Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (231. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mottcalem

quote:

Orijinalden alıntı: istanbul5

quote:

quote:

Arkadaşlar Dark Brotherhood'a nasıl girebilirim?

up :)

Enson dedikodular diye sorduğunuzda sizi adını hatırlayamadığım bir şehirdeki aventus adlı br çocuğa töneltecek onun verdiği görevi yapın bir kaç gün sonra sizi darkbrotherhood öpmesi için bir assasin gönderecek ondan çıkan notu alın ve bir yatakta uyuyun

bi tane not aldım, notta tam olarak ne yazması gerekiyor acaba? :)

Ölüm fermanınla ilgili birşey assasin kılıkla birinden düşyüyse sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: FinalFrontier

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: Sfred

Beyer daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama izlemeyen arkadaşlar için gelsin. :D öldüm gülmekten. hırsızlık yapmanın en kolay yolu, boşuna sneak, lock falan filan kasmayın

http://www.youtube.com/watch?v=rt5aUdijAN8&feature=share

paylaşıldıda böyle bişey mümkünmü denemedim hiç.

Denedim beceremedim kafaya oturtamadım şu sepetleri

ben becerdim hatta ısıtıp koydum kafası yanmayınca direk yaktım herifi bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 13 Kasım 2011; 22:47:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stabwound

quote:

Orijinalden alıntı: gokselc12

quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

sabahtan beri oynuyorum ve 2 yan görev ve ilk görevden başka bir şey yapamadım

bende çok fazla görev yapmıyorum. Bir göreve giderken mağara,zindan,kule vs. çıkıyor, dayanamayıp giriyorum,temizleyip çıkıyorum.
    Adamlar sözlerini tutmuş; demişlerdi 150'ye yakın mağara olacak ve hiç biri birbirine benzemeyecek diye.Gerçekten de öyle.Bu iş için ayrı bir adam ya da küçük bir ekip çalışıyordu.

Oyun çok çok iyi bence.Tabii saysam bir sürü eksiği, ufak tefek hataları uzun bir liste olur. ama oyunun mükemmelliğine gölge düşüremiyorlar..

aynen öyle şuan ben questleri topladmı ama keşfe çıktım haritanın her yerini her şehrini dolaşıyorum sabahtan beri. sabahtan bu yana 8-9 tane de zindan-mağaraya girdim temizleyip çıkıyorum çok güzel oyun gerçekten

Harita büyüklüğü obliviona göre nasıl?Daha mı büyük daha mı küçük?
    Birde oblivionda olan shrine tipi heykellere denk geldiniz mi hiç var mı o tür heykeller gene?
    Damdan düşer gibi sordum ama heyecanıma verin

• oha beyler şöyle bir şey varmış skyrimnexus'ta. ben ulaşamıyorum o siteye, ulaşan bir baksın nedir ne değildir söylesin zalım görünüyor.

• Ben ekmeğini odundan çıkartan, alın teriyle kazanıp helal yiyen ama buna rağmen zırhını çıkarmayan bir savaşçıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

oha beyler şöyle bir şey varmış skyrimnexus'ta. ben ulaşamıyorum o siteye, ulaşan bir baksın nedir ne değildir söylesin zalım görünüyor.

Benim daha önceden kullandığım yöntem, renk tonelarından tutunda , vignette, fxaa , sharpen herşey var içinde.

ana yeri burasıhttps://www.assembla.com/spaces/fxaa-pp-inject/documents

skyrimnexus a baktım oraya da koymuşlar. Diğer fxaa/sharpen dll den daha fonksiyonel ve içeriği fazla.

Kullanabiliceğiniz renk tonelamaları rar olarak >http://www.mediafire.com/?vn1z24hbuqslt6v
    resimlerdeki beğendiğiniz renk tonelarını değiştirmek için
    injFX_Settings.h dosyasını açın , SEPIA kısmındaki #define Desertsand taki Desertsand ı istediğiniz tone ismiyle değiştirin. Büyük küçük harf hassastır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 13 Kasım 2011; 22:58:29 >

• Arkadaşlar Dark Brotherhood görevleri Oblivion daki gibi eğlenceli mi :D Zira oblivion da sadece o görevleri oynayarak vakit geçirdiğim oluyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

quote:

oha beyler şöyle bir şey varmış skyrimnexus'ta. ben ulaşamıyorum o siteye, ulaşan bir baksın nedir ne değildir söylesin zalım görünüyor.

Benim daha önceden kullandığım yöntem, renk tonelarından tutunda , vignette, fxaa , sharpen herşey var içinde.

skyrimnexus a baktım oraya da koymuşlar. Diğer fxaa/sharpen dll den daha fonksiyonel ve içeriği fazla.

performans etkisi nasıl. diğer sharpen fps düşüşü yaşatmıyor bana bu yaşatır mı peki ona göre doğrudan kuracağım çünkü kontrast leziz görünüyor bunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

quote:

Orijinalden alıntı: stabwound

quote:

Orijinalden alıntı: gokselc12

quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

sabahtan beri oynuyorum ve 2 yan görev ve ilk görevden başka bir şey yapamadım

bende çok fazla görev yapmıyorum. Bir göreve giderken mağara,zindan,kule vs. çıkıyor, dayanamayıp giriyorum,temizleyip çıkıyorum.
    Adamlar sözlerini tutmuş; demişlerdi 150'ye yakın mağara olacak ve hiç biri birbirine benzemeyecek diye.Gerçekten de öyle.Bu iş için ayrı bir adam ya da küçük bir ekip çalışıyordu.

Oyun çok çok iyi bence.Tabii saysam bir sürü eksiği, ufak tefek hataları uzun bir liste olur. ama oyunun mükemmelliğine gölge düşüremiyorlar..

aynen öyle şuan ben questleri topladmı ama keşfe çıktım haritanın her yerini her şehrini dolaşıyorum sabahtan beri. sabahtan bu yana 8-9 tane de zindan-mağaraya girdim temizleyip çıkıyorum çok güzel oyun gerçekten

Harita büyüklüğü obliviona göre nasıl?Daha mı büyük daha mı küçük?
    Birde oblivionda olan shrine tipi heykellere denk geldiniz mi hiç var mı o tür heykeller gene?
    Damdan düşer gibi sordum ama heyecanıma verin

oblivion'u en son ilk çıktığında oynamıştım ve salak dialoglar ve sürekli aynı sesleri duymaktan sıkıldığım için bırakmıştım.

oblivion'un haritasını tamamen hatırlayamıyorum ama bu harita baya büyük, yani zindanları felan eklersek baya gezilecek mekan var. burdaki herkesin aksine ben nerdeyse hiç quest yapmadım main questte şu dağın tepesindeki rahiplere uğradım çıktım okadar. yan görevlerden de toplasan 5-6 tane yapmışımdır. benim daha çok yolum var yani ben sürekli gezdim dolaştım ve hala keşfedemediğim çok yer oldğunu haritanın üst kısımlarına çıktığımda farkettim. oraları çok tehlikeli ve fırtınalı, deniz aslanları felan var onları avlıyordum 2-3 saat önce =) makarath mı ne die bi şehirdeydim şimdi solitude'ye geldim.

• Oyle bir dungeona girdimki anlatamam ya tam olarak 2 saatimi o dungeonda harcadım!Hele sondaki boss neydi oyle normalde 3. zorluk seviyesinde oynuyorum bosa kadar baya zorlandım zaten.En sonunda bosla birlikte tam 6 kişiyle savaşıyosunuz.Buraya kadar oyunda hiç bu kadar zorlanmamıştım.Şansıma bi keresinde 5 dakika arayla iki tane ejderha bile oldurmuştum sağlamım yani.Zorlugu bi kademe dusurup anca yenebildim.Ama sonu değerdi lightning storm shoutmu açtım ilk işim onu denicem
  • @wildlove, diğeriyle hemen hemen aynı , yani fazla fps kaybı yok. ekstra olarak, renk tonelarını görmek isterseniz

quote:

Kullanabiliceğiniz renk tonelamaları rar olarak >http://www.mediafire.com/?vn1z24hbuqslt6v
    injFX_Settings.h dosyasını açın , SEPIA kısmındaki #define Desertsand taki Desertsand ı istediğiniz tone ismiyle değiştirin. Büyük küçük harf hassastır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 13 Kasım 2011; 23:00:44 >
  • quote:

@wildlove, diğeriyle hemen hemen aynı , yani fazla fps kaybı yok.

derhal attırıvereyim o zaman
  • quote:

quote:

Performansa çok etkisi varmı ?

• Az önce oyunun dibini yaşadık beyler.
    Facebookta kendimizi Bannered Mare'de yer bildirimi yaptık. Whiterun'daki bar.
  • The Elder Scrolls 5 : Skyrim Performasn Testlerini yapmışlar, 12 adet AMD ve Nvidia kart teste sokulmuş.. İşte sonuçlar :

• quote:

quote:

quote:

performans etkisi nasıl. diğer sharpen fps düşüşü yaşatmıyor bana bu yaşatır mı peki ona göre doğrudan kuracağım çünkü kontrast leziz görünüyor bunda.

Obliviondaki harita bayağı büyüktü, 200 saatten fazla oynamış olmama rağmen haritanın bir ucundan diğerine yayan gitmeye cesaret edemedim hiç.

• Beyler oyunun mod tool u Creation Kit daha cikmadi, oyunla beraber cikacak diyorlardi gecikme var ne zaman cikacagi belli degil o nedenle su ana kadar gorduklerimiz ufak tefek ayarlamalardan ibaret umarim en kisa zamanda cikar da oyunun asil potansiyelini aciga cikarmis oluruz (olurlar :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 13 Kasım 2011; 23:06:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FinalFrontier

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sfred

Beyer daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama izlemeyen arkadaşlar için gelsin. :D öldüm gülmekten. hırsızlık yapmanın en kolay yolu, boşuna sneak, lock falan filan kasmayın

http://www.youtube.com/watch?v=rt5aUdijAN8&feature=share

paylaşıldıda böyle bişey mümkünmü denemedim hiç.

Denedim beceremedim kafaya oturtamadım şu sepetleri

ben becerdim hatta ısıtıp koydum kafası yanmayınca direk yaktım herifi bende.

HELAL

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

quote:

quote:

quote:

Obliviondaki harita bayağı büyüktü, 200 saatten fazla oynamış olmama rağmen haritanın bir ucundan diğerine yayan gitmeye cesaret edemedim hiç.

İmkanı yok. Ben Kvatch'tan Anvil'e gitmeye üşenen adamım
    Ayriyetten aklıma geldi. Bruma Nordların şehri yani Skyrim'e çoook yakın. Şuan elimin altında Oblivion olsa açıp bakacağım ama yok sanki High Hrothgar Oblivion'da da vardı.
    Öyle bir dağın tepesine çıktım diye hatırlıyorum Bruma'nın orada. Şövalyelerin olduğu yer değil tabiki.

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.