Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1042. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
126
Favori
1.621.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MTRMSK

http://skyrim.nexusmods.com/mods/28/? aradığın mod bu.

http://skyrim.nexusmods.com/mods/26468/? bu da bayağı detaylı olanı.

Bu arada niye indiremediğinle ilgili bilgi veriyor mu? Nexus belli bir dosya boyutundan sonra indirmek için üyelik istiyor.

evet 2mb çok olduğu için üyelik istiyor. üye oluyorum giriş yapmıyo bu sefer anlamadım.

You need to be a member and logged in to download files larger than 2Mb in size.

• elnine9 kullanıcısına yanıt
    onay maili falan istiyodur, üye olduğun mail adresini bi yokla. üyeliğin hakkını zaten veriyo nexus acayip kullanışlı ve güzel modlar - dosyalar var içinde. nexus mod manager de yükle mod yükleyeceğim diye derdin olmaz hallediyo nmm.
  • arkadaslar sistemim gayet iyi,baya high-end söyle görsellik dibi bir enb önerirmisiniz sistem sorun degil,önemli olan görsellik
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan924

arkadaslar sistemim gayet iyi,baya high-end söyle görsellik dibi bir enb önerirmisiniz sistem sorun degil,önemli olan görsellik

http://skyrim.nexusmods.com/mods/38944//? en iyisi bu başka arama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 29 Temmuz 2013; 21:39:53 >
  • arkadaşlar frea ve babası bana sürekli saldırıyor ama freanın babasıyla konuşmam gerek görev için eski savelere baktım çok önceden başlamak istemiyorum bir çözümü yok mudur?
  • büyügücün yeterse calm büyüsünü dene.

olmazsa konsolu aç, freayı ve/veya babasını tıklayarak seçip şu kodları yaz:

resetai
    resurrect

tam emin değilim ama büyük ihtimalle resetai iş görecektir.
  • xloader kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim hemen deneyeceğim. Illusion perkini aktif ettim ama skillerini nasıl alacağım acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justpassenger -- 30 Temmuz 2013; 2:40:12 >
  • Arkadaslar thieves guilde katilmali miyim acaba?Unusal gem questinden sonra cikti ama yeride gozukmuyor haritada.Birkac kisiyle konustum lagimlarda onlarin base i dedi ama?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Calm skillini nereden alabilirim?
  • Understone Keep içinde Calcelmo satıyor.
    College of Winterhold'da Drevis Neloren,
    Morthal - Falion
    Whiterun/Dragonsreach Farengar Secret-Fire
    Dawnstar - Madena
    Solitude / Blue Palace - Sybille Stentor
    Windhelm - Wuunferth
    riften - Wylandriah .
    bunlarda calm büyüsü satılıyor.

-----

@leopard: sneak seviyen varsa kesinlikle katıl derim. hem maddi yardımı oluyor, hemde oyunun en şık zırhlarından birisi olan nightingale armor alıyosun. bide geçici bir süreliğine de olsa skeleton key elde edebiliyosun (kırılmayan lockpick)
  • xloader kullanıcısına yanıt
    Calm büyüsünü yaptığımda bazılarına işliyor bazılarına işlemiyor quest alacağım adama işlemedi konsoldan yazdıklarım da işlemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justpassenger -- 30 Temmuz 2013; 4:17:56 >
  • dragon bornu yarım bırakıp; yarım bıraktığım görevleri tamamlıyorum da ne buglar var kardeşim youtube dan seyredip tamamlıyorum yuh diyorum...bug dışında mantıksal olaylar da var çocuk evlat edineceksin riften daki kötü bakıcıyı temizliyorsun..evimde görevli steward var onu göndermeden evlat edinemiyorsun gibi...bug oluştuğunda genelde savaştasn uzaklaşın followerınızı biyede bırakın dönün çözüm oluyor...followersız bazı çözümlere ulaşırsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: noir06

quote:

arkadaslar sistemim gayet iyi,baya high-end söyle görsellik dibi bir enb önerirmisiniz sistem sorun degil,önemli olan görsellik

saolasin hocam

• quote:

quote:

hocam enbyi yükledim gayet iyi güzel ama sorun su bu özellik project enbde de vardı,karakterlere bakınca,çevre textureleri bulanıklasıyor bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

