Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti
  • Az önce bir teori okudum. Teoriye göre Savitar
    2. sezonun finalinde öldüğünü düşündüğümüz Barry'nin time remnant'ı.
  • thawne kullanıcısına yanıt
    Gec gördüm Dizi evreni icin konuşuyorsan wallyde barryde cok yavas. sinematik evrende barry cok hizli hatta bvs de barrynin beyaz simsek cikardigi görülüyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Yok artık yani
    Zaten kendini feda etmişti niye intikam almak istesin ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Yok artık yani
    Zaten kendini feda etmişti niye intikam almak istesin ki?

Kendini feda edeceğini öleceğini söyleyerek ikna etmiş ama speedforce'a sıkışınca kin beslemeye başlamış vs.
  • şunu soracağım. kadabranın olduğu bölümdeydi sanırım. geçmiş düşmanların diye reverse flash, zoom ve (bir isim daha) ama savitar asıl düşmanın gibi bir şey diyordu. üçüncü ismi hatırlayan var mı?
  • The Great Danton kullanıcısına yanıt
    DeVoe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norain

DeVoe

o kimdi hatırlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: Norain

DeVoe

o kimdi hatırlayamadım

Thinker ileriki bölümlerde çıkacak galiba.
  • bilmiyorum.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım bu bölüm şu meşhur savitar kimmiş görebilecek miyiz?

• Cok guzel olacak gibi bu bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 25 Nisan 2017; 22:42:46 >
  • 2.sezon'u bitirdim sonra gerisi gelmedi..3.sezon iyi mi ? Her bolum de bir kötü onu alt et ve diğer bölüme geç..

• bence savitar
    şu diğer dünyadan gelip kendini speedforce ta feda eden barry nın babası kılıklı flash .. kendini feda etti ama orada çok kaldığından kin beslemeye başlamıştır pişman olup

üstteki mesajlarda bir arkadaş
    kendisidir
    demiş ama bence o değil. onun dediğinden yola çıktım bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 26 Nisan 2017; 11:20:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

bence savitar
    şu diğer dünyadan gelip kendini speedforce ta feda eden barry nın babası kılıklı flash .. kendini feda etti ama orada çok kaldığından kin beslemeye başlamıştır pişman olup

üstteki mesajlarda bir arkadaş
    kendisidir
    demiş ama bence o değil. onun dediğinden yola çıktım bende

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti Gelecekteki Flash Savitar. Neyse, “A war is coming, Captain Hunter, and at some point you’re going to be called back to Central City to fight it, so you need to know that — while you and your team have been in the temporal zone — I made a choice that affected the timeline. As you know, whenever you alter the past, those changes affect the present and get compounded in the future. When you return, you will be in a new timeline I created, where everyone’s past and everyone’s future has been affected, including yours. When you come back, don’t trust anything or anyone, not even me.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 26 Nisan 2017; 12:53:19 >

• İyiydi bölüm, çok şaşırtıcı şeyler olmadı ama zaten geçmişe veya geleceğe gittiği bölümler güzel oluyor genel olarak

Caitlin de Savitar'ın kim olduğunu bilsen çok şaşırırsın dedi. Yanındakilerden kimse değil ee peki kim bu Savitar o kadar şaşırtacak. Caitlin de Savitar'ı görünce direk ne yapmam gerekiyor felan dedi. Bakalım ya kim çıkacak

Gelecek bölüm Flash'a da görünecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 26 Nisan 2017; 13:19:13 >

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Kardeşim savitarın kimliği açıklandı mı açıklandıysa spoiler butonu içinde kim olduğunu söylemeden yazabilir misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 26 Nisan 2017; 14:44:3 >
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Açıklanmadı hocam
  • 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.