Şimdi Ara

THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
5
Favori
28.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burası Evil Within konusu seni lanet olası
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    Hey dostum kapa o lanet olası çeneni heyecandan nereye yazdığımı bende bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Gözün Aydın
  • Bu oyun hak ettiği değeri göremedi hiç. Fragmanı çok iyiydi merakla bekliyoruz.
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    Oyunun türü belli, herkese hitap etmiyor bu yüzden değeri görülmedi diyebiliriz. Seveni var yabancı forumlarda bu oyun duyurulunca çılgına dönmüştü. Resident Evil, Silent Hill sevenler için büyük nimet bence bu oyun. Hem Psikolijik etki yaratıyor, hem oynarken insanı gerim gerim geriltiyor, hemde aksiyonu bol oluyor. Atmosferine söz yok zaten mükemmel bir şey.
  • Fragmanda bile gerildim güzel oyun olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Oyunun türü belli, herkese hitap etmiyor bu yüzden değeri görülmedi diyebiliriz. Seveni var yabancı forumlarda bu oyun duyurulunca çılgına dönmüştü. Resident Evil, Silent Hill sevenler için büyük nimet bence bu oyun. Hem Psikolijik etki yaratıyor, hem oynarken insanı gerim gerim geriltiyor, hemde aksiyonu bol oluyor. Atmosferine söz yok zaten mükemmel bir şey.

Aslında oyunu bitirenlerin neredeyse tamamı oyunu beğendi.

Trollerin gazına gelip yarıda bırakanlar ise oyunun devamında ne olduğunu bilmediği için oyunu kötülüyor.

Oyun tam bir efsane adayı. Müthiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 14 Haziran 2017; 13:9:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Aslında oyunu bitirenlerin neredeyse tamamı oyunu beğendi.

Trollerin gazına gelip yarıda bırakanlar ise oyunun devamında ne olduğunu bilmediği için oyunu kötülüyor.

Oyun tam bir efsane adayı. Müthiş...

Kesinlikle, Oyun sektöründe bu tarz oyunlar keşke sürekli çıksa. Film sektöründe Christopher Nolan nasıl kralsa, Korku-Psikolijik-Gerilim türünde Shinji Mikami babamız kraldır oynarken bizi başka yerlere götürüyor. Atmosferden başka atmosfere geçiyoruz kafamızı alak bulak yapıyor. İlk oyunda aşırı Silent Hill havası vardı yine Silent Hill havası alıyorum Oyunun konusu Dedektif Sebastian'ın kızı Lily'i kurtarıcaz kötü bir örgütün içinden yine uzun bir oynanış olucaktır

Trailer'a gelirsek, Trailer bildiğin film trailer gibi olmuş izlerken doyamadım. Millet hala Resident Evil çakması diyor, bunu yapan kişi Resident Evil'in yönetmeni zaten yahu nasil oyuncu bunlar anlamıyorum hiç takip etmiyorlar

• E3'ün en iyi tanıtımıydı. Özellikle müzik enfesti.
  • İlk oyun oynanış süresi mi çok kısaydı tutmamıştı pek sanki
  • ne kısası 15-20 saat sürdü benim. Tutmamıştı derken, oyun tuttu Türkiye'de oynayan yok diye tutmamış demek. İkinci oyun haberi gelince yabancı forumlarda millet çılgına döndü bizim ülkede seveni yok çok az var. Zor diye herkes kaldıramaz hitap kesim belli silent hillciler, resident evilciler oynar bu oyunu. Hikaye/Atmosfer/Gerilim/Psikoliji ne ararsan var ikinci oyunun dozu daha arttırmışlar
  • Kesinlikle tarz olarak ben de beğeniyorum güzel oyun
  • Normalde oyun duyurulari ile gaza gelmeyen biriyim..lakin evil within duyurulusunun ilk zamaninda gerek arkasindaki mikami markasi gerek konsepti ile beni acayip heyecanlandirmisti...bunda kaliteli korku kitliginin da payi vardir tabi..daha sonraki surecte, bilakis cikisina yakin cesitli sebeplerle beklentimi dusurmus olsam da pre order i basmistim..

Gel gelelim ne yazik ki yaptigi iyi islerin yaninda kotu yanlariyla da benim nezdimde, dusuk olan beklentimi dahi karsilamadi ( sebeplerini uzun uzun aktarmayayim bunun icin cesitli incelemeler tartismalar okunabilir ) ..sevenleri vardir garipsenecek durum olmamakla birlikte , objektif baktigim da "sadece" iyi bir oyun olarak nitelerim..o da kendi turu icinde..fazlasi degil..fakat su an ki fiyatini hakediyor..oynamayi dusunen direkt alsin..gonul rahatligiyla soyluyorum..

Netice olarak evil within 2 duyurulmus iyi de olmus...onu da mutlaka oynayacagim...hala umudum var bu yapima karsi..

• İlk oyunu hard da bitirdim. Doyamadım birkere daha bitirdim. 2. yi oynamadan birdaha bitirebilirim o derece aşığım bu oyuna.
  • bu türde çıkan oyun sayısı 1-2 geçmez ve sadece single (hikaye) odaklı oyun az gelir ;oldschool oyuncular yani eski silent hill ciler için bu oyun bulunmaz nimet ama genç(ergen değil) arkadaşlara hitap etmesi zor tabiki onlarıda bu oyundan uazak durmalarını tavisye ederim başka kulvarlarda güzel fps oyunları var
  • The Evil Within 2 - Gameplay Preview | E3 2017

• Bu oyunu beğenen çok beğeniyor, beğenmeyende hiç beğenmiyor. Beğenmeyenler "taktik maktik yok, sen bir silahsın dan dun gidiyorsun" sınıfındaki oyuncular gördüğüm kadarıyla. Benim en çok beklediğim oyunlardan biri.
  • ilk oyunda kanser olmuştum, mermim bitmişti, bir boss vardı onu öldürene kadar canım çıktı. Ardından kibritin stoku bitti, yakamıyorsun tekrardan canlanıyorlar onlarla uğraş dur, baya bi kafa yorduk bu oyunda kesin daha fena olucak 2. oyun ama ona rağmen atmosferi, psikolijik etkisi felan çok iyi ya. Hele bu oyunun görselleri görünce beynim yandı felaket olmuş yine. Ön sipariş veremem çünkü star wars ile cod wwıı çıkıcak büyük ihtimal onları alıcam, eğer ki sony exclusive oyunlardan biriside çıkarsa baya bi para gidicek duruma göre değerlendiricem, olmadı black friday indirimlerinde yarı yarıya düşünce alırım ama kesin oynarım kaçarı yok.

edit: Wolfenstein ile Dishonered da gelicek onlarıda alıcam vay vay cüzdanlar boşalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 17 Haziran 2017; 19:58:8 >

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Kulaklarım?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.