Şimdi Ara

The Evil Within 2 Ücretsiz Deneme Sürümü Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Bethesda Softworks ve geliştirici Tango Gameworks, The Evil Within 2 için ücretsiz deneme sürümü yayınladı.

Şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC'de ulaşılabilir olan deneme sürümü The Evil Within 2'nin açılış bölümünü ücretsiz olarak oynama imkanı tanıyor. Oyunu satın alırsanız yapmış olduğunuz ilerleme tam sürümü aktarılıyor. Ayrıca The Evil Within 2 Steam ve Xbox Store'da kısa bir süreliğine %50 indirimde.

Oyunun tanıtım yazısı şu şekilde: "Dedektif Sebastian Castellanos her şeyini kaybetti. Ama kızını kurtarma şansını yakaladığında korkunç STEM dünyasına tekrar girecek. Dünya etrafında eğilip bükülürken her köşeden korkunç tehlikeler doğacak. Sebastian bu zorluklarla silahlarını ve tuzaklarını kullanarak mı yüzleşecek yoksa hayatta kalmak için gölgelere mi saklanacak?"

• Gazali bedava oyuna alistirdin bizi ucretsiz yazisini gorunce sazan gibi atliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene Bethesda'nın en iyi oyunu...
  • Kesinlikle oynanması gereken bir oyun. Tabi ki ilk oyun ve DLC'lerini bitirdikten sonra, direk devam ediyor ve önceki olan olayları pek anlatmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu sene Bethesda'nın en iyi oyunu...

Kesinlikle, oynamayan varsa bu oyunu oynasın diyorum.
  • Tek kelime ile sanat eseri olmuş bu oyun. Korku severlerin kesinlikle ama kesinlikle oynaması gereken bir oyun. İki kere bitirdim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İlkini oynamadım ama bunun deneme sürümünü oynadım muhteşem olmuş oyun. Korku çok sevmem ama almayı düşünüyorum
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    DEVELOPER: Tango Gameworks
  • kalite olarak 1. oyunun yanından bile geçemez, yarım porsiyon açık dünya olmuş diye millet boş beleş hype lıyor burada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.