Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (587. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tahaerim

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Dark Bortherhood ile ilgili bir soru

Emperor'u öldürdüğümüzde hikayenin gidişiyle ilgili bir değişiklik oluyor mu? Yoksa alakasız mı?

hatırladığım kadarıyla alakasız çünkü ben öldürmüştüm farklı birşey olmadı

Teşekkürler o halde gönül rahatlığıyla dalabilirim önce bir gelini öpeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: lahtanan

quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: peacefire

quote:

Orijinalden alıntı: M@rtin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: peacefire

Arkdaşlar, size bir şey danışacağım;
    şimdi level 51'im archery ve sneak 100 yaptım one-handed da 90'larda bir şey. genelde okla uzaktan işlerini bitiriyorum veya sneak yaparak yaklaşıp dagger ile x30 vurup öldürüyorum ama artık bu oynayış sitilinde oynarsam level atlayamayacağım. ne yapsam sizce? biraz büyü falan işine mi girsem ne yapsam? yoksa heavy armor yapıp two-handed silahla mı takılsam? büyü ile öldüremiyorum, mağaralarda falan çok güçlendiler, okla rahat öldürebiliyorum ama büyü ile ne mana yetiyor ne de attığım fire-bolt falan adama işliyor. 100 tane atsam anca ölür gibi geliyor.

Bu arada alchemy falan nasıl kasacağım? sürekli farklı şeyler mi bulmam gerek? aynı poition'ları yapınca milim milim artıyor.
    son olarak enchanting'e gelelim mesela bow'a %20 artı damage veren bir eldiveni disenchant ettim daha sonra %40 veren başka bir eldiven buldum onu disenchant etmeye çalışınca bunu zaten öğrenmişsin diyor. öğrendiklerimi unutma gibi bir şansım yok mu? yoksa %100 artıranı veya %20 artıranı da disenchant etsen aynı oranda mı enchanting yapabiliyoruz?

evet orada senin becerin oranı belirliyor. öğrendikten sonra ench. iyiyse daha fazlasını bile yapabilirsin başka bi item'a.

x30 mu x15 olmasın o benmi bilmiyorum x30 varda

normalde skillerle x15 oluyor bir de dark brotherhood görevini yapınca sana bi eldiven veriyorlar o da x2 veriyor. böylece x30 oluyor. elinde sağlam bir dagger varsa ve one-handed'ın ilk perkini de komple açtıysan backstab yaparak giand ya da mammut'u tek hamlede alabiliyorsun. denemek için shadowmere atıma yaptım tek hamlede ölmüştü :D

Bu arada cevap veren arkadaşlara teşekkürler. bir de bundan sonra warrior mu yoksa mage mi takılsam? gizli gizli gitmeye alıştım gerçi şimdi böyle milletin arasına dalıp bir şeyler yapmak biraz ters gelecek bana ama olsun :D

valla ben mage ile oynuyorum oldukça iyi
    oyun çok kolaylaşmıştı, deadly dragons mod'u yükleyince zaman zaman mod yapımcılarının kulaklarını çınlatıyorum hani
    üzerimdeki itemlar'ı herhangi bi potion kullanmadan enchantment yaptım mana da harcamıyorum artık destruction magic'lerde; tavsiye ederim.

hocam o mod ne işe yarıyor? bende 20 lvl mageyim dect kasıyorum

mod dragonları oldukça zorlaştırıyor, sen biraz daha geliştir karakteri göreceksin mage olarak uzaktan koca dragonu rahatça öldürüyorsun
    dragonun da bi ağırlığı var, onuru var efenim
    bunun için yükledim.
    ayrıca bu mod mu başka birisi mi hatırlamıyorum ama diğer karakterleri de daha güçlü yapıyor.
    benim destruction 100 ama yine de en adi bandit'i bile 2-3 vuruşta öldürüyorum.

yo khocam 21 lvl mage fire toplarımla tek atıyorum çogu canavara veya bandite ama çok mage yiyor ... 3 tane de sonra saklanıyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: BluRay_

oyun mage bakımından daha ayrıntılı galiba baksana skillerde birsürü değişik şey bir sürü büyü felan bende bu thief bitince mage açayım en iyisi bu magelerle ilgili tek merak ettiğim şey bunların kıyafetinin armoru 0 tek yemiyomu bunlar koruma gibi bir büyüsü var ama hep onu mu yapıcak

valla başlarda kaçarak oynuyorsun
    sonra oyun kolaylaşıyor
    o zaman da mod yükleyip yine kaçmaya başlıyorsun
  • Arkadaşlar Bir Sorum Olacak ..

Şu resime Bir Bakın :https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1102380/3E1F886C40454E4E8657FA26A5C8FC3E.jpg

High Hrothgar
    Speak to the Greybeards

şeklinde bir görev oyunun başlarında .

bu dağa çıktım kuleye girdim . içeride büyücüler felan var adamla konustum . adam ne görev veriyor ne bişey . Bi yardım edin ...

