Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (576. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
125
Favori
1.621.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alex2017

İngilizcem fazla yok nasıl oynayabilirim bu oyunu lütfen biri yardım etsin..!!!

valla dostum benimde fazla yok ingilizcem,yanımda bi sözlük anlamadığım görevleri ordan kelime kelime çeviriyorum bence bu oyunda o kadar fazla ingilizcede istemiyo.görevler genelde haritada belli. speak kill böyle basit kelimeleri biliyorum yetiyo.çoğu kişi ingilizcen yoksa çok zorlanırsın diyo ama hiçte zorlanmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zfr11

quote:

valla dostum benimde fazla yok ingilizcem,yanımda bi sözlük anlamadığım görevleri ordan kelime kelime çeviriyorum bence bu oyunda o kadar fazla ingilizcede istemiyo.görevler genelde haritada belli. speak kill böyle basit kelimeleri biliyorum yetiyo.çoğu kişi ingilizcen yoksa çok zorlanırsın diyo ama hiçte zorlanmadım

sorsak olaydan hiçbirşey anlamadın ama.isyan varmış,thalmor kimmiş,aldmeri dominion neymiş cevap veremiyceksin oyunun amacı görev yap öldür geç değil ki.olayı anlamakta önemli, rpg bu.

• şu mod olayı tam olarak nedir oyuna extra görevler itemler felanmı katıyor şuan en çok kullanılanlari hangileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

quote:

Orijinalden alıntı: Zfr11

quote:

sorsak olaydan hiçbirşey anlamadın ama.isyan varmış,thalmor kimmiş,aldmeri dominion neymiş cevap veremiyceksin oyunun amacı görev yap öldür geç değil ki.olayı anlamakta önemli, rpg bu.

evet anlıyorum seni dostum ben şunları öldür geç tarzında bişey demedim iyi okusaydın anlardın.oyunda zaten görev yerleri işaretli yanınada al bi ingilizce sözlük takıldığın yere bak diyorum ama sizin işiniz insanları küçük görmek. yani illa sağlam bi ingilizce şart değil sözlüklede hallediliyo anladın ? sor istediğini oyunda geldiğim yere kadar cevaplıyım

• beyler süper bi wallpaper var masaüstü yapın çok güzel oluyo

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluRay_

şu mod olayı tam olarak nedir oyuna extra görevler itemler felanmı katıyor şuan en çok kullanılanlari hangileri

Oyuna aklına ne gelirse katıyor tabi daha CK çıkmadı ama şimdiden 4000'i aşan mod var..

Öncelikle şurdan Nexus Mod Manager indir

http://www.skyrimnexus.com/content/modmanager/

Sonra ise

Şu siteden Top 100'e bakarsan en çok indirilen,önerilen modları görebilirsin..

Ayrıca bütün modları da yine bu siteden alıyorsun

http://www.skyrimnexus.com/

• bi arkadaş soliutude lover stone var demişti aradım ama bulamadım tam olarak nerde bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu bütün dragon priestlerin maskelerini toplayıp Labyritteki yerine koydum ama beklediğim kadar güzel birşey çıkmadı.

KOnahriik diye bir maske çıktı. Bir ihtimal ile canıız düşük olduğunda canınızıdoldurabilir ve etrafınızdakiler zarar görür diyor. İhtimalli şeyleri sevmiyorum çok riskli can azalacakta o ihtimali bekleyeceğiz:D

bütün itemler yere dökülürse ne olur

manzara fotoğrafları HDleride vardı ama düşük kalitelisini atıyorum kotalı arkadaşalr girerse konuya sıkıntı çekmesinler diye

• Arkadaşlar ne sorcam size mesela Fire salt var elimde altında 4 tane UNKNOW yazıyo du bişey yaptım bi koşesinde weakness frost yazmaya başladı bunlarn amacı nedir.
    Birde fire salt yapamıyomuyuz sadece loot itemi mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: M@rtin

Arkadaşlar ne sorcam size mesela Fire salt var elimde altında 4 tane UNKNOW yazıyo du bişey yaptım bi koşesinde weakness frost yazmaya başladı bunlarn amacı nedir.

