Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (896. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
125
Favori
1.621.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KeepItGreasy

beyler 2 sorum daha olcak

1) fast travel yaparsam lydia kaybolurmu (daha önce lydia varken hic denemedim oyuzden bilmiyorum)
    2) rockjoint diye bir ozellik eklenmiş bana one handedla %25 daha az vuruyo ondan nasıl kurtulabilirim.

Hocam fast travel ile follower kaybolmaz, sen nereye gidersen oraya gelir o da. Rockjoint ise kurt ve ayılardan bulaşan bir hastalık türü, düzelmek için cure disease potion içmen lazım veya bir de yanlış hatırlamıyorsam karşılaştığın viligant of stendarr'lar tedavi edebiliyordu bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi microgenius -- 22 Ağustos 2012; 22:34:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: microgenius

quote:

1) fast travel yaparsam lydia kaybolurmu (daha önce lydia varken hic denemedim oyuzden bilmiyorum)
    2) rockjoint diye bir ozellik eklenmiş bana one handedla %25 daha az vuruyo ondan nasıl kurtulabilirim.

Hocam fast travel ile follower kaybolmaz, sen nereye gidersen oraya gelir o da. Rockjoint ise kurt ve ayılardan bulaşan bir hastalık türü, düzelmek için cure disease potion içmen lazım veya bir de yanlış hatırlamıyorsam karşılaştığın viligant of stendarr'lar tedavi edebiliyordu bunu.

Saol hocam cok yardimci oldun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Hocam bi sorum daha var dragontooth crater nedir mektup geldi bana ondan bahsediyo

• quote:

Hocam bi sorum daha var dragontooth crater nedir mektup geldi bana ondan bahsediyo

Bana gelmedi o mektup ama tes wiki'de yazdığına göre shout öğrenebildğimiz taşlar var oyunda onlardan biri o senin dediğin ve Elemental Fury shout'u açmanı sağlıyor. Buradan hakkında biraz daha bilgi alabilirsin, yeri filan da belirtilmiş burada yardımcı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi microgenius -- 22 Ağustos 2012; 22:51:23 >
  • quote:

quote:

Bana gelmedi o mektup ama tes wiki'de yazdığına göre shout öğrenebildğimiz taşlar var oyunda onlardan biri o senin dediğin ve Elemental Fury shout'u açmanı sağlıyor. Buradan hakkında biraz daha bilgi alabilirsin, yeri filan da belirtilmiş burada yardımcı olabilir.

Tesekkur ederim boyle bi aite oldugunu bilmiyodum baya iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: JaSoN_

quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

Susama-acıkma, eşya tamiri ekleyen mod var mı? Zırhları demirci, kıyafetleri radient ramient tamir edecek. Asalar tamir edilmeyecek.

http://skyrim.nexusmods.com/mods/10843

dawnguard yamasıyla çakışmaz demi bu? ben daha önce yüklediğim modlar dawnguardın efektlerini bozmuştu

bilemiyorum :)

• downguard da vampir nasıl olunuyor 10 level oldum vampir avcısı bana "gel seni bizden biri yapak " dedi ama vampir olmak istiyorum nasıl olacağım yardım edin ?

harita da bunun için vampir avcıların konumu bile eklendi ama vampir lordları'nın yerini arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apoc -- 23 Ağustos 2012; 0:59:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolwerine0

downguard da vampir nasıl olunuyor 10 level oldum vampir avcısı bana "gel seni bizden biri yapak " dedi ama vampir olmak istiyorum nasıl olacağım yardım edin ?

harita da bunun için vampir avcıların konumu bile eklendi ama vampir lordları'nın yerini arıyorum

Tamam sen hele bir git o dawnguard görevine ondan sonra hikaye akışına göre gelecek sana vampir lord olayı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

quote:

Arkadaşlar bu companion görevinin bir sonu var mı_? Ana görevi bitirdim hala farkas,vilkas ve aela abuk subuk görevler veriyor. totem filan toplattırıyorlar bana. dawnguard görevine başlamak için şu companionları komple bitiriyim demiştim ama sonu yok heralde.

