Şimdi Ara

THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.849
Cevap
31
Favori
60.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok sağolun hocam.Ben topladığım bütün eşyaları kırıyordum.Artık özellikleri olanları researche aktarayım o halde.
  • FANGLORD F kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam, forumda çok daha bilgili arkadaşlar var ben de bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum.

Aynen dediğim gibi o itemleri invertorynde saklarsan ve senin daha önce research etmediğin bir özellik o silahta mevcutsa direkt zaten 1 trait avaible yazar tıklarsın araştırma başlar. Bir de bunu da dün keşfettim itemleri iyileştirmek için (improve) bazı taşlar var bunlar refine den çıkıyor, mümkün oldukça bunları toplu halde yaparsan sanırım o refine den improve parçaları düşme olasılığı artıyor bir de ben skill puanlarından hepsini fulledim şu an biriktiriyorum, topluca refine edeceğim. Ayrıca refine den ya da sağda soldaki varillerden chestlerden de upgrade taşları çıkıyor. Bir item yaptın misal ya da buldun rengi yeşilden maviye update edebilirsin sonra da maviden mora. Belirli bir yüzde mevcut yanma riski o mümkünse %90 filan olmadan hiç yapma item yanarsa gidiyor komple. Ancak elindeki silahı ya da silahları improve etmek için önce elinden çıkarıp invertory e alman lazım yani seçili olmayacak elinde kılıç balta vs yoksa görmüyor bu da aklında olsun. THE ELDER SCROLLS ONLINE  [PS4 ANA KONU]

İyi oyunlar dilerim.

• Patch geldi, bende 17gb diyor, sizde de öyle mi? Bazen hata olabiliyor çünkü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ArchangéL kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam tekrardan.Sizede iyi oyunlar teşekkürler :)
  • MesutBY kullanıcısına yanıt
    Hocam bende durum şöyle,42gb depolama alanım mevcut fakat indirmeyi gerçekleştirmiyor yer yetersizliğinden.Umarım hatadır yoksa hoş değil çünkü
  • Aldığımız görevleri seviye veya alınış zamanına göre sıralama durumu var mı? listede 20 küsür görev var ama hepsi için seviye benimki ile aynı görünüyor yani 7 iken aldığım da 25 iken aldığım da 25 görünüyor. Alınış sırasına göre zaten bulamadım, bölge sırasına göre dizilmiş hep. Hal böyle olunca bazı görevler dallanıp budaklanıyor, yada seviyemi çok zorlayacak görevlere gidiyorum, eskiler yerinde öylece duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

Aldığımız görevleri seviye veya alınış zamanına göre sıralama durumu var mı? listede 20 küsür görev var ama hepsi için seviye benimki ile aynı görünüyor yani 7 iken aldığım da 25 iken aldığım da 25 görünüyor. Alınış sırasına göre zaten bulamadım, bölge sırasına göre dizilmiş hep. Hal böyle olunca bazı görevler dallanıp budaklanıyor, yada seviyemi çok zorlayacak görevlere gidiyorum, eskiler yerinde öylece duruyor.

Oyun dunyasi levelinize gore sekil aliyor dolayisiyla 1 levelde aldiginiz gorev 10 levelde 10 level seviyesinde hediye verir, moblar da levelinize uygun olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

Patch geldi, bende 17gb diyor, sizde de öyle mi? Bazen hata olabiliyor çünkü...

Bende de ayni. Normalde gorsel bug olmustur dedim ama ne yazik ki 2gb oldu ve hala indirmeye devam ediyor
  • MesutBY kullanıcısına yanıt
    Mesuy Bey aynen 17 gb bende de download anca başladı biraz yoğunluk var sanırım.

• Selamlar,

Arkadaşın dediği gibi aynen bir de sana screenshot atıyorum ana gorevlerin önerilen level araligini bu isine yarar. Bana sorarsan en temizi bes alti yan görev bir ana gorev seklinde gidebilirsin hic ummadigin gorevlerden guzel skill points alirsin item alırsın karakterin daha saglam ilerler. İyi oyunlar dilerim.