fire salt dan iksir yapmışsın... ve fire saltın bir özelliğini bulmuşsun (weakness frost) her iksir malzemesinin (garlic , jazbay grapes , fire salts , frost salts gibi) 4 tane özelliği oluyor mesela fortifity health veren bir itemle aynı özelliği veren başka itemi karıştırınca fortifity health iksiri alıyorsun. bu iksirlerin ne kadar güçlü olduğuda alchemy nin ilk perki (5 kez gelişiyor) yada alchemy enchantlı bir item...yada potion of alchemy belirliyor. bol bol iksir yap gelişsin skill

ve bu arada fire saltlar flame attornach lardan düşüyor yani kendimiz fire salt yapamıyoruz herhangi biryerden.yada birinden satın alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madman999 -- 21 Ocak 2012; 17:43:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dabelebedyu

quote:

Arkadaşlar ne sorcam size mesela Fire salt var elimde altında 4 tane UNKNOW yazıyo du bişey yaptım bi koşesinde weakness frost yazmaya başladı bunlarn amacı nedir.

fire salt dan iksir yapmışsın... ve fire saltın bir özelliğini bulmuşsun (weakness frost) her iksir malzemesinin (garlic , jazbay grapes , fire salts , frost salts gibi) 4 tane özelliği oluyor mesela fortifity health veren bir itemle aynı özelliği veren başka itemi karıştırınca fortifity health iksiri alıyorsun. bu iksirlerin ne kadar güçlü olduğuda alchemy nin ilk perki (5 kez gelişiyor) yada alchemy enchantlı bir item...yada potion of alchemy belirliyor. bol bol iksir yap gelişsin skill

Ve sadece Flame Thrall ve Atronachlardan düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Waendur

quote:

quote:

tamda mesajı editlemiştim :) ve ayrıca flame thrall summon ediliyor ve ölüsü yerde kalmıyorki alıcaksın sadece flame atronachlardan düşüyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Waendur

quote:

quote:

tamda mesajı editlemiştim :) ve ayrıca flame thrall summon ediliyor ve ölüsü yerde kalmıyorki alıcaksın sadece flame atronachlardan düşüyor.

Evet biliyorum oyunda fiziken var olduğunu düşünerek yazdım. Ve eklemek istiyorum oyunda belirli yerlerde de bulunuyor satın almak dışında.

• çok sağolun Waendur,dabelebedyu
    Anladığım kadarıyla bir pot yaparken fire salt kulanırsam her yeni yapıtığım pot sırasında fire salt ın bir özelliği ortaya çıkıoyor ve 4 özelliği açık ken kulanılırsa pota ekstra özellikler katıyo .

(bende yapmaya çalışıyorum 2 saatir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluRay_

bi arkadaş soliutude lover stone var demişti aradım ama bulamadım tam olarak nerde bu

dostum kusura bakma sen solitude şehri deyince onun yakınındaki taş zannettim şimdi oyuna girdim lover stone markarth şehri yakınlarındaymış haritayı açınca markarth şehrinin sağ üst çaprazında kalıyor
  • quote:

çok sağolun Waendur,dabelebedyu
    Anladığım kadarıyla bir pot yaparken fire salt kulanırsam her yeni yapıtığım pot sırasında fire salt ın bir özelliği ortaya çıkıoyor ve 4 özelliği açık ken kulanılırsa pota ekstra özellikler katıyo .

(bende yapmaya çalışıyorum 2 saatir)

Fire saltı doğru malzeme ile karıştırırsan yeni özelliğini bulabilirsin. Eğer yanlış karıştırırsan pot fail olur ve fire salt da boşuna gider.

3 malzeme seç ve karıştır failed olursa boşver devam et
  • Şimdi şöyle anlatayım

Diyelim ki elinize 10 tane firesalt var. Bunu yerseniz(evet yemek) onun bir özelliğini öğrenirsiniz.

Diyelim ki elinizde başka bir içerik daha var bunu da yedinzi o da Weakness to Frost verdi.

Eğer bir iksir masasına gidip firesalt ile o içeriiği karıştırırsanız soğuğa karşı güçsüzlük yaratacak bir zehir hazırlarsınız. Umarım anlatabilmişimdir.
  • oky çözdüm
    peki ben şimdi Atronach Forge geldim bir ruby birde fire salt koyuyorum Fire Atronach summun lıyorum
    da yine 1 adet fire salt drop alıyorum.
    Yani bişey kazanmıyorum hatta ruby im gidiyor.
    mantığı ne buranın
  • ya solitude dan ev alınmıyormuş ne hayaller kurmuştum bende
  • Arkadaşlar şu arrow in the knee muhabbeti nedir yav
  • 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.