Şimdi Ara

The Elder Scroll Skyrim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Elder Scroll Skyrim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    939 Mesaj
    The Elder Scroll Skyrim adlı oyunda save olayını çözemedim.Bu oyunda 2 ayrı karakter yapıp ayrı ayrı oynayamıyor muyuz.Ben kendi karakterimle oynayıp save yapıp cıkıcam.Başka biri kendi sevine girip takılcak bu olay yapılıyor mu bu oyunda ??

|
    |
    Windows 10 Home Single Language x64
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Yapılır karakter karakter değilde load bölümünden seçilir. Benim mesela 4 karakterim var
    |
    |

Abi belediye işçilerinin sopası varya büyük 2 metrelik onla vurdu işte.
  • Binbaşı
    1153 Mesaj
    Karakter seçme değil de Save Dosyası seçme olayı var. Her karakter için ayrı bir save dosyası oluşturulur. Her oynayan da kendi karakterine ait olanı Load eder. Yalnız AutoSave lere güvenmemek lazım. En son hangi karakterle oynanmışsa AutoSave ler ona ait kalır. Bir de es kaza diğer karaktere ait bir save in üzerine save etmemek lazım. Yoksa o karakter uçmuş olur.
    |
    |
    BattleTag: theFaLLeN#2123
    Clan: dMb - Diabl0 Mephist0 8aal

• Yüzbaşı
    492 Mesaj
    nexustan, bu konuyla ilgili güzel bir mod beklyorum ben aslında. modding yetenğim olsa skyrim camiasına bir kıyak yapmak isterdim.
    profil seçim ekranı oyuna çok iyi yakışırdı. hemde diablo 2 deki gibi karakteri görüp seçebileceğimiz.
    |
    |

BİZE HER YER TRABZON
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.