Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.320
Cevap
126
Favori
1.621.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Psikotrex

quote:

Orijinalden alıntı: FinalFrontier

Oyunun grafik optimizasyonu kötü diyorum Aynı mağarada sağa bakıyorum 40 fps civarı sola bakıyorum 15 fps ye kadar düşüyo. Mekanında gözle görülür bir farkı yok hani.

update yap

update linkini pm atarmısın. benimki orjinal değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

puzzlelardan nefret ediyorum şu golden claw chainindekı ayı kelebek baykuslu kapıyı acamadım çözümünü bile n varmı ?

ben de bethesda'dan, oyunu sizin gibilere oynatacak kadar popüler yapması yüzünden nefret ediyorum. 3 tane yahu 3 tane sembol var be. biri a diğeri b üçüncüsü c. dene 2 dakika ölür müsünüz mübarek. abc, acb veya bac, bca o da olmadı cab, cba'dır bu kadar yahu. en kötü 6 denemede yapıyorsun bitti gitti o kadar.

bende yazcaktım bişeyler ama sende fazla ağır kaçırmışsın :)
  • Arkadaşlar ben high hrothgar gidiyorum orda bi ihtiyarla konuşuyorum ordan sorna napicaz adam powar la ilgili bişey söyliyo ama ingilizce bilmedimizden anlayamiyoruz orayi gecen varsa yardim edebilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

quote:

puzzlelardan nefret ediyorum şu golden claw chainindekı ayı kelebek baykuslu kapıyı acamadım çözümünü bile n varmı ?

ben de bethesda'dan, oyunu sizin gibilere oynatacak kadar popüler yapması yüzünden nefret ediyorum. 3 tane yahu 3 tane sembol var be. biri a diğeri b üçüncüsü c. dene 2 dakika ölür müsünüz mübarek. abc, acb veya bac, bca o da olmadı cab, cba'dır bu kadar yahu. en kötü 6 denemede yapıyorsun bitti gitti o kadar.

yav hafız ne yapayım. milyon tane soran oldu aynı şeyi. hayır eski puzzler action adventure oyunları gibi de değil, kıytırık 3'lü sıralama. bu son yıllarda yüzeysel, kafa yormayan, ölmemek için x'e bas gerzekliğinde o kadar oyun çıktı ki millet bundaki basit 3'lü sıralamada bile afallar oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: saffet12

Arkadaşlar ben high hrothgar gidiyorum orda bi ihtiyarla konuşuyorum ordan sorna napicaz adam powar la ilgili bişey söyliyo ama ingilizce bilmedimizden anlayamiyoruz orayi gecen varsa yardim edebilirmi

z'ye basıp adamın üstüne dragon öksürüğü atacaksın
  • Ben yeni karakter açtım. Saçma perkler verilmemiş halde. Oduncunun yanında işe girdim çalışıyorum
  • şahaser bir oyun daha.
  • Beyer daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama izlemeyen arkadaşlar için gelsin. :D öldüm gülmekten. hırsızlık yapmanın en kolay yolu, boşuna sneak, lock falan filan kasmayın

http://www.youtube.com/watch?v=rt5aUdijAN8&feature=share

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sfred -- 13 Kasım 2011; 21:51:06 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yav hafız ne yapayım. milyon tane soran oldu aynı şeyi. hayır eski puzzler action adventure oyunları gibi de değil, kıytırık 3'lü sıralama. bu son yıllarda yüzeysel, kafa yormayan, ölmemek için x'e bas gerzekliğinde o kadar oyun çıktı ki millet bundaki basit 3'lü sıralamada bile afallar oldu.

böyle bir oyun oynayıpta bulmacadan nefret etmek adamlar basitleştiriyor , basitleştirdikçe oyuncu baside alışıyo , oyuncu alıştıkça adamlar basitleştiriyo ... mevzu bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sfred

Beyer daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama izlemeyen arkadaşlar için gelsin. :D öldüm gülmekten. hırsızlık yapmanın en kolay yolu, boşuna sneak, lock falan filan kasmayın

paylaşıldıda böyle bişey mümkünmü denemedim hiç.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

ulan vuruş hissi nerdeyse sıfır ha , sırf dünyayı biraz çözeyim diye oynuyorum şuan

2hand silahı adama geçiriyosun verdiği tepki sadece "ah" oluyo. sanki kıymık batmış gibi. ulan adamın yere serilmesi lazım veya bi uzvunun kopması lazım. oynayan varsa bilir dead island daki gibi olması lazım.

açıkcası bu tarz oyunlarla hiç karşılaştırmıyorum bile çünki oblivion dan bile kötü nerdeyse

harbi oblivion'ın dövüş hissiyatını hiç sevmezdim ama şimdi değerini anladım. oblivion bundan 50 kat daha tok bir dövüş sunuyor. bunda salladığımız kılıçlar kağıt gibi, alabildine hafif hissiyatta. en iyisi morrowind'di bence, animasyon olarak kötüydü ama has rpg olduğu için zar şansına göre vuruyordu. 10 kere savuruyordum 1 kere vuruyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: newokca

quote:

Orijinalden alıntı: saffet12

Arkadaşlar ben high hrothgar gidiyorum orda bi ihtiyarla konuşuyorum ordan sorna napicaz adam powar la ilgili bişey söyliyo ama ingilizce bilmedimizden anlayamiyoruz orayi gecen varsa yardim edebilirmi

Up

z'ye basıp öksürün suratına.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sfred

Beyer daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama izlemeyen arkadaşlar için gelsin. :D öldüm gülmekten. hırsızlık yapmanın en kolay yolu, boşuna sneak, lock falan filan kasmayın

paylaşıldıda böyle bişey mümkünmü denemedim hiç.

Denedim beceremedim kafaya oturtamadım şu sepetleri

• "Eyi soh" lafı geldi aklıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: wWenTj

quote:

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Orijinalden alıntı: wWenTj

quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

Arkadaşlar ben sharpen efeckt uygulamasını oyunun kurulu olduğu klasöre attığım zaman oyun açılmıyor?

Dx9 at kardeş.

İçerdeki dosya dx10 dosyası ve dx9 u atarsan oyun açılmıyor.Ayrıca dx10 u atarsanda hiçbir şey olmuyor.

Ayrıca Allahaşkına bu oyunda pause tuşu hangi tuş........

Bende dx9 calısıyor,10 u atınca oyundan atıyor.

exe. yönetici olarak çalıştırınca sorun düzeliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Helious

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yav arkadaşlar bir sorum var ilk gün oyunu yüklediğimde sadece 5-10 saniyelik donmalar oluyordu sanırım çevreyi yüklüyordu ilk gün böyle geçti donmalar vs. 2.gün donmalar yerine 3-4 dakikalık kasmalar geliyordu ama öyle böyle değil oynanmıyacak kadardı sizce bu kasmanın nedeni nedir ?

Buda oyun ayarları

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

Cevap lütfen

Yahu arkadaşlar Allah aşkına kimsede böyle sorun yokmu sabahtan beri araştırma yapıyorum foruma saatte en az 5 kere girip çıkıyorum cevap varmı diye lütfen yav bi ilgilenseniz

sistemini yazarmısın?

edit: bu ayarlarda hesap makinesiyle bile 60fps alırsın. heralde abaküsle falan oynamaya çalışıyosun.

Tam olarak sistemime nerden bakıldığını bilmiyorum bilgisayarım özellikler geneldekileri yazıyorum

windows xp sp3 pentium(R) dual core cpu E6300 2.80ghz 2,00 gb ram, ekran kartıda 1 gb 128 bit marka resimde yazıyor

valla sistemini yaz dedim ama başkaları yorum yapsın diye yani ben kesin bişey söyleyemeyeceğim ama o ayarlarda sistemin yeterli görünüyo. eğer ram yetmiyosa game booster kullan. ekran kartını güncelle bide oyunu yüklerken directx vcredits falan yüklüyo onlarında yüklü olması lazım.

Bi game boosterı deniyeyim olmazsa oyunu silip tekrar yüklerim dicemde daha önce 2 kere denedim bir şey değişmedi yorumun için teşekkür ederim. Başka cevap veren yokmu yahu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul5

quote:

Orijinalden alıntı: canberk12

Bir problemim var arkadaşlar sanırım bug oldu Thalmor Embassy diye bir taverna gibi yerde görev verildi bir parti var. Orada bir NPC beni içeri yasak odalara sızdırmaya çalışıyor ve "retrieve your gear" diye bir talimat veriyor bir kutu gösteriyor ve kutuda gear olduğunu söylüyor sanırım içeri sızmam için alet edevat kıyafet falan. Kutuyu açıyorum ve kutu bomboş çıkıyor. E haliyle ben içeri sızınca bütün adamlar beni öldürüyor.
    Yeni update çıkmıştı onu indirdim kurdum versiyonu yükselttim belki bir problem vardır düzelir diye fakat yine aynı problemi yaşıyorum.

http://imageshack.us/photo/my-images/256/tesv2011111317385597.png

Lütfen yardım olun

Hata sende tavernada konuşurken ona ekipman vermek için bir menü açılıyordu anlaşılan sen hiç bir ley vermediğin için birşey yok o kutuda

Ben o görevi bırakıp üstüne dünya görev yaptım şimdi aklıma geldi geri döndüm benimde sandık boş nasıl bir yol izlicez ?

Not:Kurt adama dönüşüp bir güzel parçaladım sorun olmadı görev bittikten sonra gidip itemlarıı aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 13 Kasım 2011; 22:32:59 >

• Solitute(başkent) ne hatunlar varmış yaw.

Evlenicek olursam buradan alırım hatunu:)
    Birde önüne gelen bana çapulcu gibi dolaşma bu kıyafetler ne git yeni birşeyler al filan diyor anlamadım ki üstümde dwarven armor var altın gibi pırıl pırıl parlıyor bunu beğenmiyorlarsa ne giyecez biz arkadaş:)

2 seviye daha atlasın smithing ebony armor yapabilicem o zaman görücem bunları kıyafetlerime laf atabileceklermi. Dwarven axe me enchant yaptım silahın adını da kafayaran yaptım:) güzel oldu.

Oyunda birşey dikkatimi çekti sanırım maul yok oyunda Şöyle uzun saçlı bir nord olup thor gibi elimizde maul ile gezemiiyoruz.
    Kendi yaptığımız eşyalara isim verme filan hoş olmuş. Birde frost atronach acayip güçlü olmuş acayip tanklıyor. Birde conjuration fulleyip 2 tane atronach yaparsak düüşman kim olursa olsun size vuramadan ölür herhalde.
  • Reflect Sky'ı kaldır oradan derim. Ondan yapabilir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yav arkadaşlar bir sorum var ilk gün oyunu yüklediğimde sadece 5-10 saniyelik donmalar oluyordu sanırım çevreyi yüklüyordu ilk gün böyle geçti donmalar vs. 2.gün donmalar yerine 3-4 dakikalık kasmalar geliyordu ama öyle böyle değil oynanmıyacak kadardı sizce bu kasmanın nedeni nedir ?

Buda oyun ayarları

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

Cevap lütfen

Yahu arkadaşlar Allah aşkına kimsede böyle sorun yokmu sabahtan beri araştırma yapıyorum foruma saatte en az 5 kere girip çıkıyorum cevap varmı diye lütfen yav bi ilgilenseniz

sistemini yazarmısın?

edit: bu ayarlarda hesap makinesiyle bile 60fps alırsın. heralde abaküsle falan oynamaya çalışıyosun.

Tam olarak sistemime nerden bakıldığını bilmiyorum bilgisayarım özellikler geneldekileri yazıyorum

windows xp sp3 pentium(R) dual core cpu E6300 2.80ghz 2,00 gb ram, ekran kartıda 1 gb 128 bit marka resimde yazıyor

valla sistemini yaz dedim ama başkaları yorum yapsın diye yani ben kesin bişey söyleyemeyeceğim ama o ayarlarda sistemin yeterli görünüyo. eğer ram yetmiyosa game booster kullan. ekran kartını güncelle bide oyunu yüklerken directx vcredits falan yüklüyo onlarında yüklü olması lazım.

Bi game boosterı deniyeyim olmazsa oyunu silip tekrar yüklerim dicemde daha önce 2 kere denedim bir şey değişmedi yorumun için teşekkür ederim. Başka cevap veren yokmu yahu ?

game boosterde denedim olmadı yav başka bir önerisi olan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.