Şimdi Ara

The Elder Scrolls: Legends [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
3
Favori
6.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    destende 50 kartı geçirmemeye çalış , her destenin ayrı özelliği var ben genelde willpower la agility oynuyorum. agility nin kartları tam bir başbelası bana göre. tabi bu strateji meselesi sen farklı şekilde oynarsın ona göre deste yaparsın.

https://pwner.net/elder-scrolls-legends/races

sınıfı değiştirebiliyorsun , seçtiğin destelere göre sınıflara bu siteden bakabilirsin dostum. iyi oyunlar.
  • The Elder Scrolls: Legends [ANA KONU] 7 win arena odulleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • solo arena da bazen kanser ediyor yahu.
  • merhaba, hearthstoneun paragozululugunden bikip ESL'ye basladim oyunda yeniyim. onerdiginiz bir sey var mi ? suans adece 100 gold yapip pack aliyorum
  • What a Goal kullanıcısına yanıt
    solo arena mi versus arena mi ?
  • Yeni başladım, ilk defa kart oyunu oynuyorum. Güzel oyunmuş. Kart oyunlarının bu kadar güzel olduğunu sanmıyordum.
  • Oyunu indirdim. Yarın deneyeceğim. Biraz HS deneyimim var, bakalım...
  • 485 hold oldu 2 maç daha kazanırsam 500 gold olacak acaba hangi skyrim destesini alsam diye düşünüyorum aela'nin kurt adam destesinde gozum var ...yanlis hatirlamiyorsam 20 manali Alduin karti bulunan destesi var ama onu oyuna sokabilmek icin yirtinmaya gerek yok gibi. Ha bu arada androidler içinde piyasaya sürdüler oyunu haberi olmayanlara buradan duyrulur

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Hocam konunun başlığına ana konu yazıp, oyun güncellendikçe konuya güncelleme detaylarını falan ekleyebilir misin?

Hocam güncellemelerini çok fazla takip edemiyorum, dileyen varsa konuyu devredebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Bir 10-16 kişi olursak toplanıp maç bile yapılır aslında

İsteyen oyun içinde ekleyebilir, Anatolium oyundaki adım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu severek oynuyorum yemişim hs yi bana daha dengeli geldi bu, ama bi bug buldum sport bi kart oynayınca oyun takılıp kalıyor telefonda, bi kaç kere kapatıp açtım anca devam edebildim, supprt kartın adını unuttum ama en yakın zamanda güncellerim

Eklemek isteyen olursa oyun adım EF9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grozny -- 8 Ağustos 2017; 15:20:11 >
  • Bu oyun HS denen yazı-tura'dan çok çok daha güzel eğer arada kalan varsa hiç düşünmesin ESL başlasın. Ancak bir kart oyununda bir oyunun 20 dakika sürmemesi lazım oyun çok yavaş malesef ve şahsi fikrim kart oyunları uzadıkça sıkıcı olmaya başlıyor. Oyunu bir ay kadar büyük hevesle oynadım ve sonra aniden sıkılıp bıraktım. Hele yenileceğinizi oyun başında anladığınız zaman 20 dakikanızı ziyan ettiniz demektir. Çok sinir bozucu.

1 ay kadar önce arkadaş önerisiyle Gwent'e başladım. ESLden sıkılan varsa bi denemenizi tavsiye ederim 120 saat oynadım gram sıkılma yok. Round sistemiyle diğer kart oyunlarından farklı bir mekaniği var. Roundlar arası carryoverları ve kart avantajını hesaplamak gibi işlere girişmek gerekiyor oldukça keyifli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 11 Ağustos 2017; 16:4:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Bu oyun HS denen yazı-tura'dan çok çok daha güzel eğer arada kalan varsa hiç düşünmesin ESL başlasın. Ancak bir kart oyununda bir oyunun 20 dakika sürmemesi lazım oyun çok yavaş malesef ve şahsi fikrim kart oyunları uzadıkça sıkıcı olmaya başlıyor. Oyunu bir ay kadar büyük hevesle oynadım ve sonra aniden sıkılıp bıraktım. Hele yenileceğinizi oyun başında anladığınız zaman 20 dakikanızı ziyan ettiniz demektir. Çok sinir bozucu.

