Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (227. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wingsaber

quote:

Orijinalden alıntı: Coder99

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler su recover elder scroll u nasil yapicaz o toplu buyuk odaya geldim beceremedim donduyorum topu ne yapmam gerektigini anllayamadim soldaki konsol da gerekiyor onu mu bulucaz nerden bulucaz *

???

topu yerine koy, sürekli düğmelere bas.

ne topu la kare gibi birsey koyuyoruz o mu?

eeevveett. sonra sadece düğmelere bas sen, o yeterli.

hocam sende 4 tan dugmede acikmiydi yoksa 2 tane mi acikti

tamamdir yaptim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mottcalem

Arkadaşlar Dark Brotherhood'a nasıl girebilirim?

up :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

puzzlelardan nefret ediyorum şu golden claw chainindekı ayı kelebek baykuslu kapıyı acamadım çözümünü bile n varmı ?

ben de bethesda'dan, oyunu sizin gibilere oynatacak kadar popüler yapması yüzünden nefret ediyorum. 3 tane yahu 3 tane sembol var be. biri a diğeri b üçüncüsü c. dene 2 dakika ölür müsünüz mübarek. abc, acb veya bac, bca o da olmadı cab, cba'dır bu kadar yahu. en kötü 6 denemede yapıyorsun bitti gitti o kadar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler su recover elder scroll u nasil yapicaz o toplu buyuk odaya geldim beceremedim donduyorum topu ne yapmam gerektigini anllayamadim soldaki konsol da gerekiyor onu mu bulucaz nerden bulucaz *

???

topu yerine koy, sürekli düğmelere bas.

ne topu la kare gibi birsey koyuyoruz o mu?

eeevveett. sonra sadece düğmelere bas sen, o yeterli.

hocam sende 4 tan dugmede acikmiydi yoksa 2 tane mi acikti

yine de söyleyim belki yapamayan vardır. 2 tane düğme açık, sürekli basacaksın diğer 2si açılana kadar. diğer 2si açıldığında gidip onlara da sürekli basacaksın. ben böyle çözdüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Carnige

quote:

Orijinalden alıntı: feriox

quote:

Orijinalden alıntı: Carnige

Dragon scale lerden armor yapabilmek için smithing i geliştirmek gerekiyormu elimdekileri eve sakladımda duruyorlar öyle 1h+büyü gidiyorum arada iki büyü felan gayet zevkli oluyor

Bu arada werewolf olmanın bir yan tesiri varmıdır şimdilik sadece gece olunca adam rahat uyuyamadığını farkettim hoş werewolf olalı çok zaman geçmedi ama neyse.

Ev nasıl alınıyor oyunda? ağırlık meselesi can sıkıcı olabiliyor

İlk büyük şehirde (whiterun) jarlın verdiği görevleri yapınca sana Thane diye bir rütbe veriyor ondan sonra onun yardımcısı olan adamla konuşup 5k golda ev alabiliyorsun ama önceden uyarmam lazım verdikleri evde ilk haliyle köpek bağlasan durmaz sadece eşya koymak için aldım ben ilerde para biriktirip geliştirmek lazım

Ayrıca başka bir şehirde de(morthral gibi birşeydi galiba adı) Thane rütbesini aldım ama orda ev almak la ilgili birşey demedi jarl olan kadın ama başka şehirlerdede aynı şekilde ev alınma açılabilir

Eyvallah hocam sağol buldum herifi ama 5000 goldu nerden bulayım onu bilemedim. Evin fiyatını görünce ata verdiğim 1000 altın için yandım Ağırlık için bir mod çıkarsalar iyi olurdu aslında.

• Bütün köylerde npc varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helious

quote:

Yav arkadaşlar bir sorum var ilk gün oyunu yüklediğimde sadece 5-10 saniyelik donmalar oluyordu sanırım çevreyi yüklüyordu ilk gün böyle geçti donmalar vs. 2.gün donmalar yerine 3-4 dakikalık kasmalar geliyordu ama öyle böyle değil oynanmıyacak kadardı sizce bu kasmanın nedeni nedir ?

Buda oyun ayarları

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

Cevap lütfen

Yahu arkadaşlar Allah aşkına kimsede böyle sorun yokmu sabahtan beri araştırma yapıyorum foruma saatte en az 5 kere girip çıkıyorum cevap varmı diye lütfen yav bi ilgilenseniz

• bazı silahlarda özellikler oluyo fazladan 15 yanma hasarı falan weren ama bi süre sonra wurmamaya başlıyo tekrar wurması için ne yapmak gerek?
    arcane enchanter kullanmayı denedim ama tekrar aynı özelliği kazandırmak istediğim silahın ismi yazmıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Bi' tane Giant gördüm. Geldi bir vurdu ben ejderha gibi uçtum

HAHAH oyun başı 4 kişi kapışıyordu dedim benide alın aranıza hor gördüler sonra kendim buldum onu bir saldırdım oyunun dışına çıktım resmen ama şimdi kesebiliyorum onları.Birde kurt adam(karı) oldum şansıma görevlerin birinde wampir ilede karşılaştım kaydettim kurt sarmaz ise wampir olarak devam ederim kurt olmanın bir sakıncası yok ama obliviondan biliyorum wampirliğin hiç bir yararı yoktu.Birde kaç tane özel güç var shout olarak yani bende şuan 15 tane açıldı 3 tane buz 2 tane ateş hızlı koşma zamanı yavaşlatma ejder nefesi 3 tane boyut değiştirme iyi güzelde daha kaç tane var ?

