Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (236. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 bin gayme bulursam kendime ev alıcam inşallah şu an 3 bin küsüratlarındayım

Bu arada yeni mod güzelmiş ss çektim hemen;
    The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

5 bin gayme bulursam kendime ev alıcam inşallah şu an 3 bin küsüratlarındayım

Bu arada yeni mod güzelmiş ss çektim hemen;

Hiç hoş olmamış be usta. Köyün sınırına kadar net, arkası puslu. Eski CS oyunlarındaki arka planı andırmış.

Ayrıca yanıma bi baayan geldi benle takılıyor ama Ejderhaya ok atar mı ki?

• Arkadaşlar iki soru sormak istiyorum. Cevap verebilirseniz sevinrim.

High hrotgarda 3 lü shoutları yaparken tamamıyla şans eseri geçtim o bölümü. O 3 lü shoutlar nasıl kullanılıyor ? Z ye kısa da bassam uzun da bassam hep uzun atıyor. Halbuki ben kısa shout atmak istiyorum. Bu konuda yardım ederseniz sevnrim.

Birde hırsızlıkta en iyi yöntem nedir ? Şu ana kadar bir sürü kişiye pickpocket yaptım ama karının birisi hırsızlığımı anlayap bana suikastçiler göndermiş. Milletin benim hırsız olmadığımı anlamadan hırsızlık nasıl yapılır ?

Lütfen yardım. İlerde bütün skyrim bana düşman olmasın dsonra :D
  • Beyler bu arada obliviona oranla orklar ve woodelfleri azalmış mı bana mı öyle geldi
  • bu oyunun yabancısıyım
    singleplayer oynamak için alınır mı bu oyun yoksa multi kökenli bir oyun mu
    senaryo oynamak zevk verir mi? varsa tabi senaryosu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

bu oyunun yabancısıyım
    singleplayer oynamak için alınır mı bu oyun yoksa multi kökenli bir oyun mu
    senaryo oynamak zevk verir mi? varsa tabi senaryosu...

Hocam öyle bir konuşmuşsunuz ki, hangi konuya baktığımdan emin olamayıp geri çıkıp tekrar girdim konuya.

Single Player'i en güçlü oyunlardan birisidir. Multisi yoktur. Single'ın Multi'den pek farkı da yoktur. Yaşayan NPC'ler, doğada koşuşturan hayvanlar, yerel ve asi oluşumlar kısaca herşeyi ile bir yaşayan dünyadır.
    Senaryo var ve çok güzel, uzun soluklu bir deneyim sunar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 14 Kasım 2011; 4:43:20 >
  • ciddi mi ya bu oyunun yabancısı olduğumu söylemiştim
    teşekkürler
    oyun rpg olduğuna göre severim.
    metascore yüksek olunca dikkatimi çekti.
  • Şu modlardan yapmaya çalışıyorum ama bende textures klasörü yok bir sürü şey'i de data'nın içindeki textures klasörüne atın diyor nasıl yapıcaz bunu
  • quote:

ciddi mi ya bu oyunun yabancısı olduğumu söylemiştim
    teşekkürler

Oynamazsanız kaybedersiniz.
    Görebileceğiniz en güzel RPG'lerden birisi.
    Şöyle bir kaç detaydan bahsetsem yeterli olur mu bilemiyorum.

Companions diye bir gruba katıldım. Antrenman sahasındaki kuklalara ateş büyüsü attım. Oradan birisi "Ortalığı ateşe vermeseydin iyiydi" gibisinden birşeyler söyledi.

Oduncu kampına gidip, biraz odun kırdım, kamptaki patron (Sanırım) a gidip konuşup paramı aldım.

Companions'ta okuduğum bir kitabı beğenip (Ç)aldım. Parasını almayı bildiler 50 gold aldılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Companions'ta okuduğum bir kitabı beğenip (Ç)aldım. Parasını almayı bildiler 50 gold aldılar.

Adamlar kaz görünce yolmuşlar hemen 50 golda bir Nord ailesi geçiniyor.

• arkadaşlar yaşlı ejderin orada skyrim kitabını okuduktan sonra alduin geldi şimdi olay şu alduini aşagıda tutmamız için skilimiz var ancak ne yaptıysam demage alamadım yani god mod da sanki ne ile öldürebilirim onu ?

yardım arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DISTURBED -- 14 Kasım 2011; 6:15:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

quote:

Adamlar kaz görünce yolmuşlar hemen 50 golda bir Nord ailesi geçiniyor.

