Şimdi Ara

The Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SON (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
14
Favori
22.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diziyi yarım bırakmıştım, tekrar başladım çok iyi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon başladı mı? ne zaman başlıyor..
  • ilk sezonu ben de çok başarılı buldum..
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    imdb de 17 ocak 2017 gözüküyor...
  • İkinci sezon 8 Şubat 2017'de başlayacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • netflix almamış mıydi diziyi?

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Diziyi netflix de görüp burun kıvırarak izlemeye başladım. Daha doğrusu şans verdim. Dizi beklediğimden daha daha güzel çıktı.

Diziyi izledikten sonra aklıma ilk gelen şey MASS EFFECT oldu. Başroldeki karakterde Jon Snow a çok benziyor

2. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Sinemaya gidesim gelmiyor artık. Diziler çok kaliteli çok

Diziler için Bilim kurgunun altın cagını yasıyoruz muhtemelen. Son 2 yıl içinde çok ilerledi. Devamı gelir inşallah
  • Çok iyiydi ilk sezon. Yeni sezonu bekliyoruz bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sezon traillerını izledikten sonra Mass Effect Andromedayı çok daha fazla bekliyorum artık . Umarım oyun casuala hitap edeceğiz diye heba edilmez .

Bende seriyi tekrardan baştan izliyorum unuttuğum , görmediğim bir detay var mı diye . Henüz ilk bölümü bitirdim 2. bölüme geçerken bu konunun aktif olduğunu görünce yeni sezon başladı sandım Ancak 4 sayfa nedir kimse izlemiyor mu bu şahane diziyi enteresan
  • Bende netflix'te denk geldim ve 10 bölümü de bitirdim. Tahmininden kat kat iyi çıktı. Yakın gelecekte , geçmesi bence gerçekçilik açısından diziye daha iyi bir hava katmış. Yalnız netflixte, netflix orginal ibaresi var. Bundan sonra devamı netflixte mi gelecek.
  • +Takip
    Haftaya kadar bitirip güncele yetişirim
  • 1 Şubat'a da çok az kaldı bee, ilk sezon çok güzeldi.
  • 2x1 Saat kaçta yayımlanıyor acaba .
  • yayınlandı.

720p-FLEET sürümünü nette bulabilirsiniz ama altyazı yok malesef :(
  • Dizi bomba gibi başladı, ilk iki bölüm aksiyon açısından doyurucuydu. Ama hikayeyi biraz daha genişletebilirlerdi.

Eros'a bulaştırılan şeyin, sıradan bir deney değil, Phobe istasyonuna önceden başka bir ırk tarafından gönderilmiş bir madde olduğunu öğrendik. Bizimkiler bir örneğini bir yere sakladılar bu da ileride hikayenin büyümesine sebep olacak büyük ihtimalle.

Miller'ın hiç görmediği, konuşmadığı, zaman geçirmediği birine sırf düşüncelerini anlayarak bu kadar tutkulu bir şekilde aşık olması çok enterasan gerçekten. Belki de Kuşaklıların artık ne derece yalnızlaşıp sevgiden uzak kaldıklarını anlatmak için böyle yapmışlardır ama bana garip geliyor.

Dünyada BM, zaman ne olursa olsun yine aynı şeyi, işgali düşünüp ona göre hareket ediyorlar. Mars'ı ele geçirsen ne olacak? Zaten sistemi bölüşmüşsün, onların büyük savaş gemilerini bitirecek tipte gizlenme teknolojisi olan gemiler üretmişsin, hala Mars'ı ele geçireyim de rahatlayayım kafası var adamlarda. Müsteşar hanım ipleri eline alacak büyük ihtimalle.

İstasyonun basılması da güzeldi, ama Miller'ın son hareketi efsaneydi. Yüzündeki nefreti tam manası ile görebiliyor insan, çok iyi oynamış. Ayrıca içeri girdiklerinde, Kapılara ve köşelere dikkat edin demesi de gülümsetmedi değil.

Sezon bu güzellikte devam ederse ve olay örgüsünü geliştirebilirlerse, yeni Battlestar olur benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cypon -- 2 Şubat 2017; 22:38:56 >

• Çok güzel 2 bölüm izledim yine tek solukta bitti . Çok fazla şey yazmama gerek yok Cypon yazmış zaten .
  • dün 2 bölüm izledim de çok karmaşık geldi bana ne neydi diye sürekli kafam karışıyor hep böyle mi bu? herhangi bi diziye 3.sezondan başlamış gibi hissediyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.