• Daha önce paylaşıldı mı diye son 10 sayafaya baktım göremedim ama paylaşıldıysa kusura bakmayın. Güzel yapım olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByYilmaz95

Arkadaşlar Bir Sorum Olacak ..

Şu resime Bir Bakın :https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1102380/3E1F886C40454E4E8657FA26A5C8FC3E.jpg

High Hrothgar
    Speak to the Greybeards

bu dağa çıktım kuleye girdim . içeride büyücüler felan var adamla konustum . adam ne görev veriyor ne bişey . Bi yardım edin ...

Senden istendiği zaman "z"ye bas, shout gösterisi istiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: afk1905

quote:

Orijinalden alıntı: ByYilmaz95

Arkadaşlar Bir Sorum Olacak ..

High Hrothgar
    Speak to the Greybeards

Senden istendiği zaman "z"ye bas, shout gösterisi istiyorlar

Dragorn born olduğunu kanıtla diyor suratına shoutla

• quote:

Daha önce paylaşıldı mı diye son 10 sayafaya baktım göremedim ama paylaşıldıysa kusura bakmayın. Güzel yapım olmuş

Güzel olmuş

• @jeodemp mesaj atmış ama foruma üye değilmiş ya da öyle bir şey tam anlamadım mevzuyu.
    o videodaki gibi ben de de kapı açılmıyordu, çıktım oradan, ta skyrim'e kadar çıktım. sonra tekrar geri geldim kapı açılmıştı. ama herkeste aynı şekilde çözülür mü bilmiyorum.
  • beyler skyrimde su basmanı arayan birtek benmiyim
    hangi şehirlerde var?
  • quote:

Daha önce paylaşıldı mı diye son 10 sayafaya baktım göremedim ama paylaşıldıysa kusura bakmayın. Güzel yapım olmuş

Ben 186. sayfada paylaşmıştım fakat problem değil. Yeniden paylaşılması iyi olmuş.

• bulunsun
  • quote:

quote:

quote:

Emperor'u öldürdüğümüzde hikayenin gidişiyle ilgili bir değişiklik oluyor mu? Yoksa alakasız mı?

he gelinin yanındakini diyorsan onu kuleye çık gizlen balkona çıktığında öldür yoksa solitudenin aranan adamı olursun ama o görevden bahsetmiyorsanda sana kill vittoria vici diycek sen o görevde kaleye çık beyle kadın balkona çıkınca vur yoksa dediğim gibi aranan adam olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayylemaow -- 25 Ocak 2012; 10:57:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pcgamebeer

beyler skyrimde su basmanı arayan birtek benmiyim
    hangi şehirlerde var?

ne hocam cevap vericem ama ne dediğinizi anlamadım
  • quote:

quote:

hangi şehirlerde var?

bentderesi karaköy gibi mekanları kastetmiştim
    kendime kocaman bir

• quote:

quote:

quote:

hangi şehirlerde var?

kendime kocaman bir

he güzel yerler diyorsun bak mesela skyborn altar güzel hem orda ejderi keser ruhunu alır ordaki kelimeyi öğrenirsin bide şelaleyle manzara var anladığım kadarıyla bundan bahsediyorsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

hangi şehirlerde var?

kendime kocaman bir

he güzel yerler diyorsun bak mesela skyborn altar güzel hem orda ejderi keser ruhunu alır ordaki kelimeyi öğrenirsin bide şelaleyle manzara var anladığım kadarıyla bundan bahsediyorsun

yo orayı henüz keşfetmedim ama orada olacağını sanmam
    hani şöyle ejderhaların kalktığı, atların kişnediği yerlerden bahsediyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hangi şehirlerde var?

kendime kocaman bir

hocam oynun sonunda bir sürü ejderha dağın tepesinde geziniyor bi o var atların kişnediği yer ben hiç görmedim gören olursa söylesin bende bakarım

• quote:

quote:

quote:

quote:

he gelinin yanındakini diyorsan onu kuleye çık gizlen balkona çıktığında öldür yoksa solitudenin aranan adamı olursun ama o görevden bahsetmiyorsanda sana kill vittoria vici diycek sen o görevde kaleye çık beyle kadın balkona çıkınca vur yoksa dediğim gibi aranan adam olursun

teşekkürler solitudeda aranan adam olmayı hiç istemem evim arkım orda hanımda orada aman diyim sakata gelmeyeyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hangi şehirlerde var?

kendime kocaman bir

hocam oynun sonunda bir sürü ejderha dağın tepesinde geziniyor bi o var atların kişnediği yer ben hiç görmedim gören olursa söylesin bende bakarım

• 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.