oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 26 Nisan 2017; 23:29:45 >
  • Emple kullanıcısına yanıt
    telif yüzünden kalktı çoğundan, birkaç tanesinde var sadece
  • abi bu savitar o kadar sıkıntı olcaksa barry geçmişse gitse savitarın kutusunun caitlyndeki parçasını saklasa olmuyo mu yoksa senaryo bu tarz hareketleri sevmez mi
  • Savitar
    Ronnie olabilir ama 2 sezondur yok adam çok saçma olur. Caitlin o kadar şaşırdığına göre ekipten biri de olabilir

HR ve 3some yerine koptum
  • 3. sezon 17. bölümü kadar berbat bir bölüm izlemedim şimdiye kadar. İlk defa yarıda bırakasım geldi, normalde akıcı bir şekilde izlerdim. Sonuna kadar dayanabildim ama esneye esneye o da.
  • Diziyi 3 sezondur ne kadar küfür etsemde ne kadar iğrenç bölümler gelsede Aksatmadan izleyen, ara sirada Eski bölümleri açip izleyen biri olarak Savitarin kim olduğuyla ilgili bir Tahminde bulunuyorum..

Tahminim Savitar Eddie çikacak.. Gelecekte Irıs'i öldürmesinin sebebide ilk sezon Eddie kalbine sıkıp speedforce'un içine çekildikten sonra Irıs'in Barry ile beraber olmasi evlenmesi v.b.vb.v.b.b. olabilir.. Bence Savitar Eddie çikacak ve Eddie bu şekilde dönecek diziye..

Bide Eddie ölmeden önce, Speedforce'un içine çekilmeden önceki Son sözleride çok manidar gibi geldi bana..

'' -Tesadüf diye bir şey yoktur. Ben de bir kahramanım artık. Hep öyle olmak istemiştim. ''

Sağda solda Barry'nin gelecekteki hali çikabilir deniyorda, Barry çikarsa yine işin ucuzuna kaçtiklari, Diziyi artik yapimcisinin bile iplemediğini anlicam..

Bi sonraki bölümü bekleyip görelim, Benim tahminim bu yönde..

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.