Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.320
Cevap
126
Favori
1.621.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wampirrr

İnanılmaz resimler. Oyun içi detayları iyi yansıtmış çok beyendim, çok güzel olmuş. Fakat görüntülerin neden karıncalı olduğunu anlayamadım.

Edit : Paylaşım için teşekkürler

Görüntüler dergi scan'ından alınmış. Amerikalı Gameinformer dergisi tarafından. Dergi Bethesda ile anlaşma yaparak ilk defa oyunun görüntülerini yayınlama hakkını elde etmiş. Başka hiçbir yerde yok resimler henüz. Dergi sayfasını yayınlamak yasak olduğu için de sizin için internetin derinliklerinden çıkardım bunları. Kıymetimi bilin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

quote:

Orijinalden alıntı: wampirrr

İnanılmaz resimler. Oyun içi detayları iyi yansıtmış çok beyendim, çok güzel olmuş. Fakat görüntülerin neden karıncalı olduğunu anlayamadım.

Edit : Paylaşım için teşekkürler

Görüntüler dergi scan'ından alınmış. Amerikalı Gameinformer dergisi tarafından. Dergi Bethesda ile anlaşma yaparak ilk defa oyunun görüntülerini yayınlama hakkını elde etmiş. Başka hiçbir yerde yok resimler henüz. Dergi sayfasını yayınlamak yasak olduğu için de sizin için internetin derinliklerinden çıkardım bunları. Kıymetimi bilin.

Kardeş çok teşekkürler.Emeğine sağlık......

• The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

Ben de ekleyeyim bir tane
  • Korkularım;
    Level scaling (Umarım oblivion gibi saçma ötesi olmaz. Koyun koyundur, keciyse keçi. Bunlar 50 lvl olup bana 5 tane hançer kırdıramaz kesene kadar.)
    Seslendirme (tüm diyalogları seslendirecez diye diyalog sayısı fazlasıyla azaltılıyor.)
    Birbirinin karbon kopyası random mekanlar.
    Konsollara uydurabilmek için oduna döndürdükleri GUI.
    Gerisini kotarırlar zaten. Eksik kalanları da modder lar tamamlar.
  • Grafikler plastik gibi değil mi sizce de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nømad

Korkularım;
    Level scaling (Umarım oblivion gibi saçma ötesi olmaz. Koyun koyundur, keciyse keçi. Bunlar 50 lvl olup bana 5 tane hançer kırdıramaz kesene kadar.)
    Seslendirme (tüm diyalogları seslendirecez diye diyalog sayısı fazlasıyla azaltılıyor.)
    Birbirinin karbon kopyası random mekanlar.
    Konsollara uydurabilmek için oduna döndürdükleri GUI.
    Gerisini kotarırlar zaten. Eksik kalanları da modder lar tamamlar.

Aynı endişeleri ben de taşıyorum. Oblivion'u o denli beklemiş, oyun çıkınca da hayal kırıklığına uğramıştım. O yüzden bu sefer beklentilerim düşük. Beklentileri düşük tutunca hayal kırıklığı oranı da düşük oluyor. Modlarla yine düzeltirler de Oblivion'ı adama döndürmeleri kaç senelerini aldı modderların.

• quote:

Orijinalden alıntı: YrkndrY

Grafikler plastik gibi değil mi sizce de?

Onu bilmem de ekran kartlarımızı sömüreceği kesin.
  • 2011-2012 çin astrolojisi ne diyor bilmem ama, biz Skyrim dieceğiz. Sonrası da Marduk zaten önemi yok geri kalanın.
  • skill kasmak biraz zor olucak gibi. Yetenek kullanıldığı sıklıkta bir üst seviyeye geçiyormuş ve ilk levelları atlamak daha zor olacakmış diye söyleniyor.
  • Oyunda max. level 50 (haftalarca-aylarca oynayabiliriz yani)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogue_ass

skill kasmak biraz zor olucak gibi. Yetenek kullanıldığı sıklıkta bir üst seviyeye geçiyormuş ve ilk levelları atlamak daha zor olacakmış diye söyleniyor.

olsun çok daha iyi skill puanı kasmak ve oyle aktifleştirmektense oynayarak daha çok lockpick yapmaya çalışarak kilitleri açma seviyesini vsvs arttırmak çok daha güzel olacak...

son bir temennim daha var o da dragon age gibi türkçeye çevrilirse günümüz oyunlarından biri olarak mükemmel olur dao yu halen bitirmedim tadını çıkara çıkara oynuyorum çünkü tr yama bir daha zor gelir...

hmm birde skyrim nasıl olursa olsun rpg severlerin gözbebegi olacak gibi duruyor...
  • Morrowind çok iyi bir oyundu fizikler kötüydü ama diğer çoğu şey süperdi.Oblivion da Morrowinddeki hava yoktu onun kadar iyi değildi daha çok aksiyona odaklanmışlardı.Umarım bu oyun eski seriye dönüş yapar ve morrowind ve önceki oyunlar gibi mükemmel bir oyun olur.
  • Cidden oyunun 3. serisi başka idi. 4 de güzeldi ama Morrowind bambaşka idi.....
  • Düşürmeyin konuyu

Gameplay bekliyoruz.
  • Düşürmeyin konuyu

Gameplay bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

Düşürmeyin konuyu

Gameplay bekliyoruz.
  • quote:

Oyunda max. level 50 (haftalarca-aylarca oynayabiliriz yani)

Doğrumu bu kaynak var mı? Umarım 50 değildir 99 hatta 120 olmasını isterim.
  • crossfire mı geçsek ne yapsak

open world RPG ler grafik olarak hep korkutur beni.

daha two worlds 2 başlayamadım. arkasından skyrim duyruldu.

ne zaman yumulacaz bu mallara vakit yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunter_one

quote:

Oyunda max. level 50 (haftalarca-aylarca oynayabiliriz yani)

Doğrumu bu kaynak var mı? Umarım 50 değildir 99 hatta 120 olmasını isterim.

Maksimum level 50 değilmiş. Sadece 50. levelden sonra level kazanma oldukça yavaşlayacak, yarıya düşecekmiş.
  • Umarım atlar olur ve at üstünde kılıç kılıca savaşlar görürüz.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.