Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (899. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KeepItGreasy

beyler bi sorum var thieves guilde girersem stormcloak a girebiliyomuyum yada tam tersi stormcloak a girersem thives guilde girebiliyomuyum

Evet girebilirsin,ama imperial' girersen stormlara giremessin doğal olarak,tam terside geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 24 Ağustos 2012; 19:02:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Orijinalden alıntı: IchabodCrane

quote:

beyler bir sihri aktif etmek için kaç tane ejderha ruhu gerek ? ve ruhları saklamak için birşey gerekiyormu?

Onlar sihir değil, shout oluyor Önce kelimeleri öğreniyorsun sonra da her kelime için bir ejderha ruhu harcıyorsun. Ruhlar da kendiliğinden saklanıyor. Shout menüsünde altta yazar kaç tane ruha sahip olduğun

kelimeler mağaralarda saklı yanına gidiyorum shout kısmına yazılıyor kelimeler bundan sonra ejderha öldürüp ruhlarıyla aktif etmem lazım galiba?

Aynen öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: w_wallace

quote:

beyler bi sorum var thieves guilde girersem stormcloak a girebiliyomuyum yada tam tersi stormcloak a girersem thives guilde girebiliyomuyum

Evet girebilirsin,ama imperial' girersen stormlara giremessin doğal olarak,tam terside geçerli.

Saol dostum...

• beyler diplomatic immunity görevinde eşyalarım sandıkta değil nereye gitti o kadar kasmıştım item ? ayrıca 6 lwl im iyi bir one handed nerdem bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy

beyler diplomatic immunity görevinde eşyalarım sandıkta değil nereye gitti o kadar kasmıştım item ? ayrıca 6 lwl im iyi bir one handed nerdem bulabilirim ?

gorevi veren kadın senden lazim olan itemleri istemişti ama vermemissin demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: unhill

quote:

beyler diplomatic immunity görevinde eşyalarım sandıkta değil nereye gitti o kadar kasmıştım item ? ayrıca 6 lwl im iyi bir one handed nerdem bulabilirim ?

gorevi veren kadın senden lazim olan itemleri istemişti ama vermemissin demekki

nasıl veriyoruz yeni görev verdi hiç konusu geçmedi bile eşyaların. vide follower vardı lydia mı ne aniden o da yok oldu nasıl geri getirebilirim.

• quote:

Görevi bitirdiniz mi sorunsuz bittiyse görev o Delphine denilen npc'nin gizli mekanındaki sandıkta olacak.iki tane sandık var zaten girişte solda kalıyor eşyaların bulunduğu.
    Orada değilse bir hata yapmışınız demektir.

Lydia, whiterun'da bulunan Jarl'ın sarayına geri dönüyor eğer ölmediyse oradan tekrar bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

quote:

Görevi bitirdiniz mi sorunsuz bittiyse görev o Delphine denilen npc'nin gizli mekanındaki sandıkta olacak.iki tane sandık var zaten girişte solda kalıyor eşyaların bulunduğu.

Lydia, whiterun'da bulunan Jarl'ın sarayına geri dönüyor eğer ölmediyse oradan tekrar bulabilirsiniz.

teşekkürler. birde oyuna yeni başladım one handed için hem armor hemde iyi bi kılıç nerden bulabilirim. alvor falan dandik itemler satıyorlar.

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler. birde oyuna yeni başladım one handed için hem armor hemde iyi bi kılıç nerden bulabilirim. alvor falan dandik itemler satıyorlar.

Daha yeni başlamışsınız o yüzden iyi bir item bulmanız zor.

Çeşitli daedra prenslerinin görevlerini yaparak one handed veya two handed iyi itemler bulabilirsiniz.

Ama unutmayın oyunda en iyi itemler daedric silahlarıdır.Onları ancak smithing kasarak yapabilirsiniz ama dediğim gibi leveliniz daha düşük anca ileride.(Dawnguard eklenti paketi hariç.Onda dragon silahları daha iyi.)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Daha yeni başlamışsınız o yüzden iyi bir item bulmanız zor.

Çeşitli daedra prenslerinin görevlerini yaparak one handed veya two handed iyi itemler bulabilirsiniz.