THE ELDER SCROLLS ONLINE  [PS4 ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchangéL

Selamlar,

Arkadaşın dediği gibi aynen bir de sana screenshot atıyorum ana gorevlerin önerilen level araligini bu isine yarar. Bana sorarsan en temizi bes alti yan görev bir ana gorev seklinde gidebilirsin hic ummadigin gorevlerden guzel skill points alirsin item alırsın karakterin daha saglam ilerler. İyi oyunlar dilerim.

Bu eski degil mi? Ben direkt ana gorevleri bitirdim cunku hic zorlanmadan. Tamriel one ile birlikte bu da degisti diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeadia

quote:

Selamlar,

Bu eski degil mi? Ben direkt ana gorevleri bitirdim cunku hic zorlanmadan. Tamriel one ile birlikte bu da degisti diye biliyorum.

Hocam selam,

App Store dan indirmiştim güncel bir program sanirim cunku vvanderfel in de haritasını eklediler en son. Bunlar zaten tavsiye edilen leveller diye biliyorum yani misal 35 olmadan o gorevi alamıyorsun diye birşey yok sanıyorum keza bende de öyle olmadi. Ama health in skill lerin filan o levellarda olursa cok zorlanmazsin kafasi herhalde. Ben de fazla zorlanmamıştım açıkcası arkadaş söyleyince aklıma geldi fikir alabilmesi için paylaşayım dedim. İyi oyunlar herkese.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zeadia

quote:

Selamlar,

Hocam selam,

App Store dan indirmiştim güncel bir program sanirim cunku vvanderfel in de haritasını eklediler en son. Bunlar zaten tavsiye edilen leveller diye biliyorum yani misal 35 olmadan o gorevi alamıyorsun diye birşey yok sanıyorum keza bende de öyle olmadi. Ama health in skill lerin filan o levellarda olursa cok zorlanmazsin kafasi herhalde. Ben de fazla zorlanmamıştım açıkcası arkadaş söyleyince aklıma geldi fikir alabilmesi için paylaşayım dedim. İyi oyunlar herkese.

Anladim hocam cunku bazi bosslar skilleri vs acilmamis arkadaslara zorlayici gelebilir ondan yazilmis olabilir :)

• ArchangéL kullanıcısına yanıt
    İlgilendiğiniz için sağolun arkadaşlar; dediğiniz şekilde yapacağım.
  • Arkadaşlar ben gorev yapamiyorum ya cok cabuk oluyorum kasilirken de oyle high elf sorcerer im uzerimde exp veren esyalar var o yuzden mi acaba full magicka dizsem daha saglam mi olurum olmemem icin bikac taktik verebilir misiniz ne dizeyim ? Craft mi yapmak gerekli detayli olarak nereden ogrenebilirim ?

• Arkadaşlar 3 kişi oynayacağız.High ve Wood elf oynamak isteyen arkadaşlar varken ben farklı bir factiondan olan Nord seçmek istiyorum.Beraber oynayabiliyor muyuz ?
  • Beyler oyunda ticaret guildine girip al-sat yapmak istiyorum ticaretle ugrasmak icin neler yapabilirim baska pazar falan yok oyunda acarsaniz sevinirim

• By_Miyagi B kullanıcısına yanıt
    tex chat den guild aradığını yaz hocam geri dönüş yapanlar olucaktır. witcher en sağlam guild di alışverişte tabi hala duruyorsa ben uzun zamandır girmiyorum oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejin32

tex chat den guild aradığını yaz hocam geri dönüş yapanlar olucaktır. witcher en sağlam guild di alışverişte tabi hala duruyorsa ben uzun zamandır girmiyorum oyuna

Hacım iyi de kimseyle anlasamiyoz ki biri fransizca yaziyo biri almanca biri ingilizce gerci bitek ingilizlerle anlasabiliyoz da turkce mi yazayim guild ariyorum diye :)

• KolonyaAdam kullanıcısına yanıt
    beraber oynarsınız hocam sıkıntı olmaz sadece pvp haritsaında beraber dolaşamaz düşman olursunuz
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.