Şimdi Ara

The Division [PS ANA KONU] | Rehber (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
30
Favori
20.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: legacy of kain

herif tamamlamis techizati vs full bilmem nereyi tek basina nasil farm yapacakmisim miş miş miş video youtube da vir vir vir bos geyik..ulan ben o seti tamamlasam zaten senin videonu ne izlicem,kendi videomu cekerim iş olsun diye,mesele o seviyeye gelebilmek..
    Ben division 2 ye geçtim, pc den oynuyorum, ilk oyuna göre çoğu şeyi birleştirme yapmışlar, xbox u açmadım bir hafta dır division 2 yüzünden denk gelirse konsola alacağım ama henüz bulamadım :) ama division gerçekten daha başka bir oyun bence division 2 den daha iyi ama ilk oyun çıkınca çok birşey e benzemiyor güncelleme ile süper oluyor o açıdan division 2 den umutluyum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 level da kaldım tek başıma görevleride yapamıyorum onlıne oyuncuda yok denecek akdar az aksamları kaldık öylece güzel oyun ama ekip lazım :( boşta müsait olan olursa bi haber ediversin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgrky_

28 level da kaldım tek başıma görevleride yapamıyorum onlıne oyuncuda yok denecek akdar az aksamları kaldık öylece güzel oyun ama ekip lazım :( boşta müsait olan olursa bi haber ediversin :)
    online oyuncu ben buluyorum sorun olmuyor,sen 29 level da pve modunda kimseyi oldurme gorev yapma,bir sure takil darkzone da,30 level gecince isler cok degisiyor,tek basina iyice zorlasiyor oyun..yine de iyi grup denk gelirse 30 level dan sonra tier5 e kadar kademe kademe pve gorevleri zorla,belki guzel setleri bir araya getirebilirsen tek basina da iş yapacak kadar guclenirsin..ama tikandigini hissedince sogutuyor oyun kendinden..gecen aksam 3.5 saat tier5 te tirmaladik grup bitiremedik,sabrin tukeniyor en sonunda..o baltali hayvanlar yok mu,onlari oyuna koyana koymak lazim bi balta sapi..kafasi guzel di heralde..

• quote:

Orijinalden alıntı: CptShn

Ben division 2 ye geçtim, pc den oynuyorum, ilk oyuna göre çoğu şeyi birleştirme yapmışlar, xbox u açmadım bir hafta dır division 2 yüzünden denk gelirse konsola alacağım ama henüz bulamadım :) ama division gerçekten daha başka bir oyun bence division 2 den daha iyi ama ilk oyun çıkınca çok birşey e benzemiyor güncelleme ile süper oluyor o açıdan division 2 den umutluyum :)

Alıntıları Göster
    oyun tabiki bircok oyuna gore guzel fakat 30 level dan sonr abarti duzeyde zorlastirilmis..sanki bunu birakin artik gidin yenisini alin taktigi..tirmala tirmala kici boklu tipleri oldurunce item degil sanki ubisoft hissesi verecek pezevenk..

• karsindakinin elindeki silah sendeki dondurma kulahi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 21 Haziran 2019; 10:38:28 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.