Şimdi Ara

The Evil Within 2 (2017) [PC ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
1
Favori
8.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Resmi Site
    https://theevilwithin2.bethesda.net/en

Steam Sayfası
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/601430/

Tür: Aksiyon, Macera
    Geliştirici: Tango Gameworks
    Yayımcı: Bethesda Softworks
    Platform: PS4, Xbox One ve PC
    Çıkış Tarihi: 13 Ekim 2017

Deha Shinji Mikami'nin yarattığı The Evil Within 2, korku oyunlarının son evrimi. Dedektif Sebastian Castellanos her şeyini kaybetti. Ama kızını kurtarma şansını yakaladığında korkunç STEM dünyasına tekrar girecek. Dünya etrafında eğilip bükülürken her köşeden korkunç tehlikeler doğacak. Sebastian bu zorluklarla silahlarını ve tuzaklarını kullanarak mı yüzleşecek yoksa hayatta kalmak için gölgelere mi saklanacak?

Sistem Gereksinimleri

Minimum:
    İS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versiyonlar)
    CPU: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyisi
    8 GB RAM, 40GB boş HDD alanı
    GPU: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7970 3GB veya daha iyisi

Önerilen:
    İS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versiyonlar)
    CPU: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X veya daha iyisi
    16 GB RAM, 40GB boş HDD alanı
    GPU: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD RX 480 8GB veya daha iyisi

The Evil Within 2 – Official E3 Announce Trailer

The Evil Within 2 (2017) [PC ANA KONU] The Evil Within 2 (2017) [PC ANA KONU] The Evil Within 2 (2017) [PC ANA KONU] The Evil Within 2 (2017) [PC ANA KONU]

The Evil Within 2 (2017) [PC ANA KONU] The Evil Within 2 (2017) [PC ANA KONU] The Evil Within 2 (2017) [PC ANA KONU] The Evil Within 2 (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 5 Ekim 2020; 0:4:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni bitirdiğim efsane oyun. 2017de çıkmış bu oyunu şimdiye kadar oynamayarak çok şey kaçırmışım onu anladım.

Atmosfer, vuruş hissi, bazı yaratıkların ve bazı hareketlerin last of us oyununa çok benzemesi, oyunun uzunluğu, grafikler, bosslar, mekanlar vs. hangi birini anlatsam. Enfes bir oyun yapmışlar. 3. oyunu daha duyurmadılar ama inşallah bir an önce 3. oyunuda çıkarırlar. Oyunun sonundaki yazılardan sonra çıkan son videoda serinin geleceğine göz kırpılmış. Umarım yapımcı Tango Gameworks bu oyunun devamını boşlamaz.

Oyunu yaklaşık 15,5 saatte bitirdim. Bi 15,5 saat daha olsa gıkım çıkmaz. Baymadan etmeden her bölümde acaba bu sefer ne olacak diye merak ederek efsane bir atmosfer içinde oynadım. Türkçe yamasıda gayet başarılı olmuş. 2-3 abukluk dışında binlerce cümlede bir sıkıntı görmedim. Oyun boyunca uzun namlulu silahların bazen elde görünmemesi, nişan alınca görünmesi gibi 2-3 küçük bugla karşılaştım. Onun dışında enfes bir oyundu. Şimdiden arşivimdeki harika oyunların arasına katıldı. İddia ediyorum yere göğe sığdırılamayan Resident Evil 2 ve 3 remakeleri The Evil Within 2 yanında ağır balon kalır. Oynayın oynattırın.

• Hastasıyım bu oyunun. İlk oyun müthişti. Bunuda deli gibi bekliyoruz

• İlk oyun çöptü 1 bölüm geçip sildim bana bu oyunu almamda emeği geçen eski xbl kardeşime lanet olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

İlk oyun çöptü 1 bölüm geçip sildim bana bu oyunu almamda emeği geçen eski xbl kardeşime lanet olsun.

The darwin project oyna kardeşim sen

• fiyatını da yaz bence başlığa insanlar ümitlenmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK_WORM -- 12 Haziran 2017; 13:52:30 >
  • Ben daha ilkini oynamadım. Yavaş yavaş kütüphaneyi diziyorum daha ama kuşlarım bana güzel olduğunu söyledi ilk oyunun. En yakın zamanda tadacağım.
  • The Evil Within 2 – E3 Extended Gameplay Trailer
  • Önlerden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk oyunun kamera açısı biraz farklıydı sanırım ama oynarken soluksuz bir şekilde oynatıyor kendini, listeye ekleyelim
  • The Evil Within 2 – E3 Hikaye Fragmanı

• The Evil Within 2 – “Survive” Gameplay Trailer
  • The Evil Within 2 | The Twisted, Deadly Photographer

• İlk oyundaki saçma FPS kilidi, FOV ve Black Bar saçmalığından vazgeçsinler.
    Aldığıma pişman etti ilk çıktığı zamanlarda Fix vs de yoktu ömrümden ömür yemişti bunlar..
  • İlkinden daha düzgün birşey bekliyorum.

• Oyun daha çıkmadan %50 indirim ile satılıyor kaçırmayın derim.

Tıkla

• İlk oyunu henüz oynama fırsatı bulamadım ama şu gameplay çok iyi görünüyor.İlk oyunda izlediğim videolardan yanlış hatırlamıyorsam stamina çok çabuk bitiyordu,ona dengeli bir ayar çekmişler.Grafikler de ilkine göre oldukça başarılı.Atmosfer zaten şahane.Bakalım merakla bekliyorum,ilkini en kısa sürede edinmeye çalışacağım artık

• HAHAHAHAHAHAH Norveç' ten sonra dünyada en pahalı bizde satılıyor. Bir tarafına girsin Aral!

https://steamdb.info/app/601430/

Tamı tamına 266 TL. Evet 266 TL! Norveç'te 271 TL. Rus kardeşlerimizde 124 TL.

Allah'ını seven şu oyunu satın almasın.
  • 266 liraya oyun satmak Bethesda demek artık 266 liraya çekmiş oyun fiyatlarını. Buradan da anlıyoruzki birdahaki Elder Scrolls oyunu 266-300 civarına çıkacak. Hayır doların fiyatına göre çekiyorlar fiyatları desem o da değil Bethesda son 2-3 senedir yaptığı rezilliklerle oyun endüstrisinde en üçkağıtçı, paragöz firma olarak adını altın harflerle yazdırmaya çalışıyorlar orası belli oldu.

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Xbox daki fiyatına ne demeli

The Evil Within 2 (2017) [PC ANA KONU]

• ilk oyuna bayıldım bunu da bekliyoruz merakla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.