Şimdi Ara

The Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SON (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
14
Favori
22.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    amazon prime 1 ay ücretsiz gir izle :)
  • Sonunda geldi.
  • amozon şaşırtarak 4.sezonun tamamını 10 bölümü birden yayınladı..altyazılarda sitelre düştü..ilk bölünde gayet güzeldi..sci fi severler kaçırmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 14 Aralık 2019; 17:12:27 >
  • 4.sezonu indiriyorum. spolier de yemeyeyim .

ama sorumda var.

bu sezon son muydu ?

5. sezon onayı aldı mı ?
  • Bu sezon yine harika başladı. Shohreh özellikle çok iyi oynuyor Chrisjen Avasaralanın askerleriyiz. Battlestar Galacticadan sonra en tatmin edici bilimkurgu dizilerinden oldu (Mandolorian bozmazsa onu da sayabilirim). Yalnız tüm bölümlerin birden yayınlanması bir yandan kötü oldu bitirmemek için kendimi tutuyorum
  • Özlemişiz be, çok keyifli başladı.
  • 10 bölüm hemen bitti 5.sezonu salın yine çok iyi bitirdi adiler
    Bu sezon 3. sezon kadar hareketli değildi daha az olay daha az mekan gördük yine de şaşırtan hikayeleri ile tam bir The Expanse sezonu olmuş. Bu sezon diğerlerinden farklı olarak geniş kamera çekimleri muhteşem olmuş o uzay görüntüleri çok yüksek bütçeli uzay filmlerinden farksızdı sırf o görseller için bile izlenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Bu dizide neden hiç robot yok onu anlamadım.Tech gelişmiş füzyon motorları falan fistan oke ama gel gör ki bir tane mutfak robotu bile yok.
  • 5 .bölümdeyim ilk 3 Sezona göre aksiyon az ama dizi akıyor adeta..özellikle uzay, uzay mekikleri görsellik mükemmel filmlerde bile olmayan kalşte mevcut yavaş yavaş izleyeyim dedim 1 günde 5 bölüm gitti...oyunculuklarda iyi arada klişede sıkıltırdılar ama olacak o kadar kitapla bir gidiyorlar neredeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

Bu dizide neden hiç robot yok onu anlamadım.Tech gelişmiş füzyon motorları falan fistan oke ama gel gör ki bir tane mutfak robotu bile yok.

Motorlar galakside yayılma amacıyla yapılmış gelişmişlikten çok ihtiyaç üzerine doğuyor. Yapay zeka ön planda olmasa da bol var o gemiler istasyonlar yapay zeka olmadan devam edemez ama robotik kısmında bir şey göremedim. Robotlar da şu şekilde var mesela revirde kollarına taktıkları bir alet var adı oto-doktor sanırım o temelde robot ama bildiğimiz yapay zekalı insansı robot canlılar kitaplarda da yok yazar bu hikaye insan hikayesi robot draması yok diye açıklamış. Belki ileride yapay zeka temelli ırklar falan çıkar ama şu an insanlık tarafında kendi bilincine sahip bir robot yok.

• 4. sezon güzel olmuş ama bitirdikten sonra şöyle bakınca 2 saatlik bir film gibi hissettiriyor çok fazla bir olay olmadı hep dramayla şişirmişler finalde de bir sonraki sezon için o kadar heyecanlanmadım açıkçası çok basit bir şeydi
  • İlk bölümü izledim arada telefonla wapp falan takıldım. Büyük ilgiyle bekliyordum da pek sarmadı gibi. Önceki sezonları da unuttum zaten.

İlk bölümü özetleyecek var, önemli anları yazacak var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 16 Aralık 2019; 23:34:53 >
  • Bu sezon da gayet iyiydi. Arkadaşın dediği gibi efektler daha iyi olmuş. Amazon'un seriyi alması kaliteyi yükseltmiş. Son bölüm önceki sezon finaline göre heyecan vermedi ama ilerleyen sezonlarda farklı tipte yaşam formları görebiliriz.
  • 4. sezonu yeni bitirdim final sahnesine göre gelecek sezon ortalık pis karışacak, bu sezon toplum teması vardı insanoğlu ne kadar gelişirse gelişsin hep aynı kalacak.

Diziye ilk girişinde ayar olmuştum adamın dibiymiş,unutursak kalbimiz kurusun.
    The Expanse │ Amazon (2015) 6.Sezon EP-06 - FİNAL VE SON

• Bu sezonu beğenmedim ben
  • Vay bu dizinin forumda yeri varmış ve izleyen çokmuş, fark edince şaşırdım...

• Tekil bir sci-fi filmi gibi hissettirdi, kitapları okumadığım için ne kadar doğru uyarlanıyor bilemiyorum ama bu sezonun genel hikayeye ne gibi bir desteği olduğunu açıkçası anlayamadım. Yine keyif aldım tabii ama olaylar önceki üç sezondan bağımsız, sanki bir geçiş sezonu şeklindeydi.
  • Birinci sezon biraz zayıf herhalde. Mandalorian dışında dizi izlemiyorum şu an bir diziye başlayasım var.

• 1200 tane sistem var. 4.sezon bunlardan birinde geçiyor. her sezon 1 sistem işleseler kaldı 1199 sezon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Birinci sezon biraz zayıf herhalde. Mandalorian dışında dizi izlemiyorum şu an bir diziye başlayasım var.
    ilk sezon 6 ya da 8 den sonra yukarı dogru ivme yakalıyordu dizi
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.