Vermeyince de fiilen yolacaklardı. Mecazen yolunmaya göz yumdum

• quote:

Orijinalden alıntı: The Wanted

arkadaşlar yaşlı ejderin orada skyrim kitabını okuduktan sonra alduin geldi şimdi olay şu alduini aşagıda tutmamız için skilimiz var ancak ne yaptıysam demage alamadım yani god mod da sanki ne ile öldürebilirim onu ?

yardım arkadaşlar

arkadaşlar hallettim aşağı indirip sol kanada çalışmak gerekiyo ve büyü işlemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

@wildlove, diğeriyle hemen hemen aynı , yani fazla fps kaybı yok. ekstra olarak, renk tonelarını görmek isterseniz

quote:

Kullanabiliceğiniz renk tonelamaları rar olarak >http://www.mediafire.com/?vn1z24hbuqslt6v
    resimlerdeki beğendiğiniz renk tonelarını değiştirmek için
    injFX_Settings.h dosyasını açın , SEPIA kısmındaki #define Desertsand taki Desertsand ı istediğiniz tone ismiyle değiştirin. Büyük küçük harf hassastır.

infjx dosyasını bulamadım nerede?
    resimdeki desertsand mi?
    bide özelligini kaybeden(mesela 15 dmg yakma falan) silahlara aynı özelliği tekrar nasıl kazandırıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdrianGordon -- 14 Kasım 2011; 8:04:38 >

• Düşük ses için ne yapmalıyım. Oyunu oynarken internetten dizi yükledim. Diziyi başlattığımda bütün apartman duyabiliyordu. Ses o kadar düşük yani oyunda.
  • mrb arkadaşlar ilk defa böyle bir oyun oynuyorum o yüzden sorum saçma gelebilir.6 lwl high elfim şu an sadece fire kullanabiliyorum.frost veya shock kullanmak için ne yapmam lazım.hangi skill ve perklere vermeliyim? bide bir elimizde fire diğerinde frost veya shock şeklinde kullanabiliyomuyuz?
  • bence bu oyun süper ötesi bir şey daha önce çıkan oyunlarını oynamadım ama bu oyunun grafiklerini görünce diğer oyunlar gözümde biraz düştü hikaye vs. de baya güzel yapılmış o dönemler hava şartları vs vs. mükemmel ötesi
  • quote:

quote:

ciddi mi ya bu oyunun yabancısı olduğumu söylemiştim
    teşekkürler

Oynamazsanız kaybedersiniz.
    Görebileceğiniz en güzel RPG'lerden birisi.
    Şöyle bir kaç detaydan bahsetsem yeterli olur mu bilemiyorum.

Companions diye bir gruba katıldım. Antrenman sahasındaki kuklalara ateş büyüsü attım. Oradan birisi "Ortalığı ateşe vermeseydin iyiydi" gibisinden birşeyler söyledi.

Oduncu kampına gidip, biraz odun kırdım, kamptaki patron (Sanırım) a gidip konuşup paramı aldım.

daha önce oblivion denemiş ve beğenmemiştim
    ama bu daha iyiyse zaten rpg türünü seviyorum
    oblivionda herşey birbirinin tekrarı gibiydi pek beğenmemiştim
    biliyorum oblivionun hastası çok kişi var.
    bir deneyeceğim bakalım bf3 ten fırsat bulursam

quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

Düşük ses için ne yapmalıyım. Oyunu oynarken internetten dizi yükledim. Diziyi başlattığımda bütün apartman duyabiliyordu. Ses o kadar düşük yani oyunda.

oyun esnasında masaütüne alt+tab ile dön
    ses simgesine tek tıkla
    ses karıştırıcısından oyun sesini yükselt
    tabi benim gibi w7 kullanıyorsan

• quote:

Orijinalden alıntı: mithrandil245

Beyler bu arada obliviona oranla orklar ve woodelfleri azalmış mı bana mı öyle geldi

evet çünkü oyun kuzeyde geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

Orijinalden alıntı: Carnige

Bazen çok merak ediyorum şu oyunu grafikleri için değilde hikayesi ve açık dünyası için alıp şimdide inanılmaz zevk alan bir ben miyim diye acaba yada bu akdar şikayet edenler fallout new vegas nasıl oynadı/oynadı mı?

Grafikler umrumda değil.

Yemişim grafiği pazar günü kalktım dedim bir 10 dk oynayım sonra kahvaltı yaparım gece 11 de kalktım bu gün cumartesiydi demi filan havalarındaydım arkadaşlara tavsiyem anlamasalarda diyologları okusunlar mutlaka 3-5 kelime anlarlar o zaman hikaye kendine çekiyor.

Yalnız ben ne olacağıma karar veremedim mage de sarıyor ama one-hunded 2 tane silah alıp adamların kafalarını tek seferde uçurmak süper ejder havlama olayı biraz zor oluyor tabi kılınç ile arada büyü filan atıyorum acaba büyü filanda mı versem dual +dual mage filan

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.