Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (Ana Konu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
4
Favori
10.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cıksında alalım skyrımı oynamak nasıp olsun ps4'te
  • Oyun türkçe olursa bende denerim. PC de yarım bırakmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yıllık oyun 60 dolardan çıkacak şaka gibi.Steamde Goty sürümünü 15 tlye almıştım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazi oyunlar vardir, grafigi icin, vurus hissi icin degil, combat sistemi icin degil tamamen ve tamamen lore'u icin oynarsin. Iste Skyrim tam da bu! O oyundaki detaylarla hazirlanmis kitaplari oturup kitap okur gibi okurdum ya :D RPG'nin dibi Skyrim'dir.

Cikmasini dort gozle bekliyorum.
  • Arkadaşlar malum The Witcher 3 GOTY PC ve PS4'e resmi Türkçe geliyor. İşten anlayan bir arkadaşımız Bethesda yetkilileriyle iletişime geçip Türkçe dil için başvuru yapabilir mi acaba? Malum oyunun PC sürümünde resmi Türkçe yama var Steam atölyeden yükleniyor. PS4 sürümüne de mod desteği geleceği için yine mod şeklinde de eklenebilir. Şimdi The Witcher 3'ün PS4 satışları patlayacak eğer dil desteği gelirse aynısı Skyrim'e de olur. Twitter, Facebook yada herhangi bir yerden bir Bethesda yetkilisiyle görüşsek aslında en azından akıllarına düşürsek ilerleyen zamanlar için düşünebilirler.
  • Türkçe olması için nereye mail atabiliriz veya nasil ulasabiliriz?

• Bu oyunla ilgili planlarınız var mı ? Mod desteği de olacaktı Türkçe eklenebilir mi mod ile ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 4 Eylül 2016; 14:07:56 >
  • Mod sistemi PC deki gibi olmazsa oyun muhtemelen ellerinde patlar. Iyi kotu herkes oyunu oynadi daha once. Degisiklik lazim. Grafiksel anlamda gelismesi lazim.

• Sony, Skyrim ve Fallout 4 için modları yasakladı. Agalar içeriği okuyacak kadar sağlam İngilizcem yok ama başlık yeterince üzdü PS sahipleri için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 9 Eylül 2016; 21:11:12 >
  • malesef sony izin vermiyor mod desteğine ,microsoft yeşil ışık yakmıştı halbuki
  • Türkçe işi yalan oldu mod destegi yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge

Sony, Skyrim ve Fallout 4 için modları yasakladı. Agalar içeriği okuyacak kadar sağlam İngilizcem yok ama başlık yeterince üzdü PS sahipleri için.

Oyuna belirledikleri fiyata bakıp bizimi düşündüler acaba? Satmamak için uğraşıyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mod yasağı ne ya. Oyun konsolu yapıyorsun oyunlara yasak getiriyorsun, bu iş oyunculuktan çıktı artık saçma sapan bişeye döndü. Sektör milyar dolarlık bir hale geldiğinden bu yana para oyunların önüne geçti, beraberinde katı kurallar, oyuncu dostu olmaktan çıkan planlamalar ve saçma sapan itici şeyler. Böyle anlamsız yasaklara hiç tahammül edemiyorum gözümden düşüyor adım adım
  • Mod desteği yok ise Türkçe modu da yalan oldu demektir.Bu oyunu elimde sözlük olmadan %100 anlayarak oynamak kısmet olmayacak demek ki :(
    Napalım biz de Witcher oynarız
  • Çok kötü oldu. Ea access'den sonra Sony bir kez daha saçmaladı, yapmayın böyle şeyler.

• Sony üçkağıda iyi alıştı.

• Mod sistemini kabul etmemek nedir yahu. Sistemde cikan sorunlarla bas etmemek icin kestirip atmislar. Ps4 de pek satacagini dusunmuyorum.

• Konsollarda 30 kare/saniye mi 60 mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

Konsollarda 30 kare/saniye mi 60 mı ?

1080p 30fps
  • Türkçe alt yazı için birşeyler yapılamaz mı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.