1 ay kadar önce arkadaş önerisiyle Gwent'e başladım. ESLden sıkılan varsa bi denemenizi tavsiye ederim 120 saat oynadım gram sıkılma yok. Round sistemiyle diğer kart oyunlarından farklı bir mekaniği var. Roundlar arası carryoverları ve kart avantajını hesaplamak gibi işlere girişmek gerekiyor oldukça keyifli.

hearthstone oynamış mıydın?
    bu oyunu betaya çıktığında görmüştüm ama şansıma betada sıkıntıdan dolayı kayıt olamamıştım,sonrada üstelemedim.oyunlar uzun sürüyor dedin ilgimi çekti çünkü hearthstone oynarken amele gibi rush deck oynayanlara karşı oynamaktansa uzun oyunları tercih ederim.

• ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkcası benim bu oyunu oynama sebebim HS'nin aksine oyunların uzun sürmesi.

• Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Hs oynadım hocam. Ne zamanki HS'yi yeni adventure etrafında şekillenen bir metayla pay to win'e çevirdiler(bütün meta decklerinde adventure kartları resmen core kart oluyordu) o zaman soğudum ve bıraktım. Zaten aşırı rng içermesi ve face deckler yüzünden soğumuştum oynadığım dönemde çıkan adventure bırakmaya bahane oldu.
    Adamlar resmen bu adventure u alıcak paran yoksa oynama diyorlar oyunu

Uzun ve daha çok strateji isteyen bir oyun arıyorsanız ESLye kesin bakın. Dediğim gibi yeri geliyor 20 dakikayı buluyor maçlar. Üstelik ESL'de ismini hatırlayamadığım bir mekanik var, canınız her 5 azaldığında en üstteki kart çekip rakip turn'un ortasındayken oynayabiliyorsunuz(kartın manası önemsiz). Bu da facedecklerin kartopu etkisiyle oyunu domine etme ihtimalini çok büyük ölçüde azaltıyor.
    Mesela adam ilk 2-3 turnde zoo/swarm türü bir deckle yere unitleri yığdı ve size 20 damage attı. Siz o yediğiniz 20 damage sayesinde fazladan dört kart oynamış oluyorsunuz ve bu dört kart sayesinde bi anda öne geçip oyunu çevirebiliyorsunuz. Oyuna biraz RNG katıyor bu durum ama facedeck saçmalığını engellemek için değecek bi RNG.

• quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Hocam açıkcası benim bu oyunu oynama sebebim HS'nin aksine oyunların uzun sürmesi.

Demekki beklentiler farklı hocam

İşten güçten günde 2-3 saat pc ya görüyorum ya göremiyorum bu durumda benim için kısa maçlar/fazla maç, uzun maçlar/az maç kombinasyonundan daha iyi oluyor.

Edit: Mobile çıkmış oyun 2 üstteki mesajda "telefonda" diye görünce bi an play store a girdim ve şok oldum. Hemen indirip tekrar başlıyorum pcde gwent onamaya devam ederim ama mobilde oyunum yoktu çok iyi oldu bu resmen heycandan nabzım yükseldi. Haftada 20 saatim yollarda 5-6 saatim bankalarda geçiyor sıkıntıdan neye saracağımı şaşıyordum

Ben oynarken çok istemiştim mobile çıksın çıkmamıştı, Hsden başka da elle tutulur kart oyunu yoktu mobilde. Bu konu oynadığım zamandan beri favorilerimde duruyor, bildirim görünce dün bakayım dedim varmış bi bakmamda bir hayır, yeşil mavi deckimle terör estirmeye geliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 12 Ağustos 2017; 17:31:55 >

• quote:

Hs oynadım hocam. Ne zamanki HS'yi yeni adventure etrafında şekillenen bir metayla pay to win'e çevirdiler(bütün meta decklerinde adventure kartları resmen core kart oluyordu) o zaman soğudum ve bıraktım. Zaten aşırı rng içermesi ve face deckler yüzünden soğumuştum oynadığım dönemde çıkan adventure bırakmaya bahane oldu.
    Adamlar resmen bu adventure u alıcak paran yoksa oynama diyorlar oyunu

