Şimdi Ara

THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
5
Favori
28.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: wrisy

İlk oyunun kontrollerine tahammül edemeyip pes etmiştim. Verilir mi bir şans daha beyler bu oyuna?

Bu nesil satın alıpta sildiğim tek oyundur oldukça vasat bir yapım kesinlikle önermem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi oyundur. Kesinlikle bitirmelisiniz. Oynamayan çok şey kaçırır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E3'te en çok beklediğim oyun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

E3'te en çok beklediğim oyun...

Bende bekliyorum fakat ilk oyunda fazlasıyla beni oynarken hem gerildim, hem de aşırı sinir stres sahibi etti. O bosslar bir yandan, bir yandan ölmeyen zombiler, kurşun sıkıntısı, yakıyorum kibrit bitiyor onun sıkıntısı. Bir boss vardı orada tam 2 saat uğraştım, otoparktı sanırsam.
  • İlk oyun hikayesi ve atmosferi ile kesinlikle efsane ötesi. Teknik sorunlar ne yazık ki biraz bunları gölgelemişti ama her türlü gideri var.

En çok beklediğim oyunlardan biri. Hikayenin devamı için ıslandık, bekliyoruz.

• Hikayesi, atmosferi, psikolojimizi yerin dibine sokan, gerim gerim gerilmiştik aksiyonuyla benim gönlümü fethetmişti ilk oyun harikaydı ikinci oyunu düşenemiyorum bile nasıl bir şey olucak kim bilir
  • Son 3 saat
  • Shinji Mikami adam survival horror'ın kral. Resident Evil'dan sonra destek alması ve yeni projeler üretmesi oyun dünyasının en büyük kazançlarından.
  • Hay maşallah 13 ekimde geliyor vallahi. İlik gibi oyun.

• İlk oyun bence çöp ötesiydi,üzerine zilyon tane geliştirme yapsalar anca toparlanır bu seri.
  • İlk oyunu oldukça beğenmiştim açıkçası atmosferi güzel oynanışı fena değildi. Tek takıldığım nokta sanki tam bşr son şeklinde bitmişti neden bilmiyorum ama hikaye umarım zorlama olmaz.

• Şu her oyunun altına ''çöp'' yazmanızdan vazgeçin artık. Emeğe saygınız yoksa, yazmayın.
  • THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU
  • ilk oyun mükemmeldi. çok sevindim 2. sinin geleceğine. kapak tasarımını beğenmedim daha güzel olabilirdi. birde keşke türkçe gelse şu oyunlar ilk oyunda inanılmaz döküman vardı bir iki okumadan sonra sıkılıp konudan uzaklaştım ister istemez..
  • türünün en iyisi (resident evil 5-6-7) den kat ve kat sağlam atmosfere sağlam oyun gibi oyun Shinji mikami sen ve hideo kojima olmasa neolacak bu piyasanın hali

THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 12 Haziran 2017; 13:21:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Şu her oyunun altına ''çöp'' yazmanızdan vazgeçin artık. Emeğe saygınız yoksa, yazmayın.

Çöpe "Çöp" diyoruz,ultra über süper oyun mu diyelim? Ayrıca orada "Bence" demişim,yani bana göre çöp sana göre olmayabilir. Emeğe saygımız tabi ki var senin de yoruma saygın olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Husqv4rn4

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Şu her oyunun altına ''çöp'' yazmanızdan vazgeçin artık. Emeğe saygınız yoksa, yazmayın.

Çöpe "Çöp" diyoruz,ultra über süper oyun mu diyelim? Ayrıca orada "Bence" demişim,yani bana göre çöp sana göre olmayabilir. Emeğe saygımız tabi ki var senin de yoruma saygın olsun...

Sen bir oyuna ''çöp'' diyorsan benim sana saygımı mı bekliyorsun birde? oyunu becerememişsin laf atıyorsun.

beğenmedim dersin, hoşuma gitmedi dersin olur biter. Sürekli sizin çöp demenizi görmek zorunda mıyız?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.