Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1035. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sıkıntımı çözemezsem bugün uninstallı çakacağım. Dawnguard da "moth Priest knife" görevinde glade mağarasına giriyorum serena sabit kalıyor beni takip etmiyor. Ne yaptıysam gelmedi. malesef sonra gidip mağaranın içinde görevi yapınca kapı kilitleniyor ve görevde serena ile konuş diyor--serena ise mağa girişinde ulaşılamıyor. Konsol monsol ne denediysem olmadı. 72 saat bekle gelir diyenler var ama ona da güvenmiyorum açıkçası..Last update yaptım herhalde, en son update de bu problem çözülmüş mü bilen var mı ? bari görev tamamlama kodunu yazın da öyle bitireyim...teşekkürler
  • The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition'ı çektim. oyunu gayet akıcı şekilde oynarken birden masaüstüne atıyor hata vermeden. daha önce oynadığımda ses ayarı yapmıştım pcden ancak şimdi o yapılması gereken ayar bilgisayarımda default olarak kayıtlıydı. yani seste değiştirilmesi gereken bir ayar yoktu. araştırdım ettim çözüm bulamadım. var mıdır bir ilacı ?
  • Zobaa16 kullanıcısına yanıt
    inanılmaz bir çözümü var demirparmaklıklı kilitli kapnın solundan az biraz gidiyorsunuz sonra bir bug var duvardan geçiyorsunuz hafif sağlı gidince hakladığınız kapı önündeki adamların olduğu kısımdan az sağ daha yapıp kilitli kapının öbür tarafındasınız ileride de serena sizi bekliyor..adamları kapıda hakladıysanız serenayla konuşup devam edin..kapı önündeki adamları killall il hakladıysanız mağaradan çıkıp girin serena düzelmiş olur.....herhalde nette bunu araştırana kadar ünv. zamanında birderse çalışsaydım 90 alırdım....oyunda kilitli kalırsanız mutlaka bir duvardan karşıya geçiş yapmışlar derim
  • Paranormal Erotizm kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı oluyordu launcherdan high resolution patchlari deactive ettim düzeldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NCR Trooper

Bende de aynısı oluyordu launcherdan high resolution patchlari deactive ettim düzeldi..

hay sağolasın ya. whiterun'a moonwalk yaparak girmeyince atıyordu oyun. artık düz girebiliyorum ordan anladım çözüldüğünü. eyvallah.
  • skrim öyle çok da güzel oyun değil gibisinden biri mesaj başlatmış şu cevabı yazdım :)

"skyrim candır heartfire yuvadır dawnguard canlı kanlıdır dragonborn paşamdır..."
  • beyler whiteholdda büyücülük okulu var benden baştaki questte fire bolt yapıp atmamı istiyor o girişteki göze
    oradaki giren kadın istiyor yani,
    ben yapıp atıyorum sonra kadın zarar alıyor dolayısıyla okulada giremiyorum? çözümü nedir bunu? lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

beyler whiteholdda büyücülük okulu var benden baştaki questte fire bolt yapıp atmamı istiyor o girişteki göze
    ben yapıp atıyorum sonra kadın zarar alıyor dolayısıyla okulada giremiyorum? çözümü nedir bunu? lütfen yardım edin

Yanlis hatirlamiyorsam sen benim kim oldugumu biliyon mu dragonborn'um ben deyince cekiliyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

skrim öyle çok da güzel oyun değil gibisinden biri mesaj başlatmış şu cevabı yazdım :)

"skyrim candır heartfire yuvadır dawnguard canlı kanlıdır dragonborn paşamdır..."

:D Candir.... Doğru
  • skyrim bugüne kadar yapılmış oyunlar içerisinde karakter modelleri eşya modellemeleri mekanlar konusunda en başarılı sanat şaheseri oyundur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 4 Temmuz 2013; 20:49:27 >
  • Yanlız şu oyunda bir eksik var:

Heartfire da steward olarak aldığımız eleman her hafta 20,000 altınlık satım yapabilmeli. Benim ev çer çöp silah,armor vs doldu. Vereceksin elemana itemleri haftaya 20,000 altını getirecek sonra bir daha doldurup göndereceksin.