Aela'nın totem görevi var üç adet.
    Vilkas ve Farkas'ın
    kurt adamlığını tedavi ettirme görevi var.

Sonra hep hayvan avcılığı, git şunu öldür tarzı görevler veriyorlar sonu yok yani

vilkasla farkasın görevini bititrdim zaten. onları tedavi ettim. ama aela sürekli git hayvan öldür tarzı görevleri veriyor. bunun bir sonu var mı? çünkü her bitirişte companion lideriyle konuş görev al diyor. 3 tane ok çıkıyor hala. vilkas farkas ve aela için. artık kurtadamlıkla ilgili birşey istemiyecekse geçicem vampir lorda kurtadamlık olayını kaldırcam kendimden.

Bu Kodlak'ı tedavi ettiğin yeri hatırlıyor musun oradan kendini tedavi edebilirsin.Eğer hala cadı kafası varsa.

Ama zaten vampir olursan kurt adamlık gider yani hiç uğraşma

@zobarak;

evet devam eder gönül rahatlığıyla gir hırsız klanına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shallipushthebutton? -- 23 Ağustos 2012; 2:19:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

quote:

downguard da vampir nasıl olunuyor 10 level oldum vampir avcısı bana "gel seni bizden biri yapak " dedi ama vampir olmak istiyorum nasıl olacağım yardım edin ?

Tamam sen hele bir git o dawnguard görevine ondan sonra hikaye akışına göre gelecek sana vampir lord olayı

tmm giderim biraz lvl atlim daha 11 lvl'im

• Arkadaşlar herkese merhaba... Uzun zaman sonra oyuna sahip oldum.Önceden alacaktım ama RPG oynamak , hem gözüm yemiyor hemde pek deneyime sahip olmadığımı düşünüyordum... Oyun Dünyasında en sevdiğim türdür RPG...

Şimdi oyuna yeni başladım , ingilizcem oyun için yeterli seviyede ama anlamadığım bir kaç nokta var...

* Görevleri yapacağım yerleri bulamıyorum
    * Tepedeki harita pek yardımcı olmuyor
    * Şuan için lvl 6 , fakat sağlam bir item yok.Çabuk bayıltıyorlar ( Potta bitik )
    * Şuana kadar gittiğim tüm kasaba veya surlarda ki guard'lar saldırıyor.Onları bayıtlamıyorumda potsuzluktan...Neden saldırıyorlar anlamadım
    * Görevleri nasıl takip edeceğim.Daha 1 gün oldu oyunu alalı pek detaya inmedim ama cidden yorulacağa benziyorum...

Son olarak ; Yeni başlayana ne gibi bir öneride bulunursunuz !

Daha bitirmem gereken onlarca oyunum varken , Skyrım bitirecek beni

• vampir lordu olarak gezerken şu yaptığımız kırmızı büyüden başka büyümüz olabilecek mi? daha başlarındayım. bide vampir perk ağacını nereden açıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Arkadaşlar herkese merhaba... Uzun zaman sonra oyuna sahip oldum.Önceden alacaktım ama RPG oynamak , hem gözüm yemiyor hemde pek deneyime sahip olmadığımı düşünüyordum... Oyun Dünyasında en sevdiğim türdür RPG...

Şimdi oyuna yeni başladım , ingilizcem oyun için yeterli seviyede ama anlamadığım bir kaç nokta var...

* Şuan için lvl 6 , fakat sağlam bir item yok.Çabuk bayıltıyorlar ( Potta bitik )
    * Şuana kadar gittiğim tüm kasaba veya surlarda ki guard'lar saldırıyor.Onları bayıtlamıyorumda potsuzluktan...Neden saldırıyorlar anlamadım
    * Görevleri nasıl takip edeceğim.Daha 1 gün oldu oyunu alalı pek detaya inmedim ama cidden yorulacağa benziyorum...

