Şimdi Ara

The FINALS 2013: Şampiyon MIAMI HEAT! FMVP: Lebron James! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
4
Favori
22.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki

The FINALS 2013: Şampiyon MIAMI HEAT! FMVP: Lebron James!

(En Son Oy Tarihi: 9.9.2015)
Giriş
  • aslında farkı yaratan yüdeler değil farkı yaratan hücum riboundları 2 takımında yüzdeleri aynı ama spurs miami ye göre 28 top fazla kullanmış tam 28 top riboundlarda 49 a 31 şuan çok extrem bi maç oldu bi final serisinde 2 kere böyle maç izlemek gerçekten acayip oldu ..
  • t-mac şut tehdidi olmaktan çıkmış, şutları girse zaten daha çok süre alır.
  • M. Miller 5-5 üçlüğü boşa gitmiş oldu.
  • İsteyenle iddaaya girelim lebron bir sonraki maçı tek başına sürklase edip alıcak.
    Var mı iddaaya girecek ? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tmac girince fena duygulandım eski izlediğim maçları aklıma geldi

• aklıma dallas serisi gelmeye başladı o seriden beri bu kadar tutuk görmüyordum lebron u...go spurs go
  • Maça uyanamadım spoiler yemeden lp'den izleyeyim dedim ona da pişman oldum
  • Popoviç buyuk koç vesselam.

Ayrıca Duncan,Parker,Gino reislere yuzuk çok yakışacak.
  • at&t Center'a şu finals parkesi tüm salonlardan daha çok yakışıyor nedendir bilmem.

Bu seri gidişatı bana Dallas finalini hatırlıyor gerçi orada böyle farklar olmamıştı ama takımlar bazında andırıyor. Şimdi burada Miami bir maç çalarsa 3-2 gidilecek Miami'ye. Lebron 2011 modundan çıkmazsa yine şampiyonluk gider Spurs'e bence.
  • nba finallerinden neden üst üste 3 maç sas'ın evinde?bence büyük avantaj
  • Allah kahretsin ya maçı bu gece oynancak sanıyorudm ben böyle işin ilk maçla 2. arasında 3 gün süre vardı bunda da öyle olur diye hiç cnn e falan da bakmadım kahretsin ya ama nabmışız la Miamiye öyle
  • Ah be bu maç kaçar mıydı.
  • e3'den sonraki buna kalkmak zor oldu ve kalkamadım iyikide kalkmamışım rezillik

Lebram napmış oyle 7-21
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Schultz

bu fotosopsa yuh derim.
    ne zamandi bu var mi bilen? vay be lebron reyize nasil bir kinmis bu arkadas?
  • quote:

Orijinalden alıntı: herr18

quote:

bu fotosopsa yuh derim.

Gayet normal herkes gibi üzülmüş ağliyor neden fotoşop olsun bu arada serinin kaderini lebron sayi atarak değişiremez top dağitmasa sürekli sayi carmelo anthonyden farki kalmaz ve spurse karşi işlemez zaten yapabileceği en iyi şeyi yapiyor top dağitarak arkadaşlarino da oyuna sokmaya çalişiyor yüzdesiz atmasi hariç elinden geleni yapiyor gibi sonuçta ligdeki en iyi kadroya sahipler bunun tek suçlusu spoelsutra denen kekodur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unchangeable -- 12 Haziran 2013; 13:19:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: herr18

quote:

bu fotosopsa yuh derim.

muhtemelen bi sakatlık anında falandır ..

miami iyi yaptığı şeylerden uzaklaşmaya başladı spurs 40 a yakın 3 atarken miami sadece 15 te kaldıki buda aslında ne kadar az penetre ettiklerini savunmayı ne kadar az zorladıklarını ne kadar az 3 lük bulduklarını gösterir ve attıkları skordanda belli miami nin mutlaka bunları hatırlayıp lebron ve wade ile penetreyi zorlaması lazım ..

• hadi SAS 2011'de bizim yaptığımızı yapma sırası çok da güzel olacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

Popoviç buyuk koç vesselam.

Ayrıca Duncan,Parker,Gino reislere yuzuk çok yakışacak.

pop üzerinde durduğu lebron içeri drive edip 3 lükçüleri beslemesini engellemek ve savuma ribaundları almaya özen göstermek.Bunu pacers iyi yaptı ama hücum yönleri kısıtlıydı.
  • TV'de Parker'ın mr'ı çekilecek diye okudum ama vaktim olmadığı için bakamıyorum aydınlatabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Alert -- 12 Haziran 2013; 15:28:18 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.