Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (892. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
126
Favori
1.621.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bethesda'nın çıkardığı Hd texture pack ve diğer grafikle alakalı modları (Skyrim HD 2K textures, Skyrim Realistic overhaul vs.) yüklediğimde oyun direk hata vermeden masaüstüne atıyor, bu sorun neden kaynaklanıyor ve nasıl bu sorunu çözebilirim ? Oyunu adam akıllı bir türlü oynamak nasip olmadı, oyunda orijinal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

quote:

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

quote:

Orijinalden alıntı: CodnameAlp

Merhaba,

Oyunda epey zamandır vampir olarak geziyorum. Acaba kurtulmanın hilesi veya çözümü varmı? yardımcı olursanız sevinriim..

Vampir iken şehirlerde bulunan innlere son dedikoduları sorarsanız size Falion denilen büyücünün vampirliğin tedavisi hakkında çalıştığını söylerler ve tedavi görevi başlar.

Kısa yoldan konsolu açıp; ''setstage 000EAFD5 10''
    yazabilirsiniz.

@ornitolog;
    hocam sizde vampir olmuş olmalısınız gündüzleri canınızı doldurmaz.Yani başka bir şey aklıma gelmiyor şuan.

valla geceleride aynı durumda, ne canım ne stamina dolmuyor,
    şu mod yüklüydü sanırım o bozdu,modu kaldırdım yine düzelmedi.
    vampir olsam büyülerde göstermiyor mu? benim büyülerde herşeyim temiz
    http://skyrim.nexusmods.com/mods/10843

dostum yüklediğin mod ile acıkınca ve susuzluk çektiğin zaman karakterin stamina ve health onarımı duruyormuş.Hiç yemek ve birşeyler içmeyi denedin mi düzelir belki

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy

beyler imperial açınca hem büyü hem de one handed mı güçlü oluyor. youtube gameplay lerdekiler imperial dır heralde ?

Bunlar önemsiz şeyler.
    En fazla desto 5 level yüksek başlıyordur Nord veya atıyorum elften.
    Yani istediğiniz karakteri istediğiniz ırktan yaratabilirsiniz.Pekala bir Nord ile de dediklerinizi yapabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: equasezy

beyler imperial açınca hem büyü hem de one handed mı güçlü oluyor. youtube gameplay lerdekiler imperial dır heralde ?

Bunlar önemsiz şeyler.
    En fazla desto 5 level yüksek başlıyordur Nord veya atıyorum elften.
    Yani istediğiniz karakteri istediğiniz ırktan yaratabilirsiniz.Pekala bir Nord ile de dediklerinizi yapabilirsiniz.

katılıyorum 3-5 ekstra özellik için sevmediğiniz ırkta oynamayın. Orcla mage, okcu veya asas bile olabilirsiniz. ileri levellerde dengeleniyor. sizin kendi hayalgücünüze bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaSoN_ -- 21 Ağustos 2012; 13:59:06 >

• hapishaneye gitmeni tavsiye ederim arkadaşım, orda bi orc la tanışıyosun onunla da boks maçı yapıp yendikten sonra ordan sorumlu bi mahkum daha var onunla konuşup onun görevlerini hallediyosun. daha sonra bütün mahkumlarla birlikte o hapishaneden kaçıyosunuz kaçmayı başardığınızda senin bütün itemlerin ve goldlarını ek olarak da özel bir zırh seti veriyorlar sana. ben hapishaneye git derim diğeri daha kötü bence :)
  • istersen bunu hilesi var ama yok ben hile yapmam diyorsan demircileri dolaşarak bütün okları al t ye basarak 48 saat geçir. itemler yenilenecektir. tekrar ok al. ama eğer hile yaparım diyosan é tuşuna basıp player.additem 000139bf (alacağın ok miktarı) olarak yazabilirsin :)
  • hapishaneye gitmeni tavsiye ederim arkadaşım, orda bi orc la tanışıyosun onunla da boks maçı yapıp yendikten sonra ordan sorumlu bi mahkum daha var onunla konuşup onun görevlerini hallediyosun. daha sonra bütün mahkumlarla birlikte o hapishaneden kaçıyosunuz kaçmayı başardığınızda senin bütün itemlerin ve goldlarını ek olarak da özel bir zırh seti veriyorlar sana. ben hapishaneye git derim diğeri daha kötü bence :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Oyunda epey zamandır vampir olarak geziyorum. Acaba kurtulmanın hilesi veya çözümü varmı? yardımcı olursanız sevinriim..

Vampir iken şehirlerde bulunan innlere son dedikoduları sorarsanız size Falion denilen büyücünün vampirliğin tedavisi hakkında çalıştığını söylerler ve tedavi görevi başlar.

yazabilirsiniz.

