Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1015. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çocuk kendini fazla kaptırmış oyuna...bende ülkücüyüm napcaz oyunu mu yakcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GannicusS -- 25 Mart 2013; 20:31:36 >
  • oyun sayfasında oyun tartışılır diyecek başka birşey yok ama evet bazen abartabiliyorum
  • tamam da hacı abim oyun bu yav sonuçta
  • Hearthfire dlc paketini psn den aldım fakat çalışmadı hemde kurmama rağmen acaba dawnguardı damı almam gerekiyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin548

Hearthfire dlc paketini psn den aldım fakat çalışmadı hemde kurmama rağmen acaba dawnguardı damı almam gerekiyor??

hayır gerekmiyor yuklediğinizden emin seniz bi sorun aldıgınız yere
  • beyler bu 1.9.32.0.8 updatesinin linkini vercek varmı hiç bi bi yerde bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: GannicusS

tamam da hacı abim oyun bu yav sonuçta

Günümüzün oyunları dinden siyasete, pek çok alt metin içeriyor. Oyuncu da kendi kültürel zenginliği doğrultusunda seçimler yapması da doğal. Arkadaş gaza gelmiş o ayrı...
    Onun yanında pek çok kitap ve sinema filminden daha sağlam ve net mesaj içeren oyunlar da var. Bu sadece oyun deyip yapımda yer alan o kadar sanatçının hayal gücünü ve zekasını basite indirgemek ne kadar doğru? Sonuçta bir NPC (Mass Effect) kürtaj hakkında fikrimi sorduğunda ateş ettiğimi hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: piquet

quote:

Günümüzün oyunları dinden siyasete, pek çok alt metin içeriyor. Oyuncu da kendi kültürel zenginliği doğrultusunda seçimler yapması da doğal. Arkadaş gaza gelmiş o ayrı...
    Onun yanında pek çok kitap ve sinema filminden daha sağlam ve net mesaj içeren oyunlar da var. Bu sadece oyun deyip yapımda yer alan o kadar sanatçının hayal gücünü ve zekasını basite indirgemek ne kadar doğru? Sonuçta bir NPC (Mass Effect) kürtaj hakkında fikrimi sorduğunda ateş ettiğimi hatırlamıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: piquet

quote:

Birçok oyunun yada filmin verdiği net mesajlar gerçekten var.Ayrıca skyrim vb. rpg oyunları için bende yerleri farklıdır çünkü normalde ben olsam şöyle yapardım dediğin filmler yada oyunlar var ve skyrim gibi sağlam rpg oyunları bunu çoğunlukla ortadan kaldırıyor bu yüzden kararları kendine göre verebiliyorsun arkadaşında söylediği gibi sadece oyun yada film deyip geçmek fazlasıyla basite indirmek olur ve bu oyunu yada filmi sadece bir kerelik yapar ve verebileceği mesajı alamazsın

• arkadaşlar dawnguardda "Ancestor Glade" kısmında fena buga takıldım. Görev bitiyor kapı kapalı serena ile konuşup görevi bitirmem lazım bizim serena taaa mağara girişinde...Google aratacağım ama serena yanına getirme konsol kodu olan var mı ?
  • Dün akşam whiterunda gezerken birden ejderha geldi ve şehrin kapısının orda ejderha ile dövüştüm, mükemmel bi savaştı daha önce ki oynayışlarımda şehrin i.indeyken ejderha saldırmamıştı
  • Oyuna yeni basladim desem yeri var ama serinin hepsini oynamis bir adamimdir baktim foruma bi bastan okuyayim dedim oda ne ben 45. Sayfaya geldim forum 1000 kusurde bende kendime gulup mesaj yazayim dedim konuyu bolduysem kusura bakmayin artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mouse sağ sola hızlı gidiyor fakat yukarı aşağı daha yavaş hareket ediyor gerçekten sinir bozucu , çözümü nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Arkadaşlar mouse sağ sola hızlı gidiyor fakat yukarı aşağı daha yavaş hareket ediyor gerçekten sinir bozucu , çözümü nedir ?

Seçenekler kısmında mouse hasssasiyeti olması lazım ordan ayarlarsın
  • quote:

quote:

Arkadaşlar mouse sağ sola hızlı gidiyor fakat yukarı aşağı daha yavaş hareket ediyor gerçekten sinir bozucu , çözümü nedir ?