Birde naptıysam peşimden kaybolmayan sadık dostum atım ve askerim kurt olduktan sonra kayıplara karıştı

Birde

http://www.youtube.com/watch?v=EPbC-BU0r8E&feature=player_embedded

bu videodaki görevde ki kadın git guruba bilmem neyide getir diyor ilk girdiğimde kalenin içinde kafası kesilmek üzere olan adamı mı söylüyor bitti gitti o :)
    Bundaki ile 1e1 yaptım ama kadın illa party al onuda diyor başka bir şey demiyor.
    http://www.youtube.com/watch?v=EPbC-BU0r8E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 13 Kasım 2011; 20:52:58 >

• Yeni bir karakterle sıfırdan başlayacağım ama Erkek savaşçı mı açsam dişi büyücü mü açsam...
    Büyücü oynamayı pek bilmem. Bir de büyülerin sınırlı olması var sanırım.
  • Kapıyı açma bölümünü geçtim fakat şu bölümde takıldım bölüm demiyimde göreve gitmekte zorlanıyorum şimdi paylaşacağım resimlerde anlayacaksınız zaten görevi şu kapıda gösteriyo temple'da giriyorum ilerliyorum sonra direk skyrim'e çıkıyor görev yine arka tarafta gösteriyor yardımcı olun allah aşkına ya sinir küpü oldum sabahtan beri sinirden 1 paket bitiricem nerdeyse.

• Sen bilirsin dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkince99

Kapıyı açma bölümünü geçtim fakat şu bölümde takıldım bölüm demiyimde göreve gitmekte zorlanıyorum şimdi paylaşacağım resimlerde anlayacaksınız zaten görevi şu kapıda gösteriyo temple'da giriyorum ilerliyorum sonra direk skyrim'e çıkıyor görev yine arka tarafta gösteriyor yardımcı olun allah aşkına ya sinir küpü oldum sabahtan beri sinirden 1 paket bitiricem nerdeyse.

• bakın elin herifçioğlu bile o kadar dragonun arasında, nirn gezegeninde bile olsa namazını niyazını bırakmıyor

• quote:

quote:

quote:

Yav arkadaşlar bir sorum var ilk gün oyunu yüklediğimde sadece 5-10 saniyelik donmalar oluyordu sanırım çevreyi yüklüyordu ilk gün böyle geçti donmalar vs. 2.gün donmalar yerine 3-4 dakikalık kasmalar geliyordu ama öyle böyle değil oynanmıyacak kadardı sizce bu kasmanın nedeni nedir ?

Buda oyun ayarları

Cevap lütfen

Yahu arkadaşlar Allah aşkına kimsede böyle sorun yokmu sabahtan beri araştırma yapıyorum foruma saatte en az 5 kere girip çıkıyorum cevap varmı diye lütfen yav bi ilgilenseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

puzzlelardan nefret ediyorum şu golden claw chainindekı ayı kelebek baykuslu kapıyı acamadım çözümünü bile n varmı ?

ben de bethesda'dan, oyunu sizin gibilere oynatacak kadar popüler yapması yüzünden nefret ediyorum. 3 tane yahu 3 tane sembol var be. biri a diğeri b üçüncüsü c. dene 2 dakika ölür müsünüz mübarek. abc, acb veya bac, bca o da olmadı cab, cba'dır bu kadar yahu. en kötü 6 denemede yapıyorsun bitti gitti o kadar.

Bunlar yeni nesil oyuncu hocam armut pis agzima dus. Resident Evil 1-2-3 veya Silent Hill 1 deki bulmacalar olsa oyunu kirar atarlar Saatler harcardik bulmaca cozmek icin iki uc kisi, oyle zordu bulmacalar. Vay be Playstation 1 gunleri geldi aklima

• şu lanet olası resimleri simage kodları arasına alır mısın canım arkadaşım benim ???!!!!
  • bu tarz oyunlardan hep uzak durdum, fallout yüzünden ama bu oyun bambaşka olmuş, 3 gündür aralıksın oynuyorum ama bu türe yabancı olduğum için sanırım basit şeyleri bulamıyorum, uzman arkadaşlara bir kaç sorum var,

1- karakterin yatıp uyuması gerekiyormu gerekiyorsa bir evi yokmu? ve fazla eşyaları bırakmak için bir sandık
    2- at satın alamıyormuyum
    3- Asıl görevi yapmak için bir süre yok sanırım arada istediğim kadar yan görev yapabiliyorum doğrumu ?

şimdiden teşekkürler
  • quote:

bakın elin herifçioğlu bile o kadar dragonun arasında, nirn gezegeninde bile olsa namazını niyazını bırakmıyor

[Önünden geçtim deme 8D]

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

quote:

quote:

Bunlar yeni nesil oyuncu hocam armut pis agzima dus. Resident Evil 1-2-3 veya Silent Hill 1 deki bulmacalar olsa oyunu kirar atarlar Saatler harcardik bulmaca cozmek icin iki uc kisi, oyle zordu bulmacalar. Vay be Playstation 1 gunleri geldi aklima

ben 3. denememde açtım. 27 farklı kombinasyon var ama hepsi farklı olur illaki oyüzden 3!=6 farklı kombinasyon var bide genelde 6. değil daha önce bulursunuz. ben ondan önceki bulmacayıda deneyerek yaptım oysa yukarda sırası görünüyomuş. onuda 4. 5. denememde yapmıştım.

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.