Şimdi Ara

The Division 2 standart paket, Uplay mağazasında sadece 13 lira!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 12 Mart 2019 tarihinde piyasaya çıkan ve olumlu inceleme yorumları almasına rağmen klasik Ubisoft devam oyunu tarifi nedeniyle beklenen ilgiyi görmeyen The Division 2, bu kez ciddi bir indirim haberiyle gündemde.

Ubisoft, oyunu kendi dijital oyun mağazası Uplay’de sadece 13 liraya satmaya başladı. Oyunun Standart paketi için belirlenen bu fiyat, The Division 2’ye bir fırsat tanımak için iyi şansmış gibi duruyor.

Ayrıca Bkz.Yeni tip koronavirüs, Fransa’da can aldı

Aslına bakılırsa oyunun alacağı en büyük içerik güncellemesi olan ve 3 Mart’ta piyasaya sürülecek Warlords of New York genişleme paketine bir ön hazırlık gibi görünen indirim, daha sonra oyuna devam etmek isteyenlere The Division 2 dünyası hakkında fikir verecektir.

Bizleri ilk oyunun setine yani Manhattan’a geri götürecek Warlords of New York paketi, oyunla ilgili birçok yenilik sunuyor. Oyunu doğrudan yeni paketle birlikte satın almak isterseniz ödemeniz gereken fiyat 149 liraya çıkıyor. Son olarak Ultimate Edition isimli paket ise 269 liraya oyunun kendisi ve ek pakete ilave olarak Year 1 içeriklerini de sunuyor.

Oyunu satın almak için Uplay uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Uygulamaya bu linkten ulaşabilirsiniz. İndirim, 17 Şubat tarihine kadar geçerli. İyi oyunlar.

• Division 2 alacaklar 2-3 lira daha fazla verip Epic'den alabilirler. Oyun zaten Uplay üzerinden oynandığından böylece oyun hem Epic hem de Uplay hesabınıza eklenmiş olur. Bir de adamlar o kadar bedava oyun dağıttılar, oradan alınmayı hakediyorlar bence. Zaten Gold Edition'a sahip olmasam çoktan çekmiştim.

The Division 2 - 15,45 TL [Epic Store]
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/the-division-2/home
  • Division 2 alacaklar 2-3 lira daha fazla verip Epic'den alabilirler. Oyun zaten Uplay üzerinden oynandığından böylece oyun hem Epic hem de Uplay hesabınıza eklenmiş olur. Bir de adamlar o kadar bedava oyun dağıttılar, oradan alınmayı hakediyorlar bence. Zaten Gold Edition'a sahip olmasam çoktan çekmiştim.

The Division 2 - 15,45 TL [Epic Store]
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/the-division-2/home
  • Daha az önce Epic Store'dan 15TL'ye almıştım. Bir DH ölücüsü olarak bu haber üzdü
  • xboxta da yapsaydın 15 20 alaydık şimdi amerikadan almaya uğraş
  • Adam akıllı zaman harcayıp oynamak lazım; destiny, apex, dauntless, magic, lor, black desert, paladins fln derken division'a zaman bulamam yoksa ilgimi çekiyor 13 liraya denenir. Bir de baktım anca low'da 60 fps alabiliyorum değmez :(

• ıng kartla nasıl allırım banka kartı

• 13 lirama yazık.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Keşke yorumu okusaydım.Haberi görünce Uplay üzerinden satın aldım iyi mi :(

• Gunumuz Turkiyesinde bedava dahi olsa aldin diyelim bunca insanin sistemi calistirabilecek yada oynayabilecek mi?
    Sanmiyorum.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    epicgames sitesine bağlanamıyorum güvenilir değil diyor. hem telefon hemde pc de. ne yapabilirim?

• bejamaru B kullanıcısına yanıt
    İlginç. Epic’in programı üzerinden dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen alma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.