Hassasiyet var zaten fakat aynı oranda etkiliyor. örneğin fareyi soldan sağa 1 cm hareket ettirdiğimde 5 birim gidiyor , yukarıdan aşağı da ise 2 birim gibi düşünün.
  • quote:

quote:

quote:

Hassasiyet var zaten fakat aynı oranda etkiliyor. örneğin fareyi soldan sağa 1 cm hareket ettirdiğimde 5 birim gidiyor , yukarıdan aşağı da ise 2 birim gibi düşünün.

ben PS3 te oynuyorum başkalarınada danış

• Var mı yukardaki sorumu bilen
  • bendede aynısı var alışırsın
  • Beyler Markathdaki şu kadının öldürüldüğü görevi yapıyorum fakat bize görevi veren adamın istediklerini yaptıktan sonra tekrar gidip onunla konuşmam isteniyor fakat gittiğimde herif guardlar tarafından öldürülmüştü,eskiden oynadığımda üzerinden bir not çıkıyordu fakat not fln çıkmadı dolayısıyla görev hala bekliyor bu olayı sebebi bug fln mı?Ayrıca şu görev yüzünden biraz sinirlenmiştim ve kurt adam oluş tüm şehiri hapishanedekiler de dahil olmak üzere Sovngardeye yolladım bu yaptığım yüzünden ilerde sıkıntı yaratır mı?
    Beyler bu arada vampirlerden biri nedensiz yere şehirde belirip şu demirci kadını öldürdü(sırf bu yüzden dawnguardlara katılacağım)Şuan bu kadın tekrar dirilir diye cesedini şehir meydanında bekletiyorum.O demirci kadın tekrar dirilir mi yoksa gidip gömeyim mi?
    Edit;
    Birde şu imperial ile stormclock arasında barış görüşmesi yaptığımızda grey beardların orada toplantı yaparken yine dilsiz esbern yüzünden oyun ilerlemeyip onun konuştuğu kısımda takılıyor.Bu sorunu nasıl hallederim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anypeopl.. -- 29 Mart 2013; 0:09:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: anypeopl..

Beyler Markathdaki şu kadının öldürüldüğü görevi yapıyorum fakat bize görevi veren adamın istediklerini yaptıktan sonra tekrar gidip onunla konuşmam isteniyor fakat gittiğimde herif guardlar tarafından öldürülmüştü,eskiden oynadığımda üzerinden bir not çıkıyordu fakat not fln çıkmadı dolayısıyla görev hala bekliyor bu olayı sebebi bug fln mı?Ayrıca şu görev yüzünden biraz sinirlenmiştim ve kurt adam oluş tüm şehiri hapishanedekiler de dahil olmak üzere Sovngardeye yolladım bu yaptığım yüzünden ilerde sıkıntı yaratır mı?
    Beyler bu arada vampirlerden biri nedensiz yere şehirde belirip şu demirci kadını öldürdü(sırf bu yüzden dawnguardlara katılacağım)Şuan bu kadın tekrar dirilir diye cesedini şehir meydanında bekletiyorum.O demirci kadın tekrar dirilir mi yoksa gidip gömeyim mi?
    Edit;
    Birde şu imperial ile stormclock arasında barış görüşmesi yaptığımızda grey beardların orada toplantı yaparken yine dilsiz esbern yüzünden oyun ilerlemeyip onun konuştuğu kısımda takılıyor.Bu sorunu nasıl hallederim?

Dragonlar ile ilgili olan toplantıda oluşan sorunla ilgili, o noktaya gelmeden bir önceki save'inden başla. Bakalım belki ilerleyince tekrar düzelir. Eğer düzelmezse Skyrimnexus' sayfasına gir, üye ol, ardından unofficial skyrim patch isimli yamayı indir. Büyük Olasılıkla düzelicektir.

Dawnguard'ı yükledikten sonra vampir atakları oluyor. Demirci hatun (whiterundaki sanırım) öldüyse tekrar dirilmez. Konsolu indir ( " tuşu ) kadının cesedinin üstüne tıkla ve "resurrect" ( tırnaklar olmadan ) yaz, hatun yeniden dirilir. Kendi kendine canlanmaz öyle beklersen

Markarth daki görevi tam hatırlayamıyorum ama bug kaynaklı olabilir. Eğer korumaları vs. öldürdüysen sorun yaratabilir, halk seni hoş karşılamayabilir falan.. Saldırırlarsa saldıranların kim olduğuna bir bak olur mu ?

• 
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.