Şimdi Ara

The Elder Scrolls 5 : Skyrim (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
2
Favori
68.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun için türkçe yama çalışmaları başlamış bir site varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfinfh -- 17 Ocak 2012; 1:27:42 >
  • Oyunda çok detay var anladığım kadarı ile. bende başlayacağım oyuna, Ana hkayeyi bitirip bir de Dark Brotherhood hikayelerini bitirmek toplam kaç saatlik bir oyun zamanı alıyor arkadaşlar? varmı böyle bir bilgi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfinfh

oyun için türkçe yama çalışmaları başlamış bir site varmı ?

Sadece burası var.BU ay içinde creation kit çıkması bekleniyor böylece çevrimine başlanır diye umuyorum.Oyunçeviri bu oyunun çevrimini iptal etti bu arada.

http://www.bethesdaturk.com/forum/index.php?board=182.0
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

Sadece burası var.BU ay içinde creation kit çıkması bekleniyor böylece çevrimine başlanır diye umuyorum.Oyunçeviri bu oyunun çevrimini iptal etti bu arada.

tam çeviri kimse yapamaz ki bu oyuna yaw yapabilirler mi?

• Bilemiyorum ama başta kitaplar hariç diyaloglar çevrilse yeterli olur zaten.
  • deadra heart nerden bulabilirim..tek elle kullanabileceğim axe oyunda baktığımda en güçlüsü deadric war axe gözüküyor..ama deadre heart nerde bulunuyor bilmiyorum
  • Bende oyun donmaya başladı kapıdan giriyo donuyo atta giderken donuyo sonra 5-6 saniye bekliyo devam ediyo çok garip
  • oyunu oynamadım ama yorumlara bakılırsa almaya değer bir oyun inşallah bende alabilirim bi arkadaştan veya birinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

quote:

Orijinalden alıntı: Ancient Mariner

Arkadaşlar oyundaki görevlerle ilgili kafama takılan birşey var.

Şuan Alduin'e gitmek için ejderhanın yakalandığı bölümdeyim, sanırsam hikayenin görevini yapıyorum. Aslında oyunda daha birsürü görev var ama buna başladım bırakamıyorum. Konuda okumuştum bazı arkadaşlar dark brotherhood görevlerini yapıyorlar. O göreve nasıl başlanıyor ? Veya whiterundaki dragonsreache çıkmadan sağ tarafta bir yer var, garip bir ismi var şuan gerçekten adını unuttum. Onların birkaç görevini yapmıştım ve sana Bear Formu öğretiyorlar. Acaba onlar mı ? Yardımcı olursanız sevinirim çok kafama takıldı. Eğer böyle giderse 22 levelda hikayeyi bitirmeye yaklaşacağım

O whiterundaki warrior stronghold questi. Dark Brotherhooda başlamak için riftendeki orphanage'a gitmen gerekiyor. O sanırım windhelme yönlendirecek ve bir evin içindeki çocukla konuşup başlatacaksın.

Hocam bu arada dediğiniz şeyi yaptım yani
    Riften'daki Orphanage'a gittim herkesle konuştum, tüm çocuklarla, yaşlı kadınla, hizmetçiyle bile. Hiçbirisinden konuşma penceresi açılmadı
    Bir türlü başlayamadım şu dark brotherhood'a ne görevmiş arkadaş. Yahoo Answers'dan bakayım bir de

• quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

deadra heart nerden bulabilirim..tek elle kullanabileceğim axe oyunda baktığımda en güçlüsü deadric war axe gözüküyor..ama deadre heart nerde bulunuyor bilmiyorum

Shrine Of Mehrunes Dagon'a gitmen lazım.Kapısının önünde 2 tane,içeride 2 tane olmak üzere toplam 4 tane Dremora Warrior bulunuyor.Öldürüp kalplerini çalabilirsin.

The Elder Scrolls 5 : Skyrim

Sana tavsiyem oraya gitmeden önce Dawnstar'da Silus adlı birisi var,Oblivion zamanındaki Mythic Dawn üyelerinin torunu oluyor kendisi.Senden bazı antika silahlar toplamanı isteyecek.O görevin sonuna doğru Shrine Of Mehrunes Dagon'a gitmiş olacaksın.Yani bu görevi yaparak oraya git.Görev sonunda seni süpriz bir silah bekliyor.

Görev ile ilgili ayrıntılı bilgi;

elderscrolls.wikia.com/wiki/Pieces_of_the_Past

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar oyundaki görevlerle ilgili kafama takılan birşey var.

Şuan Alduin'e gitmek için ejderhanın yakalandığı bölümdeyim, sanırsam hikayenin görevini yapıyorum. Aslında oyunda daha birsürü görev var ama buna başladım bırakamıyorum. Konuda okumuştum bazı arkadaşlar dark brotherhood görevlerini yapıyorlar. O göreve nasıl başlanıyor ? Veya whiterundaki dragonsreache çıkmadan sağ tarafta bir yer var, garip bir ismi var şuan gerçekten adını unuttum. Onların birkaç görevini yapmıştım ve sana Bear Formu öğretiyorlar. Acaba onlar mı ? Yardımcı olursanız sevinirim çok kafama takıldı. Eğer böyle giderse 22 levelda hikayeyi bitirmeye yaklaşacağım

O whiterundaki warrior stronghold questi. Dark Brotherhooda başlamak için riftendeki orphanage'a gitmen gerekiyor. O sanırım windhelme yönlendirecek ve bir evin içindeki çocukla konuşup başlatacaksın.

