Şimdi Ara

The Division GTX980Ti Ultra Detay inceleme videosu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
3.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda böyle bir video gelmesi iyi oldu.
    Mesut abiye göre her şey grafikten ibaret.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prengator

Sonunda böyle bir video gelmesi iyi oldu.
    Mesut abiye göre her şey grafikten ibaret.

Bizim gibi önce grafikler sonra oynanabilirlik iyi olmalı diyenler olmasa ekran kartlarını kime satacaklar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Coroic kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

250GB kotalı 50Mbps download 4Mbps upload sunan uydunet'e Tekedünya üst paket üyeliği ile birlikte 80TL ödüyorum. Eğer download yapan biriyseniz ayda 8TL ek ödeme ile gece downloadları kotadan da gitmiyor. Ben fazla download yapmadığım için almadım ve kota da fazlasıyla yetiyor.

Kısacası kota var ama tarifeler ve fırsatlar da var. Eğer bulunduğunuz bölgede TTNET alternatifleri varsa mutlaka göz atın takip edin derim.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Zaten uydunet kullanıyorum 25 mb 50gb kota ve uyku yok paketine aylık 50 tl ödüyorum ama dünya çapındaki hızları görünce dolandirlidigimizi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Division konsolda oynanmalı veya hiç oynanmamalı. Mortal Kombat X mesela alıyorsun pc'de elde patlıyor ne yapımcı destek veriyor ne de oynayan var. Boşuna oyun zevkini öldürmeye gerek yok. Pek bir fark da yok. Konsolda daha zevkli oluyor. En çok PS4'te satar. Hack hile falan olmaz...

• Mukemmel bi oyun

• Gtx 980'i geç oyunu alabilecen mi diye bir sor mesut abey :D

• Ooo Mesut bey oyun yorumlamanız ve oynayışınız çok güzel ve keyifli emeginize sağlık bu arada Nvidia gerçekten güzel bir ekran kartı lakin bu gibi modellerine para yetiştirmek zor.
    Not:Mesut bey bundan sonra sizden oyun yorumlamanızı da bekliyorum çok keyifli ve eğlenceli yorumlamışsınız sağlıcakla kalmanız dileğiyle.

• kaç yaşına gelmiş, koskoca adam çocuk gibi oyun oynuyor.
  • Hala konsol konsol diyen var sizene arkadaşım adam belki 30 fps çamur görüntülerde oynamak istemez gider PC de çatur çatur oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Hala konsol konsol diyen var sizene arkadaşım adam belki 30 fps çamur görüntülerde oynamak istemez gider PC de çatur çatur oynar.

Konsolu savunduğumdan değilde ps4 de hangi oyun çamur gibi merak ettim.

• Başka ubisoft çöpü

• gtx 770 var.sli mı yapsam yeni kartmı alsam acaba ne dersiniz ?

Mevcut kart bu.

The Division GTX980Ti Ultra Detay inceleme videosu
  • 980 ile ultra ayarlarda 50-60 fps alıyorum nasıl oluyorda 980 ti ile fps daha düşük kalıyor anlamadım açıkcası.

• Benim emektar gtx780 den umutluyum 😊

• xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Programları kaldırın. Yeniden kurup deneyin. Yine olmaz ise başka bir sürüm indirip tekrardan deneyin.Şimdilik aklıma bunlar geliyor,isterseniz evga precision indirip deneyin

• oyunda yapay zeka sıfır.çatışmalar bir yerden sonra çok sıkıcı olacaktır. F.E.A.R daki zeka seviyesine sahip olsa 10 numara olacak.Daha çok calofduty havası var

• Niye 8k 120 fpsde çalışmıyor, gücü yetmiyor mu yoksa.
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
  • kocaman oyun yap pardon pardon kocaman REKLAM YAP verdiği ise hitman tadında grafikler
    ya terkedilmişlik hiç yememiş abi dyinglight oynayın bi sonra bu oyunu oynayın ne demek istediğimi anlarsınız bu oyun para etmez sadece para sömürmek için yapılmış oyun
    60tl

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.