@ornitolog;
    hocam sizde vampir olmuş olmalısınız gündüzleri canınızı doldurmaz.Yani başka bir şey aklıma gelmiyor şuan.

dostum yüklediğin mod ile acıkınca ve susuzluk çektiğin zaman karakterin stamina ve health onarımı duruyormuş.Hiç yemek ve birşeyler içmeyi denedin mi düzelir belki

denedim ama modu kaldırınca otomatik düzelme olayı bozuldu,problem orada

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

yazabilirsiniz.

@ornitolog;

denedim ama modu kaldırınca otomatik düzelme olayı bozuldu,problem orada

Evet hocam modu silmek öyle kaldırdım demekle olmuyormuş biraz dertli bu.Modu tekrar yükleyin sonra aşağıdaki dediğim yolları takip edin düzeltir sorunu.

1. Bütün efektlerin kapalı olduğundan emin olun ilk önce.Kontrol etmek için Magic Effects Listings girin ; orada açlık susuzluk ve yorgunluk varsa bunları ortadan kaldırın.
    2. Sonra yeni bir oyuna başlayın.
    3. Başladıktan sonra oyunu kapatın ve modu kaldırın.
    4. Oyunun kayıtlı dosyasını tekrardan açın ve biraz bekleyin; scripts dosyaları kendini yeniden düzenlesin.
    5. Oyunu tekrar kaydedin ve kurtuldunuz

• Hazine haritası bulmuştum ama hazineyi aramaya hiç çıkmadım.
    Bulan arkadaşlar içinden bayağı altın çıkıyor mu?

Oyunun Baldur's Gate'e benzeyen tarafları var şehirden birilerinin adam tutup bizi öldürtmeye çalışması çok hoşuma gitti.
    Ayrıca tarafsız oynamaya devam ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necochea

Hazine haritası bulmuştum ama hazineyi aramaya hiç çıkmadım.
    Bulan arkadaşlar içinden bayağı altın çıkıyor mu?

Oyunun Baldur's Gate'e benzeyen tarafları var şehirden birilerinin adam tutup bizi öldürtmeye çalışması çok hoşuma gitti.
    Ayrıca tarafsız oynamaya devam ediyorum.

Ben hepsini tamamladım ve tabi ki netten yardım alarak.Öyle ahım şahım şeyler değil çıkanlar ve genelde yüksek level iseniz ihtiyacınız olmuyor bu itemlere.
    Parada yaklaşık 1000-1500 septim çıkıyordu bana levelimle alakalı olabilir tabi bu.

Fakat iyi bir yanı var bu hazine kasaları kendilerini belli bir zamanda tekrar yeniliyorlar gidip tekrar para ve item alabilirsin içinden.

Ve bu kiralık elemanlar dün beni kıstırdı yeni bir karakter açmıştım cidden bayaa bir zorladılar

• arkadaşlar bu kiralık thug'ları kim yolluyor acaba. dün whiterun'da 3 tanesi sokak ortasında saldırdı bana. sanki olay türkiye'de geçiyormuş gibi herkes izledi öylece. Guardlar dahil. sonra ben kaçmaya başladım tam yukarı tepeye çıkınca sarı saçlı gray mane ailesinden bi abi vardı, çekti kılıcı girişti 3 tanesine birden. sonra bende kaçıp gidicektim, yediremedim kendime dönüp giriştim bende. abiyle temizledik 3ünü sonra ölü olanların bir tanesinden not çıktı. işte benim ismimi yazmışlar öldürün filan demişler para karşılığında. Notu gönderen kısmında Whiterun Guard yazıyordu. Guardların benle ne sıkıntısı olur ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaSoN_

arkadaşlar bu kiralık thug'ları kim yolluyor acaba. dün whiterun'da 3 tanesi sokak ortasında saldırdı bana. sanki olay türkiye'de geçiyormuş gibi herkes izledi öylece. Guardlar dahil. sonra ben kaçmaya başladım tam yukarı tepeye çıkınca sarı saçlı gray mane ailesinden bi abi vardı, çekti kılıcı girişti 3 tanesine birden. sonra bende kaçıp gidicektim, yediremedim kendime dönüp giriştim bende. abiyle temizledik 3ünü sonra ölü olanların bir tanesinden not çıktı. işte benim ismimi yazmışlar öldürün filan demişler para karşılığında. Notu gönderen kısmında Whiterun Guard yazıyordu. Guardların benle ne sıkıntısı olur ki?

hırsızlık yaptın mı onların her hangi bir eşyasını çalınca oluyor.
    Bende madenden kazma çaldım orc'un biri 5 kuruşluk şey için bana kiralık katiller tutmuş öldürecek.