• quote:

quote:

quote:

hocam enbyi yükledim gayet iyi güzel ama sorun su bu özellik project enbde de vardı,karakterlere bakınca,çevre textureleri bulanıklasıyor bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

oyunun içinden ' enbeffectprepass.fx ' yada ' enbeffect.fx ' i sil o bahsettiğin bulanıklık kalkar. Tabi onların ikisini bi yere yedekleyipte dene. Büyük ihtimal ' enbeffectprepass.fx ' i silceksin çünkü bende denemiştim

• Bir şey soracağım bu magicleri kullanmak için hep tab tuşuna basıp seçip öyle mi kullanıyoruz? Kısa bir yolu yok mu bunun?
  • var favori olayı var. tab tuşuna basıyosun, favorilere eklemek istediğin silah, elbise,büyü veya shout'un üstüne geliyosun, "f" tuşuna basıyosun favorilere atıyo.

favori menüsüne de "Q" tuşuyla ulaşıyosun oyun içinde. q tuşuna bastınmı ufak bi liste çıkıyo daha önce senin favorilediklerin. mesela "Heal" büyünü 1 tuşuna atamak istiyosun, heal'in üzerine gelip 1 tuşuna basıyosun, büyüyü o tuşa atıyo. favori menüsünü kapayıp hangi tuşa ne atadıysan basarak hızlıca ulaşabilirsin.

tabii herşeyi numaralandırmak zorunda değilsin. mesela ben 1-7 arası kullanıyorum, geriye tabii onlarca büyü-shout kalıyo atayamadıklarımdan. mesela disarm shout. onu favoriye atıyorum ama numara vermiyorum. kullanacağım zaman favoriden seçip kullanıyorum tab tuşundan daha hızlı oluyo.

calm büyüsü her şeye işlemeyebilir. belirli level yaratıkların altındaki şeyleri calmlayabilirsin. ezik banditler falan. calm büyüsünün etkisini güçlendirmek için ya dual cast yapacaksın perkini alıp (iki eli aynı anda kullanınca bazı büyülerin etkisi güçleniyo bazılarının daha uzun sürmesini sağlıyo.) yada perklerden Hypnotic Gaze - Kindred Mage (insanlra yapılan illusion büyüsünü güçlendirir) - Animage (hayvanlara yapılan illusion büyüsünü güçlendirir) alacaksın.

---------

@Zobaa16: steward olayında haklı olabilirsin (ev alıp tek başıma kullandığım için bilmiyorum öyle bir bug olduğunu, ama riftendeki o karı bug değil. zaten ingilizcen varsa öldürmeden önce konuşmalarından anlıyosun çirkef bişey olduğunu (sizi kimse evlat edinmeyecek v.s.) o yüzdendir. follower'da sadece quest gereği yanımda dolaşanlara bişey yapamıyorum onun haricinde tek tabanca olduğum için onlarında farkında değilim. sendeki sürümü bilmiyorum ama bende son sürüm vardı en son, onunda etkisi olabilir. mod sitelerinden unoffical patchleri yükleyip hatalarını giderebilirsin. mesela ben ana quest zincirinde esbern diye bi elemana gitmem lazımdı, adam kilitli bi kapının arkasında, konuşma geçtiği belli, ama sesi çıkmadığı için sanırım kapıyı açmıyodu sana görevi bitiremiyodun. tam kapının önünde oyunu kaydettim, patch buldum attım düzeldi devam ettim. ya oyunun absürt biçimde çok içeriği var. o kadar bug olmasını mazur görmek lazım bence.

mantıksal olaylar konusunda kesinlikle haklısın. çırılçıplak bi şekilde morthala gidiyorum soğuktan donmuyorum, zar zor gördüğüm adama ok atıyorum, adam direk olduğum yere geliyo, dağ üstünde fus ro dah çekiyorum ayıyı uçuruyorum yere düşüyo o kadar yüksekten ayağa tam kalkarken ölüp yine yığılıyo, en komiği de giant kodumu apollo 13 :D:D:D:D dediğim gibi saçma yönleri var ama oyun kendini oynattığı için aşırı büyük bir problem olarak görmüyorum. yinede düzeltmek için dediğim gibi modlar dosyalar var bi dünya.