Hocam bu arada dediğiniz şeyi yaptım yani
    Riften'daki Orphanage'a gittim herkesle konuştum, tüm çocuklarla, yaşlı kadınla, hizmetçiyle bile. Hiçbirisinden konuşma penceresi açılmadı
    Bir türlü başlayamadım şu dark brotherhood'a ne görevmiş arkadaş. Yahoo Answers'dan bakayım bir de

İlginç bende başlamıştı. O zaman direk windhelmdeki a... estate'e git adını tam hatırlamıyorum. Zor birşey değil netten bak bulursun hemen.

• Daha once hic bu turu oynamamis biri olarak BSC deki kutu acma videosundan sonra baya ilgim artti. Oyunu alsam oynamada ve alismada slklntl yasar miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

Bende oyun donmaya başladı kapıdan giriyo donuyo atta giderken donuyo sonra 5-6 saniye bekliyo devam ediyo çok garip

Bendede son bir kac gündür kitlenme sorunu var,60saat falan oynamisimdir rahat.xboxin cacheni temizledim oyunu hddden kaldirdim auto saveleri iptal ettim 5 saattir takilma donma yok, bir dene istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

Daha once hic bu turu oynamamis biri olarak BSC deki kutu acma videosundan sonra baya ilgim artti. Oyunu alsam oynamada ve alismada slklntl yasar miyim?

Bende daha önce bu tarz bir oyun oynamamıştım.Ama oyunu çok beğendim.Yılın oyunu oldu zaten.Kendi türünde çok iyi olduğu buradan belli.Kısa sürede alışıyorsunuz.Biraz ingilizceniz varsa daha iyi olacaktır.Ama tabiki ingilizceniz çok iyi ise çok daha zevkli olacaktır.Ayrıca oyun çok zaman çalıyor :) Bunuda göze alın derim.

Bol bol oyunuu videolarını izleyip incelemelerini okuyun biraz bilgi sahibi olabilirsiniz böylece.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

Daha once hic bu turu oynamamis biri olarak BSC deki kutu acma videosundan sonra baya ilgim artti. Oyunu alsam oynamada ve alismada slklntl yasar miyim?

Bende daha önce bu tarz bir oyun oynamamıştım.Ama oyunu çok beğendim.Yılın oyunu oldu zaten.Kendi türünde çok iyi olduğu buradan belli.Kısa sürede alışıyorsunuz.Biraz ingilizceniz varsa daha iyi olacaktır.Ama tabiki ingilizceniz çok iyi ise çok daha zevkli olacaktır.Ayrıca oyun çok zaman çalıyor :) Bunuda göze alın derim.

Bol bol oyunuu videolarını izleyip incelemelerini okuyun biraz bilgi sahibi olabilirsiniz böylece.

Acaip zaman caliyor oyun dun 5saat oynamisim zaman nasil gecti anlamadim,gorev yapicam derken ona takil buna takil enchant kas derken :)gece 3etmisiz.kesinlikle al oyna..

• quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

deadra heart nerden bulabilirim..tek elle kullanabileceğim axe oyunda baktığımda en güçlüsü deadric war axe gözüküyor..ama deadre heart nerde bulunuyor bilmiyorum

College of Winterhold'da Enthir var, köprüden sonra soldaki ilk kapı olması lazım. Elinde iki tane oluyor ve yine iki günde bir yenileniyor stokları.
  • yaw bu darkbrotherhood da ilk başta çocukla konuşuyoruz ya ben onu taa en başta yapmıştım sonrasını yaptım mı naptım hatırlamıyorum yapmam gereken ne bilmiyorum görev ismi ne diye yazıyor? işaretleyeyim bare de anlayayım
    Edit: Şimdi videoya baktım da uyuma kısmını hiç yaptığımı hatırlamıyodm.uyudum uyandım birini öldürttüler falan çözdüm işi yani ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 18 Ocak 2012; 20:19:30 >

• Darkbrotherhood questlerinin başında sizi uyandırıp bu odada biri ölecek dediklerinde, sizi kaçıran kızı öldürürseniz, destroy darkbrotherhood questi açılıyor. Acaba düşünmüşler midir diyip kızı öldürüp bununla karşılaşınca çok sevinmiştim ama devamı beklediğim gibi çıkmadı. gidip bi mekanı dağıtıyorsunuz bitiyor. Birkaç basamaklı birşey olsaydı, hatta normalde questler kapsamında yaptığımız şeyleri engelliyor olsaydık çok güzel olurdu.

Ayrıca bu tür oynamadım diyen kullanıcılar var. Yanlış anlamasın kimse, küçümsemiyorum kimseyi ama biz yaşlandık herhalde. Baldurs Gate, Icewind dale oynamamış nesilin gamerlığı hep yarım kalacak bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 18 Ocak 2012; 22:25:13 >

• quote:

Darkbrotherhood questlerinin başında sizi uyandırıp bu odada biri ölecek dediklerinde, sizi kaçıran kızı öldürürseniz, destroy darkbrotherhood questi açılıyor. Acaba düşünmüşler midir diyip kızı öldürüp bununla karşılaşınca çok sevinmiştim ama devamı beklediğim gibi çıkmadı. gidip bi mekanı dağıtıyorsunuz bitiyor. Birkaç basamaklı birşey olsaydı, hatta normalde questler kapsamında yaptığımız şeyleri engelliyor olsaydık çok güzel olurdu.

Ayrıca bu tür oynamadım diyen kullanıcılar var. Yanlış anlamasın kimse, küçümsemiyorum kimseyi ama biz yaşlandık herhalde. Baldurs Gate, Icewind dale oynamamış nesilin gamerlığı hep yarım kalacak bence

Bu oyuna kadar rpg denince uzak duruyodum.Ama oyunun başından kalkamıyorum şimdi herkesin oynaması şart!

• quote:

quote:

Cok tesekkur ederim

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.