Şimdi Ara

THE ELDER SCROLLS 6 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben de öyle düşünüyorum, 2020-2021'de gelecek gibi gözüküyor. Belki bir ihtimal Starfield 2019'un sonunda gelebilir çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığımız bir yapım dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 11 Haziran 2018; 19:12:3 >
  • oyun çıkacak , bir de ben yama bekleyeceğim.

elder scrols dünyasına asla türkçe yamasız giremem.

Yamayı da 1-2 sene beklesek ohoooooooo üzülüyorum valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 11 Haziran 2018; 20:29:21 >
  • Nedense bir skyrim havasi var.Sadece harita degismis gibi geldi.Sabirsizlikla bekliyorum ins guzel bir oyun gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Skyrim'in ps4 Türkçe yaması çıkmış sanırım. Mod bölümünden indirebilirsiniz.

https://elderscrollsturk.com/konu-skyrim-special-edition-turkce-yama.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklentim aşırı büyük, umarım bug olayını biraz da olsa çözerler çünkü Kasım 2011'de resmen adam gibi oynayamıyordum oyunu konsolda (x360)
    Aşırı bol içerik, aşırı büyük olmasa da adım başı dolu bir harita şahane olur.
    Hele bir de gelirse bu nesil konsola.. Pro'ya özgü 60fps verirlerse bomba olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

oyun çıkacak , bir de ben yama bekleyeceğim.

elder scrols dünyasına asla türkçe yamasız giremem.

Yamayı da 1-2 sene beklesek ohoooooooo üzülüyorum valla
    Her oyun konusuna girip türkçeğğ diye zırlamak yerine her gün 1 kelime İngilizce çalışsan şimdiye sökmüştün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canavar gibi beklenti var içimde. bankadan kredi çekerim öyle bir istek =) Muhtemelen Xbox veya Pc de oynarım bu oyunu ama .. Ps ters köşe erken indirim yapıştırırsa yada ne bileyim Ps5 sahibi olursam diğerlerinin üzerine bir süre tozlanmasın diye dantel de serebilirim
  • Zenimax Media(Bethesda'nın üst kuruluşu) 10 Eylül'de "Redfall" isminin ticari haklarını almış. Yeni TES veya Wolfenstein oyunu için olabileceği söyleniyor.

https://trademarks.justia.com/881/10/redfall-88110679.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 18 Eylül 2018; 17:28:47 >
  • Bu oyunu güçlü bir ekran kartı ile veya yeni nesil konsollarda oynamayı çok isterdim.

• TEs 6 kısa tanıtım 2 seneyi geçti hala bir haber yok

• 5-10 yıla gelir.
  • Microsoft'un Betheshda yı satın alımının ardından Tom Howard Starfield ve Elder Scrolls 6 için Obvilion dan bu yana oyun motorundaki en büyük geliştirme olacağını belirtti.
  • çıksada oynasak 2022 kalmaz bence
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.