• quote:

Orijinalden alıntı: xloader

steam hesabını sadece isim olarak mı verdin? şifreni falan vermedin dimi? ismini istediyse gift olarak yollamıştır sanırsam. herneyse satın aldığın yer oyununa garanti vermiyormu "çalışmazsa arkasındayız bişeyler yaparız" şeklinde?

2-3 yıl önce falan world of warcraft'a "e nihayet resmi resmi oynayayım" diye düşündüğüm zaman benim de karşıma online alışveriş problemi çıkmıştı. biliyorum bir çok yerde oyun süresi satılmakta ama zahmet edipte gitmedim :) elimde iş dolayısı ile çıkarttığım atm kartı varken dolaşmak fuzuli göründü gözüme. herneyse, alışveriş yapacağım siteyi abartmadan 1-2 hafta aradım. bulduklarımı araştırdım. sitenin yorumlarına baktım, forumları inceledim ekşisözlükten falan bile bakmışımdır güvenilirliğine :) en memnun kaldığım site şahsen gamermarket. oyun seçeneği az olabilir belki, ama güvenilir garanti veririm. siparişi veriyosun, parayı yolluyosun, doğrulamak için isim ve yatırdığın tarihi v.s. giriyosun. çok absürt bir saat değilse zaten her zaman yardımcı olacak online bir operatör oluyor, ödemeni doğrulayıp kodu sana yolluyorlar. (sms, mail ve/veya gamermarket üyeliği postasına geliyor. hangisini tercih edersen) dediğim gibi oyun seçeneği az, ama son çıkan yeni oyunlar, diablo battlefield world of warcraft oyun süresi oyun parası oyuncu mouse poster tshirt falan seçenekleri var.

(reklam yapmıyorum o şekilde anlayanlar için söyleyeyim. memnun olduğum bir deneyimimi yardımcı olurum umuduyla anlatıyorum forumdaşıma )

----- bahsettiğim siteden baktım,

The Elder Scrolls V Skyrim Steam CDkey RU ---> rus keyi 44.90 lira.
    The Elder Scrolls V Skyrim Steam CDkey EU ---> avrupa keyi 94.90 lira

o kadar ucuz olmasına şaşırmıştım bende sende görmüş oldun aradaki farkı. ama yinede sitenin rus - eu key olayını belirtmesi gerekirdi diye düşünüyorum.

Hayır şifresiyle beraber vermiştim, ama dedigim gibi oyun ilk çıktıgı ayda oldu bu olanlar, çok zaman geçti YANİ ve şifremi bir kaç kez değiştirdim.

Steamle irtibat kurmak en iyisi pff Beni yanlış anlayıp ceza yeme şansım varmı ki, hesabımın kilitlenme olayı falan olurmu 100 e yakın oyun var ?
    Sadece oyunun kütüphanemden silinmesini rica edecegim.

WoW pre paid game card ı gg den 2,yıl boyunca aldım hiç sorun olmamıştı okadar ugrasmasaydınız keşke :) (ama işini saglam kazıga baglamak sünnettir :)

• hayansame H kullanıcısına yanıt
    oyunu kütüphaneden sildirirsen bir sıkıntı çıkaracaklarını zannetmiyorum. ne kadar firmada olsa insan sonuçta, ama key takası olayını kendi mesajımı okuyunca farkettim, ücret farkı isteyebilirler pozitif bi yanıt verirlerse. olmazsada olmaz derler. yinede steam eula'sını falan oku istersen. eminim bu veya bu olaya benzer şeyler hakkında bişeyler yazmışlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Arkadaslar thieves guilde katilmali miyim acaba?Unusal gem questinden sonra cikti ama yeride gozukmuyor haritada.Birkac kisiyle konustum lagimlarda onlarin base i dedi ama?

Riften'da şehirin altında,şehrin girişindeki bir adam yönlendiriyor seni.
  • 
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.