Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğim kadarıyla oyun Id Tech 5 oyun motorunu kullanmayacak. Sebebi ise Id Tech 5'ın Oblivion türünde geniş mekanlarda sıkıntısı olması ve kullandığı megatexture sistemi nedeniyle mod yapımında sıkıntıları olmasıymış. Oyun için Bethesda yeni bir oyun motoru geliştirilmiş diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Travis Touchdown

quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

Beyler bir imza yapın da kullanalım TES V sonuçta..

Yalnız grafik motoru değişmez beyler konsollar var malum o yüzden yazmıştım keşke yeni nesilde görseydik diye çünkü o grafiklerin yanında büyük bir haritayı da kaldırmaz konsollar o yüzden oyun bu bakımdan tam bekleneni veremez gibi geliyor konsolu sallarlar ie bilemem ama kazanç var işin ucunda..

Neyse 11.11.11 gelsin ne olursa olsun her türlü oynarız..

bi yavaş sallayın la ps3 de 8 çekirdekli işlemci var. Grafik kartı da güçlü. sadece dx11 yok. Oblivion'un haritası o kadar büyük değildi aslında. işin kötü yani 2011 sonunda dx11 baya bir standart olacak. heralde konsolun görüp görebileceği son kaliteli RPG bu olacak. 2012 de ps4 çıkar büyük bir ihtimal

PS3'ü görüyoruz özellikle Multiplatform oyunlarda,oyunların port edilmesi sonucu ne kadar başarılı(!) olduğu da ortada..O kadar süper dedikleri GT5 bile donanım yüzünden belli bir yerden sonra ilerleyemedi..Geniş haritalı ve grafik olarak üst düzey bir oyunu kaldırmaz konsollar,kaldırsalar bile kırpma yapmaları lazım grafiklerden,detaylardan vs..Bu arada evet Bethesda açıklama yapmış oyun ve grafik motoru tamamen bizim diye..Bakalım yeni motor ile yine çok sağlam grafikler elde edebilecekler mi..

• Neyse 11 ay daha Oblvion oynamaktan zarar gelmez Mükemmel bir haber, tek beklediğim haberde buydu zaten. Animasyonlara laf eden arkadaşlar fallout new vegas'ta zıplama efektini düzeltmişler biraz, umarım daha güzel halini yaparlar buna Ama bir korkum var; Oblivion, Morrowind'ın serinin en iyileri olup efsane olmaları... İnş. Bethesda beklentilerin %50sini karşılayabilir. Çünkü Oblivion'dan sonra insanların TES serisinden beklentileri o kadar yükseldi ki...
  • Çok süper bir haber bu. Uzun zamandır bekliyordum. İnşallah kısa zamanda çıkar oyun, yetmiş defa erteleyip 5-6 sene uzatmazlar.
  • Noluyoruz lan? Mass Effect 3, The Elder Scrolls V, Prototype 2, Uncharted 3, Diablo III vs. vs. Bu gidişle millet tam zamanlı oyun moduna geçecek. Starcraft zaten geldi, Catalysm rekorlarda, D3 geldi gelecek. Blizzard erken uyarı sistemini devreye soktu anlaşılan ama ben Mass Effect 3 ü bekliyorum.
  • Bu şarkı 11 Kasıma kadar dillerimizden düşmeyecek gibi:

"For the King!

For the King!

For the sake of Skyrim!

For our land! For our home!

For Hrothgar's Blood!

For the Nords! For the Gods!

For the Sole Single Son!

Dovakhiin! Our King! He will dawn with fire!"
  • Sanırım, buradaki imajlar bize oyun hakkında ipuçları veriyor. Heycanlandımm :D

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giskar -- 16 Aralık 2010; 10:21:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Bu arada oyunun ismi garip gelmedi mi size de? Skyrim

Tehdit ediyor bathesda diğerlerini. Adam olun bak skyrim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giskar

Sanırım, buradaki imajlar bize oyun hakkında ipuçları veriyor. Heycanlandımm :D

ipucu iyidir... ancak sen çözebildin mi anlatılanları?

birde arkadaş bu konu baya az ragbet görüyor neden acaba d3 konusu 80 sayfaya dayandı...

• Bi kere çok fazla Nord olacak oyunda orası kesin :)
    Sonra, daha elemizdeki tek kaynak site, teaser, arka plandaki marş, arka plandaki görseller... Çok bişey yok ki elde ne konuşulur ki anca böyle bizim gibi saçmalanır :D

Ama var ya bişey duyup ta söylemeyenin... :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giskar -- 17 Aralık 2010; 15:13:19 >
  • Facebook'ta Elder Council var ona katılın, belki bilgi gelir ordan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunter_one

Doğru dürüst oyun yapın yoksa SKYRIM !

• quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

quote:

Orijinalden alıntı: Giskar

Sanırım, buradaki imajlar bize oyun hakkında ipuçları veriyor. Heycanlandımm :D

ipucu iyidir... ancak sen çözebildin mi anlatılanları?

birde arkadaş bu konu baya az ragbet görüyor neden acaba d3 konusu 80 sayfaya dayandı...

Hocam Giskar haklı Diablo 3 neredeyse çıkmak üzere olan bir oyun. Aynı tarihte çıkcaklar falan demeyin Youtube'a Diablo 3 yazınca 4-5 sayfa dolusu farklı video çıkıyor tabii ki insanlar onun üzerinden konuşabilir, ama Skyrim ile alakalı 1 video, bikaç tane de wallpaper var bu kadar

• Allah dedim...Sonunda bir tarih verdiler ya müthiş oldu.Ben 2013 den önce gelmez diyordum.Vallaa müthiş oldu.cuma cuma aldıgım en güzel haber
    Skyrim bakalım.Şu Atmosferi Morrowind gibi yapsalar diablo 3 ü ezer de geçer de(fiyat degil oynanış bakımından).Yılın rpgsi seçilir.Bide yeni motor iyi oldu.Fallout3 motorunu hiç sevmemiştim.Bence Modlara daha kolaylık tanınmalı.Bu oyun modsuz olamaz bethesda modsuz olamazTüm bekleyenlere sabır diliyorum sabredin.
  • 2011 şaka gibi bir yıl olacak... TDU 2, Skyrim, Diablo 3... Sadece 3 oyun olsa iyi. Hepsinin oynama süresi 981731893129'ar saat... Peeeeh...
  • The Witcher 2,Skyrim,Tdu2,Diablo 3... Başka oyun çıkmasına gerek bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: GandalfTheWhite

The Witcher 2,Skyrim,Tdu2,Diablo 3... Başka oyun çıkmasına gerek bile yok

rage,brink,portal 2
    aslında rahat 20 oyun var banko ama hatırlayamadım
  • Şu 1-2 ay acayip kısır geçecek.

Allahtan ondan sonra sağlam oyunlar geliyor da rahatlıyoruz.

Özellikle Witcher 2'yi dört gözle bekliyorum.
  • TES 4'ün son oyun olacağını sanıyordum demek ki değilmiş. Çok sevmiştim bu oyunu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.