Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
29.661
Cevap
127
Favori
1.531.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 2552
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 91
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 127
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Obsidian One (857 mesaj) shallipushthebutton? (839 mesaj) -_-_- (623 mesaj) Suraz (379 mesaj) wildlove (315 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7985 mesaj) Mobil (1628 mesaj) Tablet (165 mesaj) (12 mesaj) Mini (839 mesaj) Uygulama (11 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]
Giriş
    1273 Mesaj

Oyunun kapsamına bakarak hangi ırkı seçersen seç zamanla herşey de level kasıyorsun.

Yani neyi çok kullanırsan ondan Levelin ona göre gelişiyor. Sürekli bir şeyler zırhdır, kılıçtır, eşyadır oluşturur geliştirirsen demirciliğn gelişir vede genel Levelin gelişiyor onunla beraber. Sürekli ok yay, büyük kılıç, küçük kılıç, kalkan (blok) vesayre onların değerleri gelişiyor... hepside genel leveline işliyor. sürekli sandık açmaya çalışırsan anahtar kırılsa dahi level kasıyorsun. Sihir de de öyle... ne kadar çok kullanırsan o kadar gelişiyor. Hangi sihir ve büyüleri kullanırsan onların dalı gelişiyor...

Sihirbazlar normalde başlangıçta çok zorlanıyor... ok yay veya tek kılıç birde zırh büyüleriyle ilerliyor.

Diğerleri de zorlanıyor ama büyücü karakteri kadar değil. Onlarda başlangıçta vur kaç veya ok la uzaktan zayıflatıp ondan sonra yakın çarpışmaya ancak cesaret edebiliyor.

Riverwood'dan başlayarak görevleri yaparsan yani orada verilen görevlerden ilerlersen... sonra Whiterun a geçersen vesayre levellerine biraz daha uygun olur daha kolay bşlangıcı hâledersin. Yoksa açık dünya heryere girersen aşırı zorlanırsın.

Mesela başlangıçta Ejderha sonrası Riverwood a giderken yol üzeri bir madenmağrası var oraya dalarsın sonra riverwood da dükkanda birşey çalmışlar onun görevini yapar ves. sonra whiteruna ejderha için yardım istemeye geçer ve öyle öyle devam edersin.

Birde başlangıçta DEVlerde uzak dur  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okruTGamer -- 10 Ekim 2020; 5:8:51 >
    |
    |
    AKINLASINN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7996 Mesaj

Çok teşekkür ediyorum cevap için. Devler konusunda uyarı müthiş oldu. Bir kez denk geldim. Tek harekette duvara yapıştırdı beni. Tüm uyarılarınızı dikkate alıp devam edeceğim. Haritanın her yerine gidiyordum bende. Şimdi vazgeçtim ondan. Tekrar tekrar teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    akif15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1770 Mesaj

Takipçi aldıktan sonra gir haritanın her yerine. Dawnguard DLCsi ile gelen takipçi ölümsüz onu kullanabilirsin. Şahsi fikrim oyundaki en iyi takipçidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 10 Ekim 2020; 22:38:8 >
    |
    |
    AKINLASINN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1273 Mesaj

yalnız haritanın en kuzey batısında bulunan volkiharı keşfetme keşfedersen görev buglanıyor. muahfızlarda vampirlerin dolaştığını duyduğun an danwguard kalesinden bahsediyorlar önce orayı bulman lâzım. O da en güney doğularda ;)

|
    |
  • Yüzbaşı
    648 Mesaj

Ben ileri seviyede bile devlerin yanına gitmeye korkuyorum geçmişimde büyük yaralar açtı  

|
    |
    akif15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/49/42/dd/4942ddc824e74f90587dd3f1590409c8.jpeg&t=0&width=480&text=1

• Yüzbaşı
    555 Mesaj

Bilgisayarda oynamanın değerini bilin o ses ne hacı öyle.

|
    |
  • Emekli Yönetici
    12279 Mesaj

2560 x 1875 Skyrim haritası Türkçe. Bilgisayarımın dip köşelerinde kalmış, konuya da atayım. Resim açılmazsa tıklayın.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/dd/09/84/dd09844727fd33536e1b15cbd3dd61a9.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yarbay
    2326 Mesaj

Uzun zaman sonra tekrar başladım. Saadia'yı ispiyonlayayım mı yoksa Kematuyu mu öldüreyim_?

|
    |
  • Emekli Yönetici
    12279 Mesaj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2806 Mesaj

Selamlar sonbahar indirimlerinde steamden special edition versiyonunu satın alarak tekrar başlamak istedim ama atolye kapanmış nasıl türkçe yapacağım hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

• Binbaşı
    1770 Mesaj

Atölyeden yapmayacaksın zaten oyun içinde mods kısmından yapacaksın. Bethesda.nete üye ol oyun içinden giriş yaparken klavyeyi ingilizce yap "@" işaretini shift+f2 ile yap alt+q ile değil. Sonra turkish diye arat. Ardından modu indir. Sonra oyundan çıkıp tekrar gir. Şahsi önerim modlamadan oynama. Zaten ikinciye, üçüncüye başlıyormuşsun.

|
    |
    naak98 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2345 Mesaj

"Bijin AIO 2019" mod dosyasına sahip olan bir arkadaşımız var mı? Nexus da hidden olarak görünüyor.

• Binbaşı
    1770 Mesaj

Bijin warmaidenın optional kısmında var. Aynı şekilde npc ve viwestede. Esas sahibi ben yükleyecem deyince patchi yapan da kaldırmış.

|
    |
    JAX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    152 Mesaj

Farklı farklı zaman dilimlerinde oldukça tutkuyla ve uzun süreli olarak oynama fırsatı bulduğum, kendi oyun kültürüm çerçevesinde şu ana kadar oynadığım en iyi oyun.

|
    |
  • Yarbay
    2345 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Bijin warmaidenın optional kısmında var. Aynı şekilde npc ve viwestede. Esas sahibi ben yükleyecem deyince patchi yapan da kaldırmış.

O dosyalar bende var fakat ihtiyacım olan "Bijin AIO 2019" maalesef yok. Sizlerde varsa upload edermisiniz?

• Binbaşı
    1770 Mesaj

Tamam işte o modların sayfasında var diyorum bijin aio.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 9 Aralık 2020; 0:12:40 >
    |
    |
  • Yarbay
    2345 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Tamam işte o modların sayfasında var diyorum bijin aio.

Fakat o dosya 2017 den beri güncellenmemiş. 201- ve 2020 versiyonlarıda vardı.

• Binbaşı
    1770 Mesaj

2020 olduğunu bende biliyorum ama +18 bi forumda bulabildim sadece iki dosya var cbbe ve unp için unp için olanında esp yok optimized mesh diyor ki adamın istediği de buymuş.

Nourthborne serisi var npcler için adam bölge bölge yapıyor. En son rifteni yapmıştı. İstersen o seriye bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 9 Aralık 2020; 12:35:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    16139 Mesaj
    Arkadaşlar uzun süre sonra kurup oynayasım var ama tps açısında en iyi ve gelişmiş mod hangisi, oyunu şöyle witcher gibi dövüş sistemi görseline çevirecek, dodge olayının ve animasyomların etkili olduğu

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.