Şimdi Ara

The Fate of the Furious 8 | (13/04/17) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
759
Cevap
11
Favori
25.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende en çok geri viteste yarış kazanmaya takıldım ama bu seriyi izliyorsan detay düşünmemek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek beğenmedim bu sefer izlenilebilir ama çok iyi diyemem kesinlikle, Fazla abartılı sahneler.
  • Bu sene şuana kadar izlediğim en iyi filmdi. Bazı yerler saçmaydı ancak bolca keyif aldım. 7.Filmden falan daha iyiydi. O değilde Cipher MGS değil miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

4.48 GB'lık Web-dl sürümü çıktı.

Link torrent alabilir miyim
  • 7.film de çok abartıydı ama yinede hikaye kurgusu fena değildi buna göre ve sonu gayet güzeldi şahsen ben beğenmiştim. 8. yapım ile seri başka bir boyuta geçmiş, filmin başına Marvel yazısı koysan sırıtmaz o derece. Kurgu, hikaye filan yok zaten izlerken bir ara altyazıları okumadığımı fark ettim. Serinin açık ara en kötü filmi daha yazılacak çok şey var ama arkadaşlar önceki mesajlarda çok güzel açıklamışlar zaten 5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 9 Haziran 2017; 23:40:57 >
  • Aşırı abartılıydı sahneler ben pek beğenmedim.İlk filmler gibi kesinlikle değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

7.film de çok abartıydı ama yinede hikaye kurgusu fena değildi buna göre ve sonu gayet güzeldi şahsen ben beğenmiştim. 8. yapım ile seri başka bir boyuta geçmiş, filmin başına Marvel yazısı koysan sırıtmaz o derece. Kurgu, hikaye filan yok zaten izlerken bir ara altyazıları okumadığımı fark ettim. Serinin açık ara en kötü filmi daha yazılacak çok şey var ama arkadaşlar önceki mesajlarda çok güzel açıklamışlar zaten 5/10

En keyifli filmlerden biriydi. Son zamanlarda izlediğim en iyi filmdi hatta.

• Senaristleri burayi takip ediyorsa

Sonraki bolume nascar sahnesi ekleseniz.soyle tampon tampona yaris izlesek.boylece flimin orjininede yaklasmis olursunuz

Tesekur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Senaristleri burayi takip ediyorsa

Sonraki bolume nascar sahnesi ekleseniz.soyle tampon tampona yaris izlesek.boylece flimin orjininede yaklasmis olursunuz

Tesekur ederim

Aslında güzel olurdu bak. Abartı sahneler yerleştirmek için uygun olurdu. Havada paramparça olan bir grup araç... Hayal edebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 11 Haziran 2017; 15:35:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Senaristleri burayi takip ediyorsa

Tesekur ederim

Aslında güzel olurdu bak. Abartı sahneler yerleştirmek için uygun olurdu. Havada paramparça olan bir grup araç... Hayal edebiliyorum.

Senaristlerin burayı takip ettiğini düşünüyorum. 4 sene önce spin off yan filmler yapsalar on numara olur muhabbeti yapmıştım ve su an gerçek oluyor.

Bi bakmışsın bı dahaki seride nascar araçları da olur.

• Hep aynı şeyler etrafında dönüyor gibi olay. Efektlere laf yok ama bilemiyorum.

• 15e kadar yolu var filmin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

15e kadar yolu var filmin

Şaka maka gülüyoruz ama yan serilerle beraber 15 i bulur

• deli para kazanıyo adamlar sürekli böyle devam ederse 20yi de bulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

deli para kazanıyo adamlar sürekli böyle devam ederse 20yi de bulur

20 ye kadar sürmez ama 15 e kadar gider.

• charlize theron a nolnus oyle ya. kadinin tipi 180 derece degismis. makyaj mi estetik mi bilmiyorum ama sogudum tanrica gibi kadindan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michelle Rodriguez seriden ayrıldığını instagram üzerinden duyurdu.

• Lyons. kullanıcısına yanıt
    Üzülünecek bir durum değil bence seri zaten ruhunu kaybetti çoktan.
  • Lyons. kullanıcısına yanıt
    2 film sonra geri döner
  • Fast 7 kat kat daha iyiydi.

James Wan farkı

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.