Ama unutmayın oyunda en iyi itemler daedric silahlarıdır.Onları ancak smithing kasarak yapabilirsiniz ama dediğim gibi leveliniz daha düşük anca ileride.(Dawnguard eklenti paketi hariç.Onda dragon silahları daha iyi.)

teşekkürler. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: JaSoN_

quote:

Orijinalden alıntı: Sverre

quote:

Bu ulfric efendimiz kralımız dedik ama beni gram sevmiyor heralde İlk önce nasılsa ölür diye saçma sapan bi mağaraya yolladı, şimdide koskoca whiterun jarl'ını tehdit etmem için tek başıma yolladı.

Hocam, dawnguard falan mı o ? Pelerini nerden buldun ?

dawnguard eklentisi kurulu ama onunla ilgisi yok. pelerin modu kurdum.

Buldum modu kurucam ben de.Zırhlar falan sağlam modlarda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sverre

quote:

Bu ulfric efendimiz kralımız dedik ama beni gram sevmiyor heralde İlk önce nasılsa ölür diye saçma sapan bi mağaraya yolladı, şimdide koskoca whiterun jarl'ını tehdit etmem için tek başıma yolladı.

Hocam, dawnguard falan mı o ? Pelerini nerden buldun ?

dawnguard eklentisi kurulu ama onunla ilgisi yok. pelerin modu kurdum.

link link link.

• Arkadaşlar Dark Brotherhood da Emperor'u öldürdüm. ve sanctuaryı yandı downstar sanctuaryi tamir etmek içinde toplamda 18.000 gold istiyor. Nazir babette ve Night Motherle yapabileceğim daha fazla birşey varmı ? Görevler devam edecekmi yoksa 18.000 goldu cebimde tutum yoluma başka yollardan devam mı etmelyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fazlagiç

Arkadaşlar Dark Brotherhood da Emperor'u öldürdüm. ve sanctuaryı yandı downstar sanctuaryi tamir etmek içinde toplamda 18.000 gold istiyor. Nazir babette ve Night Motherle yapabileceğim daha fazla birşey varmı ? Görevler devam edecekmi yoksa 18.000 goldu cebimde tutum yoluma başka yollardan devam mı etmelyim

Spoiler kullan.O görevde adam sana bayağı fazla miktarda para verecek. Thieves guild den tamir edeceksin o parayla. Tamir ettikten sonra son contract alacaksın sonra sürekli devam eden night mother görevi gelecek yanlış hatırlamıyorsam.

edit: Arkadaşlar skyrimi XFire a nasıl göstericem ya görmüyor skyrimi :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi above and beyond -- 25 Ağustos 2012; 0:42:28 >
  • Beyler oyinda lydia dan baska bize yancilik yapabilecek yokmu öldü gitti kiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeepItGreasy -- 25 Ağustos 2012; 2:30:42 >
  • quote:

Beyler oyinda lydia dan baska bize yancilik yapabilecek yokmu öldü gitti kiz

Tavernalardan para karşılığında bir sürü adam var alabileceğin üstelik yardımcı olduğun birçok kişiyi yanına alabiliyorsun.Whiterun da Companions a katıl-görevlerini bitir alayını alabiliyorsun.
  • lydia iyi hoş kızda çok güçsüz be hacı bu arada ben 21 level oldum şuan hiç dragon gelmiyor eski normal dragonlarda kalmadı güçlü dragonda gelmiyor
  • Eveeet, Alduin i geberttim, tsunu dövmek daha zordu yav
  • quote:

lydia iyi hoş kızda çok güçsüz be hacı bu arada ben 21 level oldum şuan hiç dragon gelmiyor eski normal dragonlarda kalmadı güçlü dragonda gelmiyor

Lydia'nın yeteneklerine göre eşya verirsen birazda olsa faydasını göreceğini düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoCuisble

quote:

lydia iyi hoş kızda çok güçsüz be hacı bu arada ben 21 level oldum şuan hiç dragon gelmiyor eski normal dragonlarda kalmadı güçlü dragonda gelmiyor

Lydia'nın yeteneklerine göre eşya verirsen birazda olsa faydasını göreceğini düşünüyorum

karı öldü bile çok geç

• 
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.