1."J"YE bas yapmak istediğin görevin üzerine tıkla yanında işaret çıkacak haliyle haritada yeri belli olacak
    2."M"YE bas daha detaylısı çıkıyor
    3.daha dikkatli oyna
    4.büyük ihtimalle birşey çalmışsındır köylerinden bunun için t'ye bas zaman geçsin birkaç gün uzak dur onlardan sonra gel yine yanlarına üzerine gelcekler "ya hapishane ya kefaret parası" seçeneklerini sunacaklar

• 1syfa sonra 300.sayfa olacak oyuna bak be

• quote:

vampir lordu olarak gezerken şu yaptığımız kırmızı büyüden başka büyümüz olabilecek mi? daha başlarındayım. bide vampir perk ağacını nereden açıyoruz?

tab tuşu açıyor perk ağacını.

Blood magic sağ elimizde sürekli oluyor değiştirme şansımız yok.Fakat sol elimizde ki büyüyü geliştikçe değiştirebilirsin.Onuda perk vererek yapabilirsin.
  • markarth cinayeti araştırma görevini bitiremiyorum,tüm kasaba saldırıyor, ne yapmam lazım?
    sorgulamam gereken 2kişi kaldı, biri konuşmuyor diğeri ise guardları üstüme salıyor
  • quote:

markarth cinayeti araştırma görevini bitiremiyorum,tüm kasaba saldırıyor, ne yapmam lazım?
    sorgulamam gereken 2kişi kaldı, biri konuşmuyor diğeri ise guardları üstüme salıyor

büyük ihtimal bounty vardır. guardlar saldırdığı anda silahını indir. teslim oluyom parası neyse veririz de. parayı ödedikten sonra bounty silinmiş olur. konuşmaya devam edebilirsin.
  • quote:

quote:

markarth cinayeti araştırma görevini bitiremiyorum,tüm kasaba saldırıyor, ne yapmam lazım?

büyük ihtimal bounty vardır. guardlar saldırdığı anda silahını indir. teslim oluyom parası neyse veririz de. parayı ödedikten sonra bounty silinmiş olur. konuşmaya devam edebilirsin.

hmm tam çözüme baktım.
    konuşmayan adamda bug var,normalde konuşması lazımmış.
    diğeride kargaşada vurduğum için guardları üstüme salıyormuş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Arkadaşlar herkese merhaba... Uzun zaman sonra oyuna sahip oldum.Önceden alacaktım ama RPG oynamak , hem gözüm yemiyor hemde pek deneyime sahip olmadığımı düşünüyordum... Oyun Dünyasında en sevdiğim türdür RPG...

1."J"YE bas yapmak istediğin görevin üzerine tıkla yanında işaret çıkacak haliyle haritada yeri belli olacak
    2."M"YE bas daha detaylısı çıkıyor
    3.daha dikkatli oyna
    4.büyük ihtimalle birşey çalmışsındır köylerinden bunun için t'ye bas zaman geçsin birkaç gün uzak dur onlardan sonra gel yine yanlarına üzerine gelcekler "ya hapishane ya kefaret parası" seçeneklerini sunacaklar

PS3'te oynuyorum.Fakat dediklerini anladım , o şekilde bakarım . Dediğim gibi ne çalmadım bir bilsenn O koca koca kültçe PEYNİR'ler yemin ederim canımı çektirdi... Lanet olsun böyle oyuna

Daha yeni uyandım , gidip barışayım halkla

• beyler ben dağda yürürken bir anda dolunay çıkıyor kurtlar uluyor falan gökyüzünde masmavi yeşilimsi ışıklar çıkıyor bu ışıklar neden çıkıyor bilen varmı birde ben peşime lydiayı taktım bu kadın sadece yardımcımı yoksa önemli birimi hikayede?
  • 
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.