Uzun ve daha çok strateji isteyen bir oyun arıyorsanız ESLye kesin bakın. Dediğim gibi yeri geliyor 20 dakikayı buluyor maçlar. Üstelik ESL'de ismini hatırlayamadığım bir mekanik var, canınız her 5 azaldığında en üstteki kart çekip rakip turn'un ortasındayken oynayabiliyorsunuz(kartın manası önemsiz). Bu da facedecklerin kartopu etkisiyle oyunu domine etme ihtimalini çok büyük ölçüde azaltıyor.
    Mesela adam ilk 2-3 turnde zoo/swarm türü bir deckle yere unitleri yığdı ve size 20 damage attı. Siz o yediğiniz 20 damage sayesinde fazladan dört kart oynamış oluyorsunuz ve bu dört kart sayesinde bi anda öne geçip oyunu çevirebiliyorsunuz. Oyuna biraz RNG katıyor bu durum ama facedeck saçmalığını engellemek için değecek bi RNG.

dün yükledim oyunu ama daha kayıt olmadım.betadan beri hs'de hep paladin oynadım,bu oyunda class sistemi biraz karışık gibi ama profilden belli olacağı üzere crusader seçeceğim.

• 50 kartlık deck'ler oluştururken şu kartı da alayım, bunu da mı alsam diye düşünüyorum. Bir çırpıda deck oluşturamıyorum. Yani deck oluşturmak biraz zahmetli geliyor. Oyuna başladığımdan beri büyük çoğunlukla strength + endurance ile oynuyorum. Oyun başından beri deck'in içeriği aynı değil tabiki. Bir çok kez güncelledim. Şimdi diğer kart türleri ile de oynamak istiyorum. Senaryonun verdiği hazır deck'ler var, sanırım önce onlarla oynayıp kartları tanısam iyi olur.

Imperial Might'ı (willpower + endurance) kendi kafama göre güncelledim, onunla oynuyorum şimdi. Bu deck'le Versus Battle'da (Ranged) üç oyunda iki galibiyet elde ettim. Alan hakimiyetini kurup saldırmaya çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 13 Ağustos 2017; 12:44:12 >
  • Bu tarz oyunlarda kendin baştan uyumlu bir deck yapma işi baya bir tecrübe istiyor hocam. O tecrübeyi kazanana kadar, seneryonun verdiği hazır decklerle oynamaktansa;
    https://www.legends-decks.com/decks/all/1/rating-down

Şu siteden tecrübeleri oyuncuların yaptığı decklere bakarak en azından arasında sinerji olan kartları ve hangi karttan deck'e kaç tane alınması gerektiği hakkında fikir edinebilirsiniz. O zaman bilmediğiniz factionda bile deck yapabilirsiniz
    Tabi birebir "net decking" yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 14 Ağustos 2017; 11:5:52 >

• quote:

Bu tarz oyunlarda kendin baştan uyumlu bir deck yapma işi baya bir tecrübe istiyor hocam. O tecrübeyi kazanana kadar, seneryonun verdiği hazır decklerle oynamaktansa;
    https://www.legends-decks.com/decks/all/1/rating-down

Şu siteden tecrübeleri oyuncuların yaptığı decklere bakarak en azından arasında sinerji olan kartları ve hangi karttan deck'e kaç tane alınması gerektiği hakkında fikir edinebilirsiniz. O zaman bilmediğiniz factionda bile deck yapabilirsiniz
    Tabi birebir "net decking" yapmayın

Hazır deck'lerle oynamıyorum hocam. Hazır gelen deck'lerle oynayacak olursam sadece o deck'in ismi ve kart türlerini aynı tutup içindeki kartların hepsini kaldırıp kendi istediğim şeyleri koyup öyle oynuyorum. Aela's Companions ve Imperial Might'ı tamamen değiştirdim yani. Site için teşekkürler, oradan da yararlanırım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.