Şimdi Ara

The Division Etkinliği İptal Edilmiştir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  19.03.2016 - Cumartesi günü Bayrampaşa - Forum istanbul AVM'de saat 13:00'da düzenlenmesi planlanan The Division etkinliği İstanbul'da gerçekleşen olaylardan ötürü iptal edilmiştir.

Anlayışınız için teşekkürler.

• Heyecanla bekliyorum
  • Gİdilirrrr !!!!

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • BSC'nin aralı eleştirmemesine şaşmamalı.
  • Tamam, etkinlikte versinler normal versiyonu 100 TL'den, Goldu da 130. Bizde Aral ne güzel etkinlik yapmış diyip gidelim. Almak isteyen zaten almıştır başka kanallardan, oyun çıkalı 9 gün olmuş etkinlik yapıyorlar yalandan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

BSC'nin aralı eleştirmemesine şaşmamalı.

http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-Oyun_Muhabbeti__Turkiyede_Orijinal_Oyunlar_Uzerine_Bir_Soylesi-13760.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: razzraziel

quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

BSC'nin aralı eleştirmemesine şaşmamalı.

http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-Oyun_Muhabbeti__Turkiyede_Orijinal_Oyunlar_Uzerine_Bir_Soylesi-13760.htm

Yani ne olduğunu bile bile iş yapıyorsunuz bu firma ile? Ama sizi suçlamıyorum sadece burada. Türkiye'deki oyun basınının büyük çoğunluğu gerçekleri bilmesine rağmen hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranıyor.

Edit: Ayrıca gönderdiğiniz videonun üzerinden çok zaman geçti. O zamanki sert tutumunuz şu anda yok. Şu anda bu fiyatlara alışmış bir BSC var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 17 Mart 2016; 15:50:47 >

• uplay: cihatemre61 gelin tanışalım :D

• Hanımlar börekte getireyimmi
  • Ulan hangi yüzle düzenliyorsunuz bu etkinliği . Aral kadar yüzsüz bir firma görmedim ben . Sanki oyuna Türkçe dili koymasını sağlamışda birde istanbulda reklamını yapacaklar . Allah cezanızı versin başka bir şey demiyorum .

Rusya'nın dağıtıcısı miss gibi hem oyuncusuna sahip çıkar hemde ülkedeki sektöre ciddi katkı sağlar . Bununla birlikte oyunlara Rusça dilinide kendileri koyarlar .

Bide bizimkinsine bakıyoruz , ingilizce dilindeki oyunun Türkiye 'de reklamını yapacaklar . Varmı lan böyle bir şey ? Bu kadar vicdansız olamazlar kabul edemiyorum . Fiyatlara bir şey yapamıyoruz bari Türkçe dili koyunda insan olduğumuzu hissedelim adi insanlar .

• Birde unutmadan , 19 mart günü herhangi bir aral yetkilisi varsa ona niçin Türkçe eklettirme zahmetinde bulunmadıklarını sorun . Verecekleri aciz ve aptal cevabı çok merak ediyorum . Sizin yerinizde olsam aral'dan kim gelirse gelsin bir güzel döverdim . Yıllardır kanımızı emdiniz birazda siz tadına bakın diyip dalardım abi .

• Aral demeyin midem kalkıyor.

• alkan yokmu ?

• ulan oyuuncu adamlarsınız adamlar oyun etkinliği düzenliyor hala mız mız mız ayıp be keşke yakın olsam gelirdim ne güzel dışarda sosyal bir aktivite imkanı sunuyorlar kalkmış burda ağlıyorsunuz

• AnaL Game

• MMO tarzı bir oyuna türkçe eklenebilmesi için o oyunu oynayacak birçok türk oyuncu olması ve ona özel server lar olması lazım . Aksi takdirde yabancı insanlarla iletişimde hatalar olabilir . Ben MMO - RPG tarzı oyunların türkçe olmasına şu an karşıyım . Oynayacaksa 400.000 oyuncu açılsın türk server ı oynansın . Ama türk server ı açılan oyunların seviyesinide görüyoruz ( League of Legends ) . The witcher 3 , mass effect , call of duty neden türkçe degil diye eleştirenleri anlarım . Ancak online tabanlı bir oyunda şu an çok SAÇMA bir adım olur türkçe yapılması . Türkçe yamalar veya oyunun türkçe çıkmasını umut edene kadar biraz ingilizce öğrenin

• quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk

ulan oyuuncu adamlarsınız adamlar oyun etkinliği düzenliyor hala mız mız mız ayıp be keşke yakın olsam gelirdim ne güzel dışarda sosyal bir aktivite imkanı sunuyorlar kalkmış burda ağlıyorsunuz

Sosyal aktivite mi ahuahusuahauas, bildiğin internet kafeye gitmek gibi bir şey bu.

• abv BSC sizdende anca bu beklenirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka AVM bulamadınız mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Felor

MMO tarzı bir oyuna türkçe eklenebilmesi için o oyunu oynayacak birçok türk oyuncu olması ve ona özel server lar olması lazım . Aksi takdirde yabancı insanlarla iletişimde hatalar olabilir . Ben MMO - RPG tarzı oyunların türkçe olmasına şu an karşıyım . Oynayacaksa 400.000 oyuncu açılsın türk server ı oynansın . Ama türk server ı açılan oyunların seviyesinide görüyoruz ( League of Legends ) . The witcher 3 , mass effect , call of duty neden türkçe degil diye eleştirenleri anlarım . Ancak online tabanlı bir oyunda şu an çok SAÇMA bir adım olur türkçe yapılması . Türkçe yamalar veya oyunun türkçe çıkmasını umut edene kadar biraz ingilizce öğrenin

MMO oyunlarını oynamak için biraz değil. Baya öğrenmen lazım. Yani bir yabancı ile arkadaşınla nasıl konuşuyorsan öyle konuşabilmen lazım. Öyle ingilizce öğrenmek kolay değil kolaysa aç bir kurs öğret tabi parasını da sen karşıla. O zaman bak nasıl öğreniyor herkes. Bir kurs fiyatı en az 2000tl oda fazla bir yol kat ettirmez. MMO oyun için en az 6000 tl falan harcaman lazım ben harcamıştım oradan biliyorum. Saygılar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.