Şimdi Ara

The Empire vs No Fear (Venice)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • savaş şuan devam ediyor.Tüm server Empire a saldırıyor.İzlemek isteyenler hemen jangana gelsin.Ben hayatımda böyle birşey görmedim.

• server???????????????????????????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: last_funy

server???????????????????????????????

Başlıkta parantez içinde venice yazıyo. İyi bakman dileğiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Jackal

quote:

server???????????????????????????????

Başlıkta parantez içinde venice yazıyo. İyi bakman dileğiyle
    ozurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• yaaaaaaaaaaaaaaaaaa olamaaaaaaaaaaaaaaaz kaçırmadım demi hemen dalıyorummmmmmmm

kaçırmışım

NoFear ın kazandığını söylüyolar ? walla doğrudur belki kazanmıştır ama bildiğim kadarıyla TE ye gıcık olan çoğu 70 lwl sırf sawaş için NoFear a katıldı..bence bu bile komik :D tamam TE deki adamların pek el emeği göz nuru charları yok ama :D yinede en güçlü onlar maalesef..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrinceLaCroix -- 7 Ekim 2006; 11:45:05 >
  • SAVAŞI NO FEAR KAZANDI.AMA DEDİĞİN GİBİ DİĞER GUİLDLERDEN BİR SÜRÜ LEVEL 70 BU SAVAŞ İÇİN GUİLDLERİNDEN ÇIKIP NO FEARA GİRDİLER.IKINA IKINADA OLSA KAZANDILAR.

BİRKAÇ RESİM KOYAYIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barbar -- 7 Ekim 2006; 11:55:28 >
  • ii olur turk varmııdı bu guıldde yada hngi taraf turktu yada karsılasan guıldler hangi ulkelerdendibiraz daha resi koysaydın bide sen lvl13 mususn orda plmak isterdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudden_Death -- 7 Ekim 2006; 12:00:12 >
  • TÜRK GUİLDİ YOKTU AMA TÜRK VAR DI BİRKAÇ TANE NO FEAR DA.HATTA BİZİDE DAVET ETTİLER NO FEARDAN AMA GUİLDİ BIRAKAMAM DEDİM KİBARCA REDDETTİM.Bİ RESİM DAHA.

• quote:

ii olur turk varmııdı bu guıldde yada hngi taraf turktu yada karsılasan guıldler hangi ulkelerdendibiraz daha resi koysaydın bide sen lvl13 mususn

KORKMA YA BU BENİM STALL CHARIM.

BAK GERÇEĞİNİN RESMİ BU.

• keske bu charla girip no fear a yardım etseidin empire i sevmedim bu nu belki bi kisi video ya kaydetmistir keske ole olsa izlenmee deger
  • quote:

keske bu charla girip no fear a yardım etseidin empire i sevmedim bu nu belki bi kisi video ya kaydetmistir keske ole olsa izlenmee deger

AMA ŞÖYLE BİR DURUM VAR BEN İKİSİNDENDE NEFRET EDİYORUM.ÇÜNKÜ İKİSİDE BOTTER GUİLDLERİ.YANİ BİRBİRLERİNDEN PEK BİR FARKLARI YOK ASLINDA.
  • ya mükemmel şuraya bak kaçırdık ya gerçi sağlam lag olmuştur orda :D ama hal TE nasıl yenildi anlayamadım..insan yadırgıyor walla =) bide serwerın en iyi blader ı dedikleri Zhao oyundamıydı o adamı bi kere gördüm 3-5 saniye çok merak ediyorum nasıl bişey..bide asıl sawaştan sonraki olası global sawaşını merak ediyorum kimbilir ne laflar atılmıştır karşılıklı...lol we brevidy de orda zaten yarısı laf sawaşı olarak geçmiştir :P
  • lord karakan abi guild başkanı sensen benide alır mısın sizin guilde lütfen veya yetki warsa
  • onbaşı nasıl olunuo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Silkroad Manyağı

onbaşı nasıl olunuo

benim sana hep bundanmı yapmmam lazım mesajına gore benim 74 mesajım var cavusum heralde

• son attıın mesajdaki mantıgı cozemedm kanka kusra bakma silkroad manyagı na dıorm ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k0stans -- 7 Ekim 2006; 12:37:20 >
  • agalar lord karahan sen hangi serverdesin olypus dimi sana birşey diyim mi olyousun en güçlüsü CauBa 2 tane 70 devirdi adam bu server a.ıldıktan 3 hafta sonra 70 oldu ama bot kullanamdı arkdaşımdır herif bi skıll ksıyo varya adam 70 lvl 99.99 utanıyorum bende 70 lvl spear +7 var odama bütün buz, ateş,elektrikleri max yapmış kimse yıkamıyo herif 24 saatın 16 saatını ks geçiriyo

• quote:

Orjinalden alıntı: tolgagursoy

agalar lord karahan sen hangi serverdesin olypus dimi sana birşey diyim mi olyousun en güçlüsü CauBa 2 tane 70 devirdi adam bu server a.ıldıktan 3 hafta sonra 70 oldu ama bot kullanamdı arkdaşımdır herif bi skıll ksıyo varya adam 70 lvl 99.99 utanıyorum bende 70 lvl spear +7 var odama bütün buz, ateş,elektrikleri max yapmış kimse yıkamıyo herif 24 saatın 16 saatını ks geçiriyo

abi topicte Venice yazıyo Olympus olduğu kanısına nasıl wardın adam 24 saatin 16 sında ks mi yapıyo ? adam skill mi kasıyo merak ettim nasıl skill kasıyomuş demek 70 lwl +7 spear ı war helal walla..bu arada agalar falan yok burda...

üf çok smiley kullandım be =/

• quote:

Orjinalden alıntı: Silkroad Manyağı

yaş kaç acaba?
    unionlarından birine girebilirdin belki ama bunu yaptıkdan sonra lord karakan senin mesajına cevap yazıcakmı acaba

• ne olympusta en güçlü adam cauba dersen ben sana lol der geçerim kardeşim o vietnam guildi gördüüm en ezik guild kendini beğenmişlern biridir.. We cauba glaviedir full int deil attıp tutttuun burdan belli Olympusta en güçlü char Constatine dir kardeşim. We cauba 3 haftada fialnde 70 olmamıştır harbi çok gzl sallamışsın.. Ha nerden buluosun dersen 66 lvl charım wardı o serverda. We caubada o serverda anca ilk 20 filan arasına girer çünkü arkadan Addict we harika 2 tane blader geliodu 70 olmasalarda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.