Şimdi Ara

The Evil Within (2014) [PC ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
3
Favori
44.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oynanabilir halde mi arkadaşlar oyun? 750 ti 30 fps altına düşüyordu sık sık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Oyunu bitirdim yeniden new game plus ile basladim ustelik bu sefer machine gun ve bozuka ile beraber

New game plus farkli olmus istedigin chapteri secip oynayabiliyorsun..ben en bastan basladim oyun her turlu 2. kere oynanir..

New game plus seçince yaptığın geliştirmeler duruyor mu ve istediğin zorluğu seçebiliyormusun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu oyunda skyrim gibi görev yarısında bir tuşla save yapabiliyormuyuz ya. Bölğüde herşeyi topluyorum sonra 2 zombiye yakalandığımda hemen ölüyorum hop baştan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Oyunu bitirdim yeniden new game plus ile basladim ustelik bu sefer machine gun ve bozuka ile beraber

New game plus farkli olmus istedigin chapteri secip oynayabiliyorsun..ben en bastan basladim oyun her turlu 2. kere oynanir..

New game plus seçince yaptığın geliştirmeler duruyor mu ve istediğin zorluğu seçebiliyormusun?

Butun gelistirmelerin silahlarin vs duruyor.

Hayir bir ust zorlugu secemiyorsun yani bitirdigin zorlukta oynaman gerekiyor plusta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Oynanabilir halde mi arkadaşlar oyun? 750 ti 30 fps altına düşüyordu sık sık.

750ti performansını bilmiyorum ama updateler ile çoğu sorunu düzelttiler.
  • arkadaşlar oyunu steamde aldım.türkçe oynamak istiyorum 40mb'lık bir yama indirdim ama oyun açıldı.menüye gelmeden bir tuşa basında bastım ve hata verdi.yamayı indrdiğim istede 1.3 sürüm olmalı diyorda zaten steamde güncel olmuyor mu oyun internette 1.3 sürümüde bulamadım.nasıl yapıcam?
  • oyun orjinal miydi peki?
  • Bir arkadaştan rica etsem pc için dlc savelerini paylaşabilir mi? NG+ da oynamak istiyorum direk. Teşekkürler.
  • beyler uzun zamandır oynamak istediğim bir oyun bir iki gün içinde alacağım. Ama hangi platforma alsam karar veremedim. Eğer oyunun hikayesi sağlam, mutlaka anlayarak oyna, diyaloglar notlar vs önemli derseniz pc için alıp türkçe yama ile oynayacağım. Ama oyunda hikaye pek yok ingilizce oynarsan çok birşey kaybetmezsin derseniz ps3 için alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebdt

arkadaşlar oyunu steamde aldım.türkçe oynamak istiyorum 40mb'lık bir yama indirdim ama oyun açıldı.menüye gelmeden bir tuşa basında bastım ve hata verdi.yamayı indrdiğim istede 1.3 sürüm olmalı diyorda zaten steamde güncel olmuyor mu oyun internette 1.3 sürümüde bulamadım.nasıl yapıcam?

https://drive.google.com/file/d/0B2lK7_PJMWOSbmdaMS15d2hhQVU/view?pref=2&pli=1

bu dosyayı kopyalayınca düzeliyor
  • arkadaslar ben agony crosbowu bulamadan bolumu gecmisim ilerde bulabiliyor muyuz yoksa yol yakınken yeniden mi başlamalıyım?
  • ajmet A kullanıcısına yanıt
    Su an mobildeyim eve gidince bir bakarim.ayrica ben bunu birkac ay once yazmistim ama oyunu sansliyimki hala bitirmedim :) eve gidince bakarim.tekrar tesekkur ederim bu kadar uzun zaman gecmesine ragmen cevap verdigin icin.

• İndirimde almıştım yeni bitirdim oyunu dlc leri ile.Beklediğim gibi olmadı pek sevmedim özellikle sniper,jip kullanan zombileri görmek beni her seferinde oyundan soğuttu..Zorlaştıracaz diye saçmaladıkları çok yerler var.Bitirmek için oynadığım oyunlardan oldu.
  • Oyunda pencereye bakayim diyorum space e basip daha bugta kaliyor nasil cikacagiz bu pencerelerden :)

• Oyunu 14s29dk ile bitirdim.Daha önce bir cafede çok az oynamıştım ve bana korkunç gelmişti.O yüzden oyunu kolayda bitirdim.Ancak hiç korkmadım neredeyse.Bir kaç sahne biraz korkutucu.Oyun genel olarak güzel ancak kamera berbat.Karakter neredeyse ekranın tam ortasında.Tüm ekranı kaplıyor.Silahlar güzel ve geliştirme ile öldürücü oluyorlar.Oyunun hikayesi gerçekten harika.Oyuncuyu içine çekiyor.

Technogame ekibine Türkçe yama için çok teşekkür ediyorum.Oyun anlayarak oynamak gerçekten başka bir güzel

Bu arda Ruvik ne kadar iğrenç yaratıklar oluşturmuş.Özellikle kız kardeşi örümcek gibi.En çok o sahnelerde zorlandım.

The Evil Within (2014) [PC ANA KONU] The Evil Within (2014) [PC ANA KONU] The Evil Within (2014) [PC ANA KONU]

The Evil Within (2014) [PC ANA KONU] The Evil Within (2014) [PC ANA KONU] The Evil Within (2014) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 29 Mart 2016; 12:54:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Arkadaşlar oyun içinde konsolu ne yaptıysam açamadım?

Hedef satırının sonuna ''+com_allowconsole 1'' ekledim fakat oyunda ('') tuşuna basmama rağmen konsol açılmıyor. Atladığım bişey mi var?

EDIT: Ins tuşu ile açlışıyormuş konsol.

Hortlatmış gibi olcak ama hay allah sendenr razı olsun dostum konsolu insert in açtığını söylediğin için.
  • Türü sevenler için harika bir oyun olmuş. Uzun zamandır oynadığım en iyi oyunlardan biri. Gerilim, şiddet ve aksiyonun dibine vurduk müthiş olmuş.

Oyunun sonunda dedektif iyi misin? diye soruyor kan aldılar kamil kan ne iyisi.
  • Aylar sonra tekrar kurdum da yok be abi bu kadar sinir bozucu bir oyun olamaz. Dünyanın en güzel senaryosunu bünyesinde barındırıyor bile olsa o tırt ötesi kontroller ile sabır taşı olsanız çatlarsınız. Performans deseniz yerlerde, sanırsın bana dünyanın en güzel grafikli oyunu haspam. Yahu üç beş saniye koşma süresi nedir Allah peygamber aşkına? Peşinde kafasını tek vuruşta patlatacak bir yaratık varken insan durup üç dört saniye nefesleneyim diye domalır mı?
  • Yeni oyun 266 liraya Steam'de yerini almış
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.