Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (235. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
125
Favori
1.621.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda bug gibi birşey buldum. 1 saat içinde, conjuration'u 20den 100 levele çıkardım. 2 saat uğraşırsan illusionu da 20den 100e kadar çıkartabilirsin. 3 saat uğraşırsan restorationsı. Ancak destruction için bir yol bulamadım. Smithingde de kolay bir yol var, 10k kadar goldun varsa yarım saat içinde level 100 olabiliyorsun.

Smithingi 15den 93e, conjurationsu 20den 100 çıkardım 2 saatte ve tam 12 karakter leveli kazandım bunlarla
  • Oyunu şimdiye kadar Khajit ve Dark elf olarak hırsız mesleğinde oynadım işin acayip yanı aynı level de daha güçlü 70 puan Des. büyücü olan kardeşim (High elf bu arada) ilk dragona 2-3 dk harcarken ben 3 vuruşta yere serdim ki birde one hand kullanıp özellikle stealth pick lock abandım anlamadım

Bize Thane ünvanı veren Jarl ve büyücüsüne de hani benim ödülüm diye konuştuğumda doğru dürüst cevap bile vermeyip dandik şeylerle geçiştirdiler sonra ordunun deposunu açtılar anlayan buraya gelsin Skyrimden acayiplikler

Ama en uyuz olduğum şey ise adamı öldürecek şekilde tehdit edip sonra güreşiyoruz ya yumruk yumruğa ne alaka yaw mafyacılık oynayıp su tabancası sıkıyoruz resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Bu resimdeki hangi ton ?
    Birde kontrastı böyle yapamadım

Skyrimnexusta mod yayınlayan eleman kendi kullandığı injFX_Settings.h dosyasını daha paylaşmamış ama burda ona yakın olanı var biraz uğraştım. Kendisi yayınlayana kadar bunu deneyebilirsiniz.
    Renkler çok gelirse #define Saturation 1.18 i 1.00 a doğru düşürün. Contrast çok koyu gelirse #define Gamma 1.22 i 1.05 e doğru düşürün. Çerçeve şeklindeki karartı vignette istemiyorsanız #define USE_VIGNETTE 1 i 0 yapın.

>http://www.mediafire.com/?qdr2vr6d16blm1d

Oyundan FXAA yada AA açmayı unutmayın bu config kullanırsanız.

karşılaştırma resimleri :

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

edit: Mod sahibi birazdan yüklicek settings kısmını burayahttp://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=131#content

bu indirdiğimiz dosyayı nereye atıyoruz?

• Yalnız safkan bir warrior olamamak beni ziyadesiyle üzdü.
  • elemanın dosyası geldi denemek isteyenler varsahttp://www.megaupload.com/?d=PQ6V5TSF

@stabwound , ne var ne yok oyunun kurulu olduğu klasöre, yani d3d9.dll , oyunun exe siyle aynı yerde olucak.

@trident02 herkesin LCD si monitörü göz zevki farklı :) o kısımları deneyen herkes kendisine göre ayarlamalı. Mod sahibi o verdiği resimlerdeki config dosyasını da verdi üstte verdim linki. Çok daha güzel configler yaratmak mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 14 Kasım 2011; 2:17:51 >
  • Mod ile gözle görülür bir değişme oldu, denemeyen varsa denesin arkadaşlar.

Ayrıca FPS kaybı da olmadı bende.
  • Ilgili ayarla oyun oyle bir gozukuyor ki T ye bastim saati 12.30 PM yaptim oyunda tam 1 saat hicbir sey yapmadan Aurora ve isiklari izledim hayranlikla, muhtesem bir ayar gercekten, herkes en azindan 1 kere denemeli ben su anda artik default ta oynayamiyorum o isiklari o netligi o "immersion" i gordukten sonra... Ustelik Fps kaybi da olmuyor e daha ne olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 14 Kasım 2011; 3:01:30 >
  • şimdi yaptım şu grafik modunu, normalinden güzel oldu ama renkler aşırı parlak değil mi?
  • Ben de yaptım. Oyuna hakaret resmen. Keskinlik çok artıyor ve kuzeyin o puslu havası yok oluyor.
  • Hakaret demişken, oyun benim gibi oyunculara hakaret ediyor resmen. Safkan warrior olamıyoruz yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Hakaret demişken, oyun benim gibi oyunculara hakaret ediyor resmen. Safkan warrior olamıyoruz yahu.

Gayet de olunuyor abi. Shout'u kullan diye zorlayan yok
  • Dragon tepemde fink atıyor, ben onu aşağı indirebilecek hiç birşey yapamıyorum. Ancak ok atabiliyorum. Zaten aşağı inse de Two Handed'la pek birşey yapamıyorum.
  • quote:

Dragon tepemde fink atıyor, ben onu aşağı indirebilecek hiç birşey yapamıyorum. Ancak ok atabiliyorum. Zaten aşağı inse de Two Handed'la pek birşey yapamıyorum.

Ben hepsini two handed axe ile öldürdüm. Karakterim two hand axe'cı Elimde de orcish axe var. En zorun bir kolayında oynuyorum. Biraz potion içmem gerekiyor ama ejderha sonuçta olsun o kadar
  • şu renkleri az biraz soldurmanın yolu yok mu? çok güzel oldu bu mod fakat böyle sanki çocuk oynuna döndü renkler yüzünden. aslında sadece meşale yanındayken çok dikkat çekiyor aşırı parlak renkler.
  • şimdi pause tuşuyla bi karşılaştırma yaptımda gerçekten güzel mod ama oyunun havasını bozuyor. game of thrones'i yaşatıyor resmen bize skyrim. bu mod game of thrones havasından çıkarıyor oyunu bence. şu renkleri biraz soldurabilsek güzel olucak
  • 5 tane presethttp://www.mediafire.com/?hhg66h16xuvvga7

stabwound #define Saturation 1.00 değerini düşür 0.80 vs gibi yada/ve #define TechniAmount 0.08 arttır , 0.68 vs gibi. yada #define GreyPower ı arttır 2 3 4 vs gibi. Yada soluk renk istiyorsan injFX_Settings_005.rar içindekini dene, renkler baya soluk onda. yada 001.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 14 Kasım 2011; 3:46:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

quote:

Dragon tepemde fink atıyor, ben onu aşağı indirebilecek hiç birşey yapamıyorum. Ancak ok atabiliyorum. Zaten aşağı inse de Two Handed'la pek birşey yapamıyorum.

Ben hepsini two handed axe ile öldürdüm. Karakterim two hand axe'cı Elimde de orcish axe var. En zorun bir kolayında oynuyorum. Biraz potion içmem gerekiyor ama ejderha sonuçta olsun o kadar

Ben aşağı çekemiyorum daha.

Gerçekten Warrior olurken en çok zorlandığım oyun bu oldu.

• Oyunda en çok sevdiğim yanı gamepad ile rahat rahat oynanıyor olması, Şahsen mouse ile laptop başında oynamaktansa alıyorum kablosuz gamepad'imi rahat rahat oynayabiliyorum eksisi de yok. Mouse'dan bile daha iyi oynayarak zevkini çıkarıyorum. Denemeyenlere öneririm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

quote:

Ben aşağı çekemiyorum daha.

Gerçekten Warrior olurken en çok zorlandığım oyun bu oldu.

Bende Warrior'um ama diğer classlardan daha çok zevk alıyorum

O Dragonun inmesi için hemen aşağısında beklemeyin diğer saldıran adamlar sayesinde zaten kendi iniyor o zaman arkasına geçip abanabildiğin kadar abanacaksın

• İşte ben tek başına geziyorum. Haliyle saldırıp aşağı çekecek adamlar yok.
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.