• Conan o'brien'ın skyrim için hazırladığı 2 komik video var. çok güldüm dün izlerken

Conan skyrim incelemesi
    http://teamcoco.com/video/clueless-gamer-conan-reviews-skyrim

Andy richter seslendirme
    http://teamcoco.com/video/andy-skyrim-voiceover

• Yeter diyeceksiniz fakat Mage de görev yok arkadaş. Kolejin nasıl bittiğini anlamadım bile öldürdük birilerini sonra neymiş Arch Mage mişiz. Ben Ancano'yla kapışırken seyrettiler :S Koskoca arch mage olmuşuz hala sopamı bul diyen var Çok çabuk bitti ve bitince de yapılacak birşey bulamadım. Assassin devam. Fakat bu sefer Illusion da kullanacağım. Sneak~Archery~One Handed~Illusion kasacağım. Illusion assassin nasıl oynanır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaSoN_

arkadaşlar bu kiralık thug'ları kim yolluyor acaba. dün whiterun'da 3 tanesi sokak ortasında saldırdı bana. sanki olay türkiye'de geçiyormuş gibi herkes izledi öylece. Guardlar dahil. sonra ben kaçmaya başladım tam yukarı tepeye çıkınca sarı saçlı gray mane ailesinden bi abi vardı, çekti kılıcı girişti 3 tanesine birden. sonra bende kaçıp gidicektim, yediremedim kendime dönüp giriştim bende. abiyle temizledik 3ünü sonra ölü olanların bir tanesinden not çıktı. işte benim ismimi yazmışlar öldürün filan demişler para karşılığında. Notu gönderen kısmında Whiterun Guard yazıyordu. Guardların benle ne sıkıntısı olur ki?

Bana da olmuştu, Farengar'ın soul gem'lerini (ç)almıştım. 3 tane thug yollamış. Seninki yine iyi bana Dragonsreach'ın içinde daldılar. Herkes izledi ya nedir bu böyle. Amma gıcık olmuştum sonra Farengar'a bir işkence yapmıştım. ( Bilenler bilir )

• quote:

Orijinalden alıntı: hellraisers

Yeter diyeceksiniz fakat Mage de görev yok arkadaş. Kolejin nasıl bittiğini anlamadım bile öldürdük birilerini sonra neymiş Arch Mage mişiz. Ben Ancano'yla kapışırken seyrettiler :S Koskoca arch mage olmuşuz hala sopamı bul diyen var Çok çabuk bitti ve bitince de yapılacak birşey bulamadım. Assassin devam. Fakat bu sefer Illusion da kullanacağım. Sneak~Archery~One Handed~Illusion kasacağım. Illusion assassin nasıl oynanır?

Invisibility ve Muffle çok işine yarar.

illusion ile zaten iki üç büyü kullanırsın maksimum bu söylediklerimden başka.

örneğinde olduğu gibi yapabilirsin

• quote:

quote:

Yeter diyeceksiniz fakat Mage de görev yok arkadaş. Kolejin nasıl bittiğini anlamadım bile öldürdük birilerini sonra neymiş Arch Mage mişiz. Ben Ancano'yla kapışırken seyrettiler :S Koskoca arch mage olmuşuz hala sopamı bul diyen var Çok çabuk bitti ve bitince de yapılacak birşey bulamadım. Assassin devam. Fakat bu sefer Illusion da kullanacağım. Sneak~Archery~One Handed~Illusion kasacağım. Illusion assassin nasıl oynanır?

Çok sağlam olmuş hocam video. Ben sonlarda arrow in the knee olur sanıyordum :D

edit: bu arada zıplamalar ve finishing movie'ler çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi above and beyond -- 21 Ağustos 2012; 14:55:30 >

• quote:

quote:

quote:

Çok sağlam olmuş hocam video. Ben sonlarda arrow in the knee olur sanıyordum :D

edit: bu arada zıplamalar ve finishing movie'ler çok güzel.

Hocam her ne kadar sinematik ve biraz abartı olsada adam tam bir suikastçı moduna girmiş.

Hail sithis demek düşer bize.

Ben sıfırdan yine savaşçı başladım yüzüncü kere.Her sınıfı oynadım ama bir savaşçı kadar tatmin olmadım ben Koskoca dragonborn'um eğil kalk saklan nereye kadar

• İlk çıktığı günlerde 1,5 ay kadar oynayıp bırakmıştım. Yeni güncelleme oldu mu hiç? Sanal zekayı geliştirdiler mi? Yoksa hala kafasına oku yedikten sonra seni göremeyince sakinleşen mob lar varmı oyunda ? Takipçi olan varsa biraz bilgi versin
  • 
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.