Bundan sonrası espiri :) Ayrıca stewarda bir de lokanta açılabilir..bu kadar yemek organizasyonu varken. Bi de eleman terlediğinde sırtına kuru havlu koysa süpper olur...
  • 180 saat oldu hala oynuyorum. Dragonborn'a yeni başladım :)
    Üstelik PS3'te çamur grafiklerle oynuyorum. Şimdiki aklım olsaydı PC'de başlardım bu oyunu oynamaya.
  • dawnguardda ağır çekimde crossbowu yaratığa saplayıp haklıyor ya hastayım o sahneye. Bi de ağır çekimde böcekleri ayağıyla ezdiği sahneler de 10 numara. Dragonborn a ben de yeni başladım yeni alchemy satan bayan var ondan biraz malzeme alayım bari. Yeni baharatlar neyim bol. Alchemy ye girsen 200 300 saat uğrştırır. 3000 lik potion yapıyorsun ama satacak yer yok.. Limitless bir Potion pazar olmalı. Abartı karışımlar mesela 100,000 e 5 dak falan ejderha olma, dev olma... Bu oyunu bırakıp da 6. cısını yapmasınlar müthiş gelişir. Hatta dediğim olayı online a çevirip sadece alchemy den milyon hit alırlar. Sizce hangi potionlar olabilir:

1) Ejderhaya (dev, medusa,vs) dönüşme potion u ( 1 ejderha kemiği + 1 dragon fly + vs)

2) Kanat potion

....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

quote:

beyler whiteholdda büyücülük okulu var benden baştaki questte fire bolt yapıp atmamı istiyor o girişteki göze

Yanlis hatirlamiyorsam sen benim kim oldugumu biliyon mu dragonborn'um ben deyince cekiliyor diye biliyorum

sağolun hocam whitehold a bidaha yürümem gerekti ama geçtim üstümdeki armorları, golden clay görevinde bulduğum asayı falan satıp spell tome kitapları alıyorum 10 tane büyü öğrendim

• beyler whiterun da bi gruba katıldım farkas falan var grupta iyi midir bu grup

• beyler bide çanta falan yok mu bu oyunda? taşıma kapasitesi nasıl arttırılıyor?
  • quote:

beyler bide çanta falan yok mu bu oyunda? taşıma kapasitesi nasıl arttırılıyor?

Staminayı artırman gerek.
    Sana tavsiyem kendine ev alıp ağır eşyalarını sandığa bırak
  • Arkadaşlar skyrim legendary edition var steamden orjinal,çeşitli modlar kurdum 11-12 tane.Sonra skse den oyuna girmeye çalıştığımda bethesda yazısı falan geliyor ama ana menüye gelmeden oyundan atıyor.Sorunu nasıl çözebilirim?

• "Apology to the priestess of Dibella"

Arakdaşlar bu görevi tamamlamak için Senna isimli kadında konuşmak istediğimde menüde ilgili seçenek çıkmıyor. Oyunda ki bir bug'mı bu yoksa ilkönce başka birşeymi yapmam gerekiyor ? Kadının başının üzerinde görev simgesi gözüküyor ve beni doğrudan ona yönlendiriyor ama dediğim gibi nafile görev tamamlanamıyor. Aynı şekilde bir görev daha böyle.

Bu nedendir ve çözümü nedir ? Bilen arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.
  • Yarin insaAllah ilk adimi atiyorum Skyrim evrenine. Ben simdi sadece skyrimi indirdim ilk versiyonu skidrow'un. İlk bi oyunu bitiriyim sonra dragonbornu, dawnguard filan sirayla yukliyim diyorum. Siz ne onerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.