Şimdi Ara

The Division GTX980Ti Ultra Detay inceleme videosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
3.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam
  • Oyun ekrani cok kalabalik her yerde hersey var daha sade bir ekran beklerdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

quote:

Orijinalden alıntı: DeviLs Göstermesi gerekiyor ayarları yaptıysaniz. O ayarlar kısmından bir ss gösterirmisiniz ?
    Z97 kullanırken sürekli sorunsuz gösteriyordu. Z170e geçtiğimden beri hiçbir şekilde göstermesini sağlayamadım. Tüm yan microsoft programlarını da kurdum. Hiçbir sorun gözükmüyor. RivaTurnerı hiç ellemedim ama kurulu ve ikisi de arka planda çalışıyor.The Division GTX980Ti Ultra Detay inceleme videosu

RivaTuner dan "Show On-Screen Display" i ON yapın

• Oyunun PC de nasıl olduğundan bana ne. Git konunu yerinde aç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

İşletim sisteminden kaynaklı olabilir mi? Ayrıca üçüncü resimdeki 'sistemin tepesinde göster'e de bir tık atıp denermisiniz.. Bende z170 sistem kullanıyorum. Win 7 kurulu sıkıntı yok şimdilik.

İşletim sistemi aynı hocam 8.1.
    Önceden hiçbir sıkıntı yaşamıyordum ama şuan hiç çalıştıramadım.
    Tik koydum ama değişen birşey yok hocam, sistem tepsisi dediği de masaüstünde sağ alt bölüm.
  • 980 Ti fiyatı 2.785(http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10897 ) neredeyse 2 PS4 fiyatı. aynı çözünürlükte üzerine aman aman bir görsel fark koymuyor o halde bu kartları kimler alıyor şaşıyorum. ÇÖP. fanlık yapmıyorum aynı şekilde FURY X de ultra da 35-45 fps lerde geziniyor ise o da ÇÖP tür. tıpkı 480 580 ler gibi şimdi adları anılmıyor.
    Fiyat performanstan şaşmayacaksın!

• 3688 TL lik bir ekran kartı alıp bu oyunu böyle oynamak mı yoksa 1200 TL + 170 TL verip PS4 te sorunsuz oynamak mı?

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    bende gtx960 m ekran kartı 6700 knişkemci bar kaç fps alırım hocam orta high da

• Yansımaları MEDIUM seviyede tutmuşsunuz her şeyi son seviye yaptık demeyin bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyDestroyeD

bende gtx960 m ekran kartı 6700 knişkemci bar kaç fps alırım hocam orta high da

30-35 arası alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soner_o7

980 Ti fiyatı 2.785(http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10897 ) neredeyse 2 PS4 fiyatı. aynı çözünürlükte üzerine aman aman bir görsel fark koymuyor o halde bu kartları kimler alıyor şaşıyorum. ÇÖP. fanlık yapmıyorum aynı şekilde FURY X de ultra da 35-45 fps lerde geziniyor ise o da ÇÖP tür. tıpkı 480 580 ler gibi şimdi adları anılmıyor. Fiyat performanstan şaşmayacaksın!

Bilgisayar yalnızca oyun oynamak için toplanmaz. İşini bilen için neredeyse kurslarda öğrenebileceğin her şeyi pc den öğrenip uygulayabilirsin . Yazılım ve tasarım gibi alanlardan . Üstelik oyun sektöründe platform seçimi kişisel zevke göredir . Strateji, mmo , moba gibi oyunları seven insanlar ps4,xbox ı napsın . Ayrıca 980 ti ile ps4 ün neredeyse aynı görselleri vermesinin nedeni optimizasyondur. PS4'ün grafik işlem birimi ile 980 ti arasında dağlar kadar fark var yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Soner_o7

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

quote:

Orijinalden alıntı: DeviLs Göstermesi gerekiyor ayarları yaptıysaniz. O ayarlar kısmından bir ss gösterirmisiniz ?
    Z97 kullanırken sürekli sorunsuz gösteriyordu. Z170e geçtiğimden beri hiçbir şekilde göstermesini sağlayamadım. Tüm yan microsoft programlarını da kurdum. Hiçbir sorun gözükmüyor. RivaTurnerı hiç ellemedim ama kurulu ve ikisi de arka planda çalışıyor.The Division GTX980Ti Ultra Detay inceleme videosu

RivaTuner dan "Show On-Screen Display" i ON yapın

Zaten o bölüm ON'daymış hocam. Herşey doğru ama değerler gözükmüyor bi türlü.

