Şimdi Ara

THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.849
Cevap
31
Favori
60.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PSN : Murat_Suzen
  • The Elder Scrolls Online: Elsweyr | Become the Necromancer | PS4

• Eski oyunculardanım, yazdan beri doğru düzgün oynayamadım build'ler bir iki patch geride kaldı hatta kimisi daha bitemeden yeni patch geldi, son gelen dungeonların mekaniklerini hiç takip edemedim falan ama işte takılıyoruz. 600 CP'deyim takılmak isteyen eklesin, bir şeyler yaparız. Tank main, dd eh işte, yeni bir healer yolda. Mik mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimson Knight -- 30 Nisan 2019; 19:19:15 >
  • Oyuna çok fazla takılmamakla birlikte uzun süredir oynadığım için 580 level olmuşum. Aynı zamanda guild sahibiyim. Beraber oynayacak sağlam bir ekip kurabilirsek oyuna geri dönebilirim.

Psn: sonadam05
    Guild: Blacksea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0NADAM -- 4 Mayıs 2019; 15:6:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Elder Scrolls Online: Elsweyr — Necromancer Developer Deep Dive

• 3 kişiyiz yeni başladık sayılır. guild arıyoruz
    psn btrlp_ksrgl
  • The Elder Scrolls Online: Elsweyr - Dragon Rage

• İki arkadaş başlamayı düşünüyoruz ama biraz araştırınca oyuncu sayısı az gibi geldi haritalarda tek başımıza ölü bir dünyada dolaşmak istemiyoruz, oynayan var mı şuan forumdan dünyası dolu mu yoksa bomboş haritalarda ölü pvpsi olan bir dünyaya hiç bulaşmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: patates5

İki arkadaş başlamayı düşünüyoruz ama biraz araştırınca oyuncu sayısı az gibi geldi haritalarda tek başımıza ölü bir dünyada dolaşmak istemiyoruz, oynayan var mı şuan forumdan dünyası dolu mu yoksa bomboş haritalarda ölü pvpsi olan bir dünyaya hiç bulaşmayalım
    Oyun en çok oyuncuya büyük ihtimalle PS4 platformunda sahip. Oyun gayet kalabalık merak etmeyin. Bu konunun boş olması sizi tereddüte sokmasın :)
  • The Elder Scrolls Online: Elsweyr - Official Gameplay Launch Trailer

• Oyunu ps4'de halen aktif olarak oynayan Türk ekip veya clan var mı ?
  • The Elder Scrolls Online: Elsweyr | E3 Sinematik Fragmanı | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 10 Haziran 2019; 23:48:46 >
  • 1 haftadır oynuyorum gayet keyifliydi fakat oyunda 810 level varmış cyrodiile girince fark ettim, adamlar 5k-6k falan vuruyor ben maksimum 500 hadi taş çatlasın 1k. Bir haftada casual bir şekilde 20 level oldum galiba 810 a ulaşmak için 2 yıl uğraşmak lazım keyfim kaçtı bu kadar uzun grind mi olur ya
  • Şuan 47 levelim ve ps4de aktif Türk guild arıyorum. :)
    psn : Oranosx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oranosx -- 25 Haziran 2019; 21:24:51 >
  • Ps4 de oyunu alacağım ancak “Elder Scrool online” olarak ve “Elder scrool elsweyr” olarak var.
    Hadi 1.paketin içinde morrowid var ama summerseti bulamıyorum ben? 1. Pakette sadece Morrowid ‘de dahil yazıyor ama summerset yok nasıl bulabilirim summer seti?

• quote:

Orijinalden alıntı: 007ByLee

Ps4 de oyunu alacağım ancak “Elder Scrool online” olarak ve “Elder scrool elsweyr” olarak var.
    Hadi 1.paketin içinde morrowid var ama summerseti bulamıyorum ben? 1. Pakette sadece Morrowid ‘de dahil yazıyor ama summerset yok nasıl bulabilirim summer seti?
    Morrowind ve Summerset elsewyr e dahil. 290 liralık elsewyr i alman lazım.
    Yada hala 70 lira ise ana oyunu alır bitirir sonra 1 aylık eso plus alır dlclere öyle ulaşırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 1 Temmuz 2019; 13:8:37 >
  • Arkadaşlar elderscrool tamrieli önceden 1 hafta ücretsiz deneme iken almıştım kütüphaneye.Şimdi de ps4 için elsweyr aldım 190 tl ye ancak oyuna girince free trial bitti yazıyor.Ana oyunu alacağım ancak alamıyorum ps4 storeden çünkü önceden ücretsizken kütüphaneye aldığım için unlimited tamrieli normal sürümünü satın alınamıyor yazıyor.Lütfen biri bana yardımcı olsun köşeye sıkıştım 190 tl verdim bide elsweyr e :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007ByLee -- 1 Temmuz 2019; 20:43:15 >
  • Güncel lütfen yardım edin 🙏

• 007ByLee 0 kullanıcısına yanıt
    Trial olarak indirdiğiniz oyunu silip elswry olan paketten indirmeye çalışın sonucu yazarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: 007ByLee

Arkadaşlar elderscrool tamrieli önceden 1 hafta ücretsiz deneme iken almıştım kütüphaneye.Şimdi de ps4 için elsweyr aldım 190 tl ye ancak oyuna girince free trial bitti yazıyor.Ana oyunu alacağım ancak alamıyorum ps4 storeden çünkü önceden ücretsizken kütüphaneye aldığım için unlimited tamrieli normal sürümünü satın alınamıyor yazıyor.Lütfen biri bana yardımcı olsun köşeye sıkıştım 190 tl verdim bide elsweyr e :(
    Dostum sen elysvyr yukseltmesini almışsın dlc yani sadece. Deneme varken alıp oyuna girdiğin için bugta kaldı herhalde. Geçen hafta indirindeydi ana oyun 45tl di alsaydın keşke dlc almak yerine. Sen ara sony mh duzeltirler benzer bi olay başıma gelmişti iki sene kadar önce.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.