Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (225. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
125
Favori
1.621.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Wanted

quote:

Orijinalden alıntı: The Wanted

arkadaşlar burada ne yapıcaz kafayı yedim yerde butonlar var cıkıyorum üstlerine ama bişe oldugu yok

arkadaslar bilen duyan yokmu

o yerdeki dairenin tam ortasına gidip kanını akıtıcaksın. activate tarzı bişey çıkıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogan23

Arkadaşlar Whiterun'da beni gören herkes "dur bakayım yüzüne, sen hastasın galiba" diyor. Dış kameradan kendime bakıyorum bir acayiplik de yok. Bu neden olabilir? Vampir filan da ısırmadı... Bir sürü ot yemiştim, onlardan hastalık mı kaptık nooldu.

cure diseases gibi bi ilaç vardı kolay bulunuyor sayılır iç onu tüm hastalıklar düzelir
  • arkadaşlar high hrothgara bir türlü ulaşamadım dağım 4 tarafındaki kalelerden şehirlerden her yerden denedim gidemedim yardım edin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

Shadowmere bu ata bulaşmayın bıraksam tek başına dragon öldürücek

Aman, Whiterun'da askerlerden kaçarken kaybettiydim zor buldum geri. Bir de araya aldı 2-3 mage o zaman Allah ne verdiyse dalıp kurtardım hayvanı. Kızıl gözlerine kurban.

• quote:

Orijinalden alıntı: dabelebedyu

quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

beyler thieves guilde nasıl katılcam ??
    birde ben yanıma kadın savaşçı almıştım artık gelmiyor peşimden kayboldu karı

hırsızlık yapcaksın sonra sana bitane karı mystarious note diye bişi veriyor quest ekleniyor macera başlıyo :D

hırsızlık yaptığımızı bu herifler nerden duyuyor bi tane vazo çalsak yetermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _dideban_

arkadaşlar high hrothgara bir türlü ulaşamadım dağım 4 tarafındaki kalelerden şehirlerden her yerden denedim gidemedim yardım edin lütfen.

Ivarstead adinda bir kasaba war dagin sag tarafinda. Dagin etrafini dolasip once oraya git ve kucuk bi kopru gecerek daga dogru bir patika cikicak takip ediceksin yolu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberk12

Bir problemim var arkadaşlar sanırım bug oldu Thalmor Embassy diye bir taverna gibi yerde görev verildi bir parti var. Orada bir NPC beni içeri yasak odalara sızdırmaya çalışıyor ve "retrieve your gear" diye bir talimat veriyor bir kutu gösteriyor ve kutuda gear olduğunu söylüyor sanırım içeri sızmam için alet edevat kıyafet falan. Kutuyu açıyorum ve kutu bomboş çıkıyor. E haliyle ben içeri sızınca bütün adamlar beni öldürüyor.
    Yeni update çıkmıştı onu indirdim kurdum versiyonu yükselttim belki bir problem vardır düzelir diye fakat yine aynı problemi yaşıyorum.

http://imageshack.us/photo/my-images/256/tesv2011111317385597.png

Lütfen yardım olun

Hata sende tavernada konuşurken ona ekipman vermek için bir menü açılıyordu anlaşılan sen hiç bir ley vermediğin için birşey yok o kutuda

• arkadaşlar 775 pin intel dual core işlemciyle oynayan var mı acaba? bende dualcore e2200 var 3.0gh e oc li sizce kasma ihtimali var mı? ram 3 gb ekran kartım da 8800gs 384mb...bir süre daha başlayamayacağım oyuna o zamana kadar hazırlığımı yapayım bari bütçe elverdiğince...herkese iyi oyunlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

beyler su recover elder scroll u nasil yapicaz o toplu buyuk odaya geldim beceremedim donduyorum topu ne yapmam gerektigini anllayamadim soldaki konsol da gerekiyor onu mu bulucaz nerden bulucaz *

???
  • sabahtan beri oynuyorum ve 2 yan görev ve ilk görevden başka bir şey yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helious

Yav arkadaşlar bir sorum var ilk gün oyunu yüklediğimde sadece 5-10 saniyelik donmalar oluyordu sanırım çevreyi yüklüyordu ilk gün böyle geçti donmalar vs. 2.gün donmalar yerine 3-4 dakikalık kasmalar geliyordu ama öyle böyle değil oynanmıyacak kadardı sizce bu kasmanın nedeni nedir ?

Buda oyun ayarları

Cevap lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: omgwtfimcow

quote:

Orijinalden alıntı: _dideban_

arkadaşlar high hrothgara bir türlü ulaşamadım dağım 4 tarafındaki kalelerden şehirlerden her yerden denedim gidemedim yardım edin lütfen.

Ivarstead adinda bir kasaba war dagin sag tarafinda. Dagin etrafini dolasip once oraya git ve kucuk bi kopru gecerek daga dogru bir patika cikicak takip ediceksin yolu.

eyw hocam

• Witcher 2 triss le yatmakla geçiyordu.Bunda hiç öle bi olay olmuyor.
  • @wingsaber Kurcalasan biraz yapardın. Sağdan başlayarak bas devamlı tuşa. Sonra soldaki tuşlar aktif olcak onlara bas.

@canberk12 Görev bitince başka bir sandıktan alcaksın eşyalarını.

Arkadaşım şurada takılmış, kapı açılmıyormuş. Bu sorunu çözebilen varmı ? Bir kaç kişiye daha olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moltherion -- 13 Kasım 2011; 19:10:36 >
  • quote:

quote:

beyler su recover elder scroll u nasil yapicaz o toplu buyuk odaya geldim beceremedim donduyorum topu ne yapmam gerektigini anllayamadim soldaki konsol da gerekiyor onu mu bulucaz nerden bulucaz *

???

topu yerine koy, sürekli düğmelere bas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhapsody99

Kurcalasan biraz yapardın. Sağdan başlayarak bas devamlı tuşa. Sonra soldaki tuşlar aktif olcak onlara bas.

@canberk12 Görev bitince başka bir sandıktan alcaksın eşyalarını.

Arkadaşım şurada takılmış, kapı açılmıyormuş. Bu sorunu çözebilen varmı ? Bir kaç kişiye daha olmuştu.

http://www.kat.ph/skyrim-esbern-voice-fix-t5976039.html

bunu indir gerekli yere kopyala. esbern'de ses bugu var bunla düzeltiyorsun. ilerde daha büyük soruna yol açıyor düzelt şimdiden. sonra load game yap, tekrar oraya git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5899691A1 -- 13 Kasım 2011; 19:13:03 >

• Ya beyler biraz uzak sehre gitmem gerekti de at lazim artik bir tane calmak istemiyorum calarsam sonuclari ne heryerde guardlar mi saldiracak at calarsam??1000 gold da verecek halim yok olurse falan napicam bosa gitcek...peki belese at nerde var?? Su sorularimi bir cevaplarsaniz sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanow

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: furkanow

Bu ekranda takılı kalıyor çözüm yolu bilen yokmu ?

ses yöneticisini aç varsayılan biçimi cd kalitesi yap

Xp de nasıl olucak .. Baktım varsayılan biçim falan yok xp de ... Yapabilirsem teamviewer dan yap hocam ?

Fixing Skyrim Crashes, Freezes, Errors, Steam crash, No Sound, Lags, Choppy framerates
    (UPDATE) The Elder Scrolls V: Skyrim Universal Startup crash fix (TESV.exe stopped working):

Check this out, this has been a working solution for those who have been encountering crash errors when launching the game. Before you proceed through the rest of the fixes here, try this first:

In Windows 7, go to Control Panel > Hardware and Sound > Sound
    You will see your default sound device. Click it, then click properties.
    Go to the Advanced Tab, make sure the default format is set to 44.1Khz 16-bit.
    Hit Apply/OK, then run Skyrim.

burda böyle yazmış ama bende direk sağ altta hoparlör resmi var ordan yaptım sen xpde yap yukardakini belki aynısı xpde vardır.

denetim masası > ses ve donanım > ses > özellikler > gelişmiş ordan en düşük ayarı seçiyosun 44.1Khz 16-bit.

• Diplomatic immunity gorevinde bir partye gidiyoruz ve bir sandik icindeki bilgileri istiyor benden. Sandiktan bilgileri aldim wizard ve guardlarida kestim ancak mutfaga girip tekrar party odasina giremiyorum kapilar kitli. Bu arada bilgileri almama ragmen hala gorev tamamlanmadi. Google baktim ama bulmadim cevabi :S
  • Ben bir tane haydut kampını bastığımda bulmuştum. Gene kırmızı steal yazıyordu da, ölü hayduttan çalmak
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.