• Oyun çok kasıyor sanki kamera dönüşlerinde, sırf ekran kartı 2500 tl falan bu mu optimize olmuş hali anlamadım, pc'de oynayanları baya uğraştıracak sanırım. Neyse ki ps4'de oynayacağım kafam rahat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DareJedi

Yansımaları MEDIUM seviyede tutmuşsunuz her şeyi son seviye yaptık demeyin bari.

Haklısınız Ultra seçeneğinde bazı ayarlar en yukarı vurmuyor. Yarın gün içinde her detay tek tek elle sonuna kadar arttırılmış olarak oynadığımız videomuzu izleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Remzi_izmir

3688 TL lik bir ekran kartı alıp bu oyunu böyle oynamak mı yoksa 1200 TL + 170 TL verip PS4 te sorunsuz oynamak mı?

Merhaba,

Olayı sadece oyun ile özetlerseniz PS4 detay seviyesini yakalamak için bir ekran kartına 3600TL vermenize gerek yok daha düşük seviye kartlarla oyunu konsol kalitesinde akıcı oynayabilirsiniz.

Ek olarak PC'de oyun fiyatları da genelde daha uygun oluyor. Online özellikler için de ek para ödemek gerekmiyor.

Bir PC ile yapabilecekleriniz sınırsız ve en iyisini isteyenler için yine donanımlara yapılacak yatırım da benzer şekilde limitsiz. Yani ihtiyaçlara göre limit sizsiniz.

Bana sorarsanız her platformda yer alan oyunlarda üst seviye PC ile konsolu karşılaştırmak anlamsız zira grafik kalitesinde ciddi farklar oluyor.

Fakat konsola özel oyunlar derseniz o zaman konsol aldıracak oyunlar önem kazanıyorlar tabi. Ne yazık ki ne PS4 ne de Xbox One için şu anda böyle oyunlardan söz etmek mümkün değil nasipse sene sonunda onlar da kendilerine özel grafik canavarı oyunlarına kavuşacaklar.

Bu oyunun konsollarda 30FPS olduğunu da unutmamak gerek.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• Arkadaşlar Merhaba,

Oyunun detaylarını daha iyi görebilmeniz adına 20Mbps ile işlenmiş bir versiyonunu Bölüm Sonu Canavarı'nın Youtube kanalına yükledim.

https://www.youtube.com/watch?v=hqPP9FDmlEs

Buradan 1080P 60FPS olarak izleyebilirsiniz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • ps4 ile arasında pek fark yokken kullanılan ekran kartı konsollora nazaran aşırı performans farkı varken şu oyunun 60 fps sabitte çalışamıyor oluşu konsol portu bir oyun olduğu kanıtı.

• oyunu oynarken medium high arasında ne kadar fark oluşuyor onu gosterseydıniz daha iyiydi. Kaliteli oyun da fark az olur. Birde incelemeyi oynanış odaklı yapmanızı tercih ederim. Grafikler şöyle, grafikler böyle demenizden ziyade. Video için teşekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Arkadaşlar Merhaba,

Oyunun detaylarını daha iyi görebilmeniz adına 20Mbps ile işlenmiş bir versiyonunu Bölüm Sonu Canavarı'nın Youtube kanalına yükledim.

https://www.youtube.com/watch?v=hqPP9FDmlEs

Buradan 1080P 60FPS olarak izleyebilirsiniz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Yeni Turkiyenin yeni interneti akk lı olunca ne işe yarar yüksek kaliteli video demi mesut bey

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.