Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (234. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
125
Favori
1.621.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O dağa taşa keçi gibi çıkıyorum. İllaki sağdan soldan taşların daha az eğimli olduğu yerden sonuca ulaşıyorum. Bildiğin dağ keçisi gibi.
    Oblivion'da "Gizlilik" üzerine pek kafa yormamıştım büyülerle veya kılıçlar ile idare ediyordum ancak bu oyunda "gizlilik" işi o kadar güzel ki:

DB görevinde, Kralı kimseye bir tokat atmadan aşağı çektim. (Gerçek olanı gemidekini.)
  • thanks dude :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaMpS

quote:

Orijinalden alıntı: canberk12

quote:

Orijinalden alıntı: berkince99

Arkadaşlar daha oyunun başındayım yanlız şurada takıldım aşağıdaki iskeletörlerden sanırım bi el tarzı bişey çıkıyomuş o elide buraya koyuyomuşuz yanlız o eli bulamadım yardımcı olun arkadaşlar nasıl geçeceğim ya? Anahtar tarzı bişey istiyor

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

O kapının çözümünü soruyorsan en alt halka baykuş orta halka sinek gibi olan şey en üst halka da ayı olucak ve o kolu ortaya takıp çevireceksin.

Valla dostum bende bu kapı ile cebelleşiyordum bir türlü acamamıstım saolasın

İnvertory de kullanıcagın penceyi incelersen orda sıralamayı zaten gösteriyor deneme yanılma yapmaya gerek yoktu

• yalnız nvidia diye geçiyor ati için çalışmıyor mu acaba?
  • Ben beğenmediğimden indirmemiştim görünce paylaştığını indirin dedim ama daha aktif olmamış download şimdi baktımda.
    Bana çok yapay geldi o grafikler pek hoşuma gitmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miayke -- 14 Kasım 2011; 1:23:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OGUZHAN432

Ben 6 lv civarıyım.Malborn a eşya vermem gerekti bende 4-5 tane verdim en düşüklerden sonra bir yerde at felan satın aldım ama diplomatic immunity görevini bi türlü yapamıyorum partydeyim kapıyı açmam gerekiyor ama o kapıyı açamıyorum.Bilen biri varsa anlatabilir mi?

guardin yaninda bi ayyas oturuyor ismini tam hatirlamiyorum. Malborn`dan bir icki al ve ona gotur. ondan sora diyaloglar seni yonlendirir. bir iyilik istiosun milletin dikkatini dagitmasi icin. Ayaga kalkip dikkatlari uzerine cektiginde malborn un yanina git o kapiyi aciyor.
  • Bazen çok merak ediyorum şu oyunu grafikleri için değilde hikayesi ve açık dünyası için alıp şimdide inanılmaz zevk alan bir ben miyim diye acaba yada bu akdar şikayet edenler fallout new vegas nasıl oynadı/oynadı mı?
  • Yok yok ben de seninle aynı durumdayım Carnige. Yan questlere sarıyorum. Hatta koyduğum resimlerde de görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carnige

Bazen çok merak ediyorum şu oyunu grafikleri için değilde hikayesi ve açık dünyası için alıp şimdide inanılmaz zevk alan bir ben miyim diye acaba yada bu akdar şikayet edenler fallout new vegas nasıl oynadı/oynadı mı?

Grafikler umrumda değil.
  • Oyun çok güzel ama millet beğenmemeye zorluyor kendini. O kadar grafik grafik diye kafa ütülüyorlar, grafikler kötü değil ki. Daha iyi olabilirdi ama kötü değil. Göze batıyor mu? Kesinlikle hayır. Bazı yerlerde çok güzel görünüyor mu? Evet. Animasyonların da nesi kötü anlamadım. Koşma animasyonu ve yürüme animasyonu son derece güzel bi kere. Silahları savurma animasyonu da son derece güzel ve gerçekçi. Zaten motion capture ile yapmışlar. 1-2 animasyonkötü olabilir ama hiç göze batmıyor. Hepsini geçtim oyunda sayısız güzellik var. Crafting olsun görevlerin güzelliği olsun. Ama bizim millet eleştirince elit olduğunu sandığı için illa eleştirir. Sonra da sabahtan akşama kadar oynar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Bu resimdeki hangi ton ?
    Birde kontrastı böyle yapamadım

Skyrimnexusta mod yayınlayan eleman kendi kullandığı injFX_Settings.h dosyasını daha paylaşmamış ama burda ona yakın olanı var biraz uğraştım. Kendisi yayınlayana kadar bunu deneyebilirsiniz.
    Renkler çok gelirse #define Saturation 1.18 i 1.00 a doğru düşürün. Contrast çok koyu gelirse #define Gamma 1.22 i 1.05 e doğru düşürün. Çerçeve şeklindeki karartı vignette istemiyorsanız #define USE_VIGNETTE 1 i 0 yapın.

>http://www.mediafire.com/?qdr2vr6d16blm1d

Oyundan FXAA yada AA açmayı unutmayın bu config kullanırsanız.

karşılaştırma resimleri :

edit: Mod sahibi birazdan yüklicek settings kısmını burayahttp://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=131#content

@disorderpunk arkadasim, settings icin sagol oyun inanilmaz gozukuyor, gorsel etkileyiciligi benim icin abartisiz en az 2-3 kat artti oyunun bu ayari yaptiktan sonra yalniz ben Gamma yi 1.10 a Saturation u da 1.05 e dusurdum Vignette yi de kaldirdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 14 Kasım 2011; 1:48:33 >

• Oyuna tek kelimeyle aşık oldum.Ama oyun Türkiyeye kutulu gelmediği için orj alamadım bugün sorduğum bir yer 1-2 haftaya gelebileceğini söyledi o zaman satın almayı düşünüyorum ama gördüğüm kadarıyla multiplayerı yok.Peki modlardan bahsetmişsiniz bu modları kurmak için orj almam gerekiyor mu yani illede orj almamı gerektiricek bir durum var mı ?Yardımcı olursanız gerçekten sevinirim
  • Başta grafiklerin çok kötü olduğunu düşünmüştüm. Alakası yok. Ekmekli oyunlardaki launcher aktif çalışmıyor. Ultraya alıyorsun ama ultraya almıyor ayarları. Bende manuel olarak dosyasını değiştirdim, üstüne bir de mod kurdum. on numara oldu grafikler baktıkça bakasım geliyor. Bir de fxaa ile normal aa aynı anda çalışmıyor ondan grafikleri bozuyor sanırım. İkisinden birini tercih etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korin

Oyuna tek kelimeyle aşık oldum.Ama oyun Türkiyeye kutulu gelmediği için orj alamadım bugün sorduğum bir yer 1-2 haftaya gelebileceğini söyledi o zaman satın almayı düşünüyorum ama gördüğüm kadarıyla multiplayerı yok.Peki modlardan bahsetmişsiniz bu modları kurmak için orj almam gerekiyor mu yani illede orj almamı gerektiricek bir durum var mı ?Yardımcı olursanız gerçekten sevinirim

Gerek yok orj olmasına korsanda herşeyi yapabiliyorsun. Ama bir kere almayı düşünüyorum dedin sevdiysen kesin hakkını vermen lazım bence. Kutulu alırsan Steam'a kayıt edip oynuyorsun. DVD olmasada istediğin zaman indirip oynayabiliyorsun.

Alta edit: Fallout'tan çok farkı var ya grafiklerin. Banamı tek öyle geliyor Işıklar filan gayet aşmış önceki oyunlara göre. Kaplamalardan bahsediyorsanız e eski oyunlarada hd textures kurabiliyorsunuz bunada çıkıcak. Diğer grafik özellikleri bariz gelişmiş yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 14 Kasım 2011; 1:56:18 >

• grafikler çok önemli değil ama 30 un altına düşmüş şu ss te
    http://www.abload.de/image.php?img=tesv2011-11-1400-12-5837ca.png
    kart gtx 460 sanırım
    sabit 60 fps beklerim ben bu oyundan
    fallout 3 ü hala oynarım.
    grafiksel anlamda pek farkı yok.
    ama f3 ü 60 fpsde oynayabiliyorum
    sorun bu.
    üst düzey mod lafı geçmişti
    orada demek istediğim oyunun boyutunu 2 ye katlayacak texture modları
    kartı yenilemeden olmaz gibi bu işler
    neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

quote:

Orijinalden alıntı: Korin

Oyuna tek kelimeyle aşık oldum.Ama oyun Türkiyeye kutulu gelmediği için orj alamadım bugün sorduğum bir yer 1-2 haftaya gelebileceğini söyledi o zaman satın almayı düşünüyorum ama gördüğüm kadarıyla multiplayerı yok.Peki modlardan bahsetmişsiniz bu modları kurmak için orj almam gerekiyor mu yani illede orj almamı gerektiricek bir durum var mı ?Yardımcı olursanız gerçekten sevinirim

Gerek yok orj olmasına korsanda herşeyi yapabiliyorsun. Ama bir kere almayı düşünüyorum dedin sevdiysen kesin hakkını vermen lazım bence. Kutulu alırsan Steam'a kayıt edip oynuyorsun. DVD olmasada istediğin zaman indirip oynayabiliyorsun.

Çok teşekkür ederim

• Bence disorderpunk arkadasin verdigi ayarlari kesinlikle bir deneyin FPS dususu cok olmuyor, oyun muhtesem gozukuyor default uyla alakasi olmuyor..
  • Dragon'dan çıkan eşyaları kime satıcaz ?
  • hala geziyorum nerdeyse haritanın tamamına yakınını açtım. ama açmadığım daha çok yer de olabilir gerçekten çok büyük harita
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.