Şimdi Ara

The Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SON (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
14
Favori
22.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlanır mı? tercihleri güzewl olan biri diziyi övdü bana.

izlenir mi? durum nedir?
    f...h tv oyunculuğu? Lost gibi bayık gizem,herkesin sır saklaması var mı?
    Aşırı mantık hatalarıvar mı? Robotlar uzaylı dövüyor veya pelerinliler dünyayı kurtaruyor tarzı mı??

Cevap verirseniz sevinirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

Başlanır mı? tercihleri güzewl olan biri diziyi övdü bana.

izlenir mi? durum nedir?
    f...h tv oyunculuğu? Lost gibi bayık gizem,herkesin sır saklaması var mı?
    Aşırı mantık hatalarıvar mı? Robotlar uzaylı dövüyor veya pelerinliler dünyayı kurtaruyor tarzı mı??

Cevap verirseniz sevinirim?

Başlanır

Kesinlikle izlenir

Durum güzel, sağlam bilim kurgu

Bayık gizem, herkesin sır saklaması yok

Aşırı mantık hatası yok oldukça gerçeğe yakın ve tatminkâr geliyor(bilim kurgu kısımları zaten bilim kurgu)

Robotlar uzaylı dövmüyor, pelerinliler dünyayı kurtarmıyor.

• Yeni sezon 2018 miş ben eylül ekim diyordum özledik be reis 😬

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahaha biri resimlerin hepsini artılamış, adamsın!

Az uğraşmadım başka böyle konu var mı? Thx bro.
  • Son zamanların en özenle hazırlanmış uzay temalı bilim kurgu dizisi.

Battlestar Galactica tadı aldım. En ufak detaylar bile özenle yapılmış. Her gittikleri mekan, 1dk lik sahneler bile inanılmaz detaylara sahip. Bütün bunları vasat oyunculukla berbat etmeyip böyle güzel bir bilim kurgu meydana getirdikleri için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş nerede kaldı bu 3. sezon, bitsin artık bu bekleyiş derken... Her gün sosyal medyadan Syfy ve The Expanse hasaplarını takip ediyorum bir gelişme var mı diye. Dizinin 3. sezonunun yayın tarihini 6 Haziran olarak belirlediklerini öğrenince yıkıldım. Neden böyle bir şey yaptılar? Önceki sezonlar Aralık ya da Ocak ayları gibi gösterime girmişti. Anlaşılan daha bekleyeceğiz. Keşke gaz almak mahiyetinde tanıtım v.b yayınlasalar da bizi nelerin beklediğini bir görsek.
  • memoli156 kullanıcısına yanıt
    diğer diziler de böyle yapınca herkeste alışkanlık oldu. bence dizi maliyetleri arttığı için artık böyle yolları deniyorlar

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    böyle yapınca hevesimiz kaçıyor,

ilgi alanımız değişiyor.

izlemeyince spolier yediğimizde tamamen bırakıyoruz.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam. Üzülerek söylüyorum, sektörde The Expanse`nin temsil ettiği uzay operası sınıfında The Expanse ile boy ölçüşebilecek bir dizi bulunmuyor. Syfy bu durumu akıllıca kullanır bu projeye daha fazla bütçe, emek ayırırsa The Expanse kanalın en iyi bilim kurgu dizileri arasına eklenebilir. Umarım ki 3. sezon bizi bu kadar bekletmeye değer, ekran başında keyif alarak izleriz. :)
  • Ben diziyi severek izliyorum bir bilim kurgu hastası olarak :) 3.sezonun ilk iki sezondan daha iyi olmasını diliyorum.

Ayrıca keşke
    Dedektif Joseph Miller'ın gidişi çok üzdü beni bu adamın oyunculuğunu seviyordum. Neden acaba harcadılar var mı bilen?
  • Hocam,
    Miller`i dizide yeniden göreceğimize inanıyorum. Julie Mao ölmesine rağmen protomolekül sayesinde yeniden görmüştük. Zaten protomoleküle bilinçleri geçiyor. Protomolekülün sürekli kendini geliştirdiğini hatırlarsak, ilerleyen bölümlerde belki de direk insan olarak görebiliriz.
  • memoli156 kullanıcısına yanıt

Doğru hocam şimdi hatırladım tamam.
  • Arkadaşlar The Expanse serisinin kitaplarını okuyan var mı? Bir yerlerde Gerorge R.R Martin`in övgü dolu sözlerini görmem, diziyi çok sevmiş olmam ve neler olup biteceği hakkında merakla beklemek beni kitapları okumaya yöneltti. Dizinin yokluğunda kitaplarına başlamak istiyorum ancak diziyi izlemiş olmam ve ilk kitabının konu olarak neyi anlattığını biliyor olmam sebebiyle kararsız kaldım. Sağda solda okuduğum kadarıyla karakter gelişimi, olay örgüsü v.b açısından iyi buluyorlar ve yer yer kitapla dizi kurgusunun farklı ilerlediğinden söz ediliyor. Ancak serinin ilk kitabı olan Leviathan Wake`in 600 sayfaya yakın ve konu olarak ilk sezonu anlatması bana bitiremeyeceğimi düşündürtüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoli156 -- 24 Ocak 2018; 11:29:12 >
  • tüm kitapları takip edeceklerse 2023 de ancak biter dizi..
  • reko kullanıcısına yanıt
    Tüm kitapları takip edecekler gibi. 1. sezonda ilk kitap anlatılıyor. Yanlış bilmiyorsam 2.sezon, 2. kitabı tamamını anlatmadı. Bence burada ki mevzu dizinin ne kadar devam edeceği. Zira dizi çok fazla tutulmadı gibi. Özellikle de ülkemizde, diziyi seven, takip eden ve sağda solda yazılıp çizildiği yerler çok az. Küresel olarak izlenmeleri iyi, umut vaad ediyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoli156 -- 24 Ocak 2018; 16:13:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoli156

Tüm kitapları takip edecekler gibi. 1. sezonda ilk kitap anlatılıyor. Yanlış bilmiyorsam 2.sezon, 2. kitabı tamamını anlatmadı. Bence burada ki mevzu dizinin ne kadar devam edeceği. Zira dizi çok fazla tutulmadı gibi. Özellikle de ülkemizde, diziyi seven, takip eden ve sağda solda yazılıp çizildiği yerler çok az. Küresel olarak izlenmeleri iyi, umut vaad ediyor gibi.

ben kitapları okumadım sadece ingilizce geniş özetini okudum..oda ilk 3 kitabı ...toplamda yanlış bilmiyorsam 7 kitapmış..
  • 11 Nisan

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Takipteyiz, nehirin çevirisiyle